Ugrás a kommentre

2x11 - Lightsaber Lost


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez az.Nem tudom honnan vette bárki, hogy rendőri feladatokat bármely bolygón klónok látnak el.Nonszensz.Arra van a rendőrség.

Bizony. Coruscant azért eléggé lakott hely, hogy sok rendőr kelljen oda, a klónok meg azért még sincsenek annyian (szerintem legalább is, mivel nem kevés pénzbe, időbe kerül a felnevelésük, stb.), hogy még rendőrök is legyenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars nem életszerű, de szerintem ezzel nem mondok újat. ;) Az a lopás pedig belefért, hisz egy dörzsölt tolvaj mindig résen van. Jól megoldották ezzel a tömeg jelenettel. Előtte féltem ettől a lopástól, de ebben a formájában tetszett.

Visszaolvasva a hozzászólásom gondoltam, hogy valaki biztos ezzel fog jönni, de már nem volt kedvem javítani. Most viszont akkor úgy helyesbítem magam, hogy ez számomra még SW szinten sem volt életszerű. Egyszerűen egy piti tolvaj nem fog ilyen kockázatos műveletbe fogni, mikor éppen a leggyorsabban próbál eltűnni egy razzia - mégha egyszemélyes is - során.

 

Miért kellett volna felismerniük őket? Mert nem szoktak arra járni? Ahsoka fénykard nélkül abszolút nem úgy néz ki mint egy padawan, ráadásul Sinube se viselt kardot. Lehettek ők ketten bárkik, a felsőbb szintekről.

Mert egy bűnöző a való életben is legtöbbször kiszúrja a zsarukat, akármit csinálnak. Akaratlanul is lerí a mozgásukról, hanghordozásukról.

 

Ez tisztán spekuláció. A tény viszont az, hogy Bannamu ellopta, és nagyon jó pénzt kapott érte. Sőt, valakinek annyira kellett, hogy ölni is képes volt érte. Szóval elég jó értéke van a fekete piacon. :P

Az lehet, de attól, hogy egy szerintem teljesen logikátlan eseménysor jelenik meg a képernyőn még nem kell elfogadnom.

 

De ezek az erők az alsó nyomornegyedekben is vigyázzák a biztonságot? Ide nem sokkal praktikusabbak a droidok? Emberi erőt takarítanak meg, másrészt senkit nem érdekelnek a nyomoroncok. :P

Szerintem a CSF nem a magyar rendőrség, hogy csak a hétköznapi polgárokat igazoltassák, a nagy fekete autókat ne, és hogy járőrözésnél elkerüljenek bizonyos településrészeket.:P

A droidok meg elég bénácskának tűntek. Nem hiszem, hogy bármely komolyabb alvilági fazon komolyan venné őket.

 

GAR téma:

Köszi. Ők biztos nem Coruscant alján fognak járőrözni, amikor "odakinn" háború van. :P
Ez az.Nem tudom honnan vette bárki, hogy rendőri feladatokat bármely bolygón klónok látnak el.Nonszensz.Arra van a rendőrség.
Lehet, hogy a Birodalomban úgy lesz, de itt még nem ez a felállás.

 

Én nem is állítottam, hogy ők a rendfenntartók. Egyébként nem kell a Birodalmi időkig várni, már az Ep III. idején megjelennek az utcákon a shocktrooper (piros csíkos páncélos) alakulatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lehet, de attól, hogy egy szerintem teljesen logikátlan eseménysor jelenik meg a képernyőn még nem kell elfogadnom.
Talán az vihet bele logikát, hogy Cassie -nek annyira kellett, hogy a kardtól olyannak érezte magát, mint egy Jedi. A fegyver által nagyobb hatalmat kapott a kezébe. Nekem legalábbis ez világlik abból a jelenetből, amikor a Twilek nőt és a lányát túszul ejti.

 

Én nem is állítottam, hogy ők a rendfenntartók. Egyébként nem kell a Birodalmi időkig várni, már az Ep III. idején megjelennek az utcákon a shocktrooper (piros csíkos páncélos) alakulatok.
Palaptine éppen a hatalomátvételre készült. Gondolom kellett utcai biztosítás is, nehogy valaki(k) háborogni kezdjen(ek). Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedi könyvtár hatalmas tudását is bemutatja az a rész amikor Sinube és Ahsoka a fájlok között keresnek. Még az olyan piti bűnözők is szerepelnek benne, mint Bannamu. Ott aztán tényleg mindent meg lehet találni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedi könyvtár hatalmas tudását is bemutatja az a rész amikor Sinube és Ahsoka a fájlok között keresnek. Még az olyan piti bűnözők is szerepelnek benne, mint Bannamu. Ott aztán tényleg mindent meg lehet találni.

"Amiről itt nincs információ, az kérem nem létezik." - Jocasta Nu (Ep2) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivéve, ha törölték :D

Obi-Wan helyében ezt a fiaskót csúnyán a fejéhez vágtam volna a banyának :)

- Nu mester, kérem, ezen a nem létező bolygón határozottan nem létező klón sereget találtam, amik bevetettünk a ki sem tört háborúban. Tovább, nem létező fejvadász és a nem létező klón ivadéka próbált kicsinálni, miközben úgy eláztatott a nem létező eső, hogy az alsógatyámat ki kellett tennem a Delta-7-esem orrára száradni.

 

Amúgy, Jocasta Nu a TCW-ben sokkal kedvesebb - magyarán: nem egy beképzelt szipirtyó -, mint az ep2-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Amiről itt nincs információ, az kérem nem létezik." - Jocasta Nu (Ep2) :)
Milyen igaz. :D

 

 

Amúgy, Jocasta Nu a TCW-ben sokkal kedvesebb - magyarán: nem egy beképzelt szipirtyó -, mint az ep2-ben.
Eleinte Obival is kedves volt, csak aztán a hitetlensége feldühítette. Itt is látszott milyen jó barátok az öreg Sinubeval. :D Apropó Sinube. Vajon hány éves lehet?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kizártnak tartom. Ez Yoda különlegességét csökkentené. :lol: Egyáltalán milyen faj? Remélem a kibővített epi-guideból minden kiderül. :P

A huttok átlagosan 1000 évig élnek. :o

Az más kérdés, hogy Jabba 'csak' 605 évesen halt meg...

Yoda viszont a korából kifolyólag halt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez csak tipp. Nem tudom mik a cosiai (köszi Dzséjt) faj jellemzői.

Szívesen. A jellemzőiket egyszerűen úgy írhatjuk le, hogy nincsenek jellemzőik. Még túl fiatal a faj, hogy kiterjedt hátterük legyen az EU-ban.

 

OFF

Jabbának elakadt a lélegzete Leia szépségétől :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Ahsokát is magam alá gyűrném :)

No comment... :yeah:

 

Ez a rész is kellően elszórakoztatott. Ami igazán tetszett, hogy az ilyen mellékszereplőket is milyen igényesen valósították meg. A merénylő hölgy szemének szűkülése önmagában megérne egy misét. :)

 

Ashoka legközelebb igazán magához húzhatta volna az Erővel a fénykardját, ahelyett, hogy rohangál a másik után.

 

A rész legnagyobb poénja, ahogy lassan haladnak előre és mindenki elmegy mellettük. Ez kész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett! Egy könnyed epizód, ahol igazán a Coruscant-i lakosok és környezet az, amire érdemes odafigyelni. Nekem nagyon tetszett, sajátos hangulat, és az EpII-ből ismerős "díszletek". Plussz Palpatine Holonetes monológja miatt már önmagában is megérte megnézni az epizódot. Jó volt, jól szórakoztam Sinube mester lassúságán és megfontoltságán. Azt hiszem ilyen egy igazi Jedi, aki tényleg a béke őre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a teljes epizód guide. Ezentúl az adott rész topikjában fogok erről beszámolni, hisz ide tartozik. :) Érdekes, hogy Palpatine -t nem rakták be a stáblistába. ;)

 

 

Mert csak a Holonet-en volt és a történethez semmi köze nem volt.Olyan volt ebben a részben mint egy járókelő a háttérben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.