Ugrás a kommentre

1x20 - Innocents of Ryloth


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A gunshipes eligazitást jócskán elszúrták.

- megváltozik a klónicsekek tartózkodási helye és testtartása (Waxer bal középről Cody mellé teleportálódik majd a helyére egy sisakos kollegája kerül és megváltozik a klónok kapaszkodása stb.)

- Cody fejéről eltűnik a sisak és mindkét kezébe puska kerül plusz a jobb válláról is lóg egy

- Obi eltűnik Cody mögül

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gunshipes eligazitást jócskán elszúrták.

- megváltozik a klónicsekek tartózkodási helye és testtartása (Waxer bal középről Cody mellé teleportálódik majd a helyére egy sisakos kollegája kerül és megváltozik a klónok kapaszkodása stb.)

- Cody fejéről eltűnik a sisak és mindkét kezébe puska kerül plusz a jobb válláról is lóg egy

- Obi eltűnik Cody mögül

 

Miket észre nem veszel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre sikerült HD-ban is megnéznem. Ez is kiválóra sikeredett :)

 

Ugyan a trilógia ivét én is úgy képzeltem el, mint SimonZ (a közepén feszültséggel vagy akár vereséggel végzödő epizóddal), de a maga módján igy is megvan a hangulata: láttuk mennyire megszenvednek a csapataik egy kisebb településen, s eztán ott a kérdőjel, hogy hogy birnak el a fővárossal. Hogy elbirnak az nem kérdés, de azért elég jól felvezeti a nagy csatát, ami remélhetöleg valóban méretes lesz.

 

Az évad második felének egyébként az a legkellemesebb meglepetése, ahogy a Klón-háborút elkezdték kitágitani: az elején még csak a főmuftik cibálták egymás bajszát, de aztán egyre többet láttunk a szenvedő átlagpolgárokból és ebben a legnagyobb lépcsőt ez az epizód tette azzal a bizonyos twilek kislánnyal. Az Aliens nekem is eszembe jutott (de még a Grave of the Fireflies is), de nagyon szépen rakták bele.

 

Ja és még egy: a magam részéről kifejezetten csipem a Star Warsban a szörnyeket (akárcsak az avataromban lévő "úriember"), s külön örültem, hogy a Ryloth nem csak megtört civilekből és megszálló robotokból, hanem nagydarab rémekből is áll, akik kifejezetten ötletesre sikerültek. Szóval le a kalappal ezelött az epizód elött. Reméljük a trilógia zárása is hozza ezt a szintet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nem olyan rég megnéztem az Innocents Of Ryloth-ot, és akkor vettem észre, hogy Cody parancsnok mióta lett ilyen bölcs? Megártott neki a Jedik alatt való szolgálat? :P

Konkrétan erre gondoltam: "Az épületek csak épületek. A várost a lakói teszik várossá..."

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Eddig a háromból a Storm volt nálam a legnyerőbb. Most viszont a klónok szövegei ("Van nálam bilincs, ha kell"), a droidlincselés és a záró "Testvér" elbillentették a mérleget. A Testvér még úgy is ütött, hogy elég jól emlékeztem rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is ez a legjobb a Ryloth-trilógiából. Továbbra sem értem, hogy miért nem került bele a legjobb epizód szavazásnál. Szerintem a Storm, meg a Liberty a nyomába sem ér! Sőt, továbbra is azt mondom, hogy a Liberty a legrosszabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is ez a legjobb a Ryloth-trilógiából. Továbbra sem értem, hogy miért nem került bele a legjobb epizód szavazásnál. Szerintem a Storm, meg a Liberty a nyomába sem ér! Sőt, továbbra is azt mondom, hogy a Liberty a legrosszabb.

Így döntöttek az emberek. Attól még, hogy nem érted ez így van. Én egyiket se mondanám rossznak. Inkább csak kihasználják egy trilógia nyújtotta lehetőséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Újabb kérdés... Mi alapján döntik el, vagy engedélyezik azt, hogy melyik klón festheti be a páncélját, avagy sem? A sereg nagyrészének továbbra sincs egyedi mintázata, de például ebben a részben is ott volt Waxer és Boil páncélja. Ez amolyan kitüntetésnek számít, vagy mi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb kérdés... Mi alapján döntik el, vagy engedélyezik azt, hogy melyik klón festheti be a páncélját, avagy sem? A sereg nagyrészének továbbra sincs egyedi mintázata, de például ebben a részben is ott volt Waxer és Boil páncélja. Ez amolyan kitüntetésnek számít, vagy mi?
Ők már Cody csapatába tartoznak, talán ezért a festés. De ezt Dzséjt jobban tudja. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ők már Cody csapatába tartoznak, talán ezért a festés. De ezt Dzséjt jobban tudja. :lol:

Én sem tudok jobbat, mint Nabopolasszar. Ez nincs különösebben megmagyarázva, csak annyival, hogy vannak ilyen díszítős kedvű klónok. A valóságban meg így lehet őket a legkönnyebben megkülönböztetni.

De talán példa lehet a Rookies, ahol Echo kapott egy kézlenyomatot. Lehet hasonló módon kerülnek fel a minták, alkalom szüli őket, és rajtuk ragad. Vagy különleges egységhez tartoznak, vagy az egész század már festi magát. Lehetőség van bőven :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.