Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

A Titanicot egy másik világban mutatták be :D Nem volt még DVD, kalózkodás, de főképp ellenfél, aki akár csak megprobálhatta volna letörni az előrenyomulását. Mig most a Kong bemutatása közben a Narnia-val is viaskodik. Persze egy hosszú lefutás sok mindent megváltoztathat és több, mint valoszinü, hogy viszonylag normális nyereséget tud termelni, de nem fog megrengeni tőle a föld az tuti :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet tudni, hogy hosszú távon mi lesz, mert még a moziba nem igazán járó hugom is meg akarja nézni, de nem az első héten (utoljára 2 éve volt moziban!). Mások is lehetnek így vele. Várjuk ki a végét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet tudni, hogy hosszú távon mi lesz, mert még a moziba nem igazán járó hugom is meg akarja nézni, de nem az első héten (utoljára 2 éve volt moziban!). Mások is lehetnek így vele. Várjuk ki a végét.

 

Akkor sem sok remény fűzök hozzá. Nekem alapban sem tetszett annyira, de a nagy hírverés miatt gondoltam h sokkal több lesz a bevétel. És én is csak ezért fogom megnézni, (bár a látványvilág is érdekel) persze nem a moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a szégyent gyerekek...

 

PEdig nem kis felhajtás volt körülötte... vajon miért nem mentek el annyian a filmre? (Mondjuk ha magamból indulok ki, akkor azért, mert nem érdekelte őket annyira egy hatalmas majom ámokfutása - de ez csak én vagyok :D )

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak magamból indulok ki, és szerintem is azért nem, mert senkit nem érdekel. Illetve csak keveseket, azok meg elmentek. Most ezen keveseken állna, hogy elmondják az ismerősöknek, hogy milyen jó film, és elcsábítsák őket a mozikba. De innét nézve, a negatív kritikák alapján ez nem nagyon fog bekövetkezni. Persze, akár az ellenkezője is lehet. Még fiatal az idő, meglátjuk, mit hoz a hétvége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet tudni, hogy hosszú távon mi lesz, mert még a moziba nem igazán járó hugom is meg akarja nézni, de nem az első héten (utoljára 2 éve volt moziban!). Mások is lehetnek így vele. Várjuk ki a végét.

 

Valóban vannak akik csak két héttel a bemutató után akarják megnézni. Ha nem lennének ilyenek, akkor 2 héttel a bemutató után nulla bevétel lenne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azt ne feledjük, hogy van egy HP és Narnia is a mozikban, ami nyilván elszívott pár milliót a Kong-tól. :D Kellemes ez a körbeverés, amcsiban már szinte biztosra vehető, hogy a ROTS lesz az idei év királya!! :59:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban vannak akik csak két héttel a bemutató után akarják megnézni. Ha nem lennének ilyenek, akkor 2 héttel a bemutató után nulla bevétel lenne :o

 

Igazad van :wink:

Érdekelni engem sem érdekel olyan nagyon. Ha mégsem fogom látni, nem fogok sírni miatta. Azt hiszem, igazatok lehet az érdektelenséggel kapcsolatban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SWI-America: $431,088,301- Worldwide: $924.3

SWII-America: $310,676,740- Worldwide: $649.4

SWIV-America: $460,998,007- Worldwide: $775.4

SWV-America: $290,475,067- Worldwide: $538.4

SWVI-America: $309,306,177- Worldwide: $475.1

 

De azért hozzáteszem hogy a 4. rész inflációval együtt all time-ban a 2. helyen áll!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars - New Hope

 

USA: $460,998,007 (ha az inflációt is beleszámitjuk -már pedig az fontos, akkor: $1,139,965,400

Ezzel minden idők második legsikeresebb filmje az Elfújta a Szél után)

WorldWide: $848,466,137 (sajnos nemtom mennyi lenne ez mai dollárban; és a többi worldwide-nál sem)

 

Star Wars -Empire Strikes Back

 

USA: $173,814,000 (mai értéken: $628,356,100)

WorldWide: $577,200,000

 

Star Wars- Return of the Jedi

 

USA: $191,648,000 (mai értéken: $601,980,200)

WorldWide: $472,900,000

 

Star Wars -The Phantom Menace

 

USA: $431,088,301 (mai értéken: $542,885,200)

WorldWide: $924,317,558

 

Star Wars - Attack of the Clones

 

USA: $310,676,740 (mai értéken: $342,198,200)

WorldWide: $649,398,328

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom de talán megvalósul, és rájönnek hogy PJ nem a legjobb rendező. Annyira fel lett fújva a GYU óta hogy csak na. A GYU3at annyira az égbe magasztolták és ezzel PJt, pedig sztem SZÖRNYŰ volt. A 3ból a legrosszabb. Úgy értem hogy az első nagyon szuper lett, a második közepes, a harmadik kifejezetetten rossz. Pont mint a Mátrix. És akkor a legrosszabbat éljenzi mindenki és néznik meg a legtöbben. :) De majd most...Azért ennyire nem vagyok kárörvendő, mint látszik, és főleg nem iszok előre a medve bőrére...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a ROTS amerikai eredménye csak az EPII-t előzi meg? Ez hogy lehet? :o  

 

Ja, és köszönöm mindenkinek a segítséget :)

 

A régi trilógia helyzete teljesen más. Gyakorlatilag az ott és akkor megrengette az egész világot és olyan gigászi bevételt csináltak, amire már évek óta nem volt példa. Ha megnézed akkor az inflációval modositott lista top20-ában csak három film van az elmúlt 15 évből:

-a Titanic (6. hely)

-Jurassic Park (17. hely)

-Baljós Árnyak (19. hely)

 

A mai filmek amilyen gyorsan betörnek, olyan hamar lecsengenek. Ma már elképzelhetetlen, hogy pl. hónapokig játszon a mozik többsége egy filmet vagy hogy évente újrabemutatják őket, mert pl. a New Hope-al ez volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.