Ugrás a kommentre

2x11 - Lightsaber Lost


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

Először is... Amikor először meghallottam Tera Sinubét, azt gondoltam, hogy ez egy f*s szinkronhang... Aztán, annál a jelenetnél, amikor a Pókláb Fogadóban vannak már úgy gondoltam, hogy bár lehetett volna jobb is, ettől függetlenül egész jól illik hozzá. A rész végére pedig már nagyon megtetszett... Ritkán változik meg véleményem ennyire még az epizód megnézése alatt. A többieké, mint például Bannamu, Ione Marcy és Cassie Cryar rendben voltak. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint hozta a formáját a szinkron, nem kellett csalódnom. Molnár Ilona Ahsokaként aranyos, mint mindig, de Sinube és Marcy hangjával sem volt semmi bajom. Amit kicsit mellényúlásnak érzek, az Cryar hangja, az ő karakteréhez egy kevésbé "lágyabb" hang jobban dominált volna, de annyira nem volt zavaró, hogy rontson a rész színvonalán.

Érdekes apróság, hogy Sinube Jocastát "jokasztának" mondja, nem "dzsokasztának". Anakin "dzsokasztái nú" beszólása után, a 2x01-ben, ez kevésbé észrevehető, ennek ellenére jobban is figyelhettek volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes apróság, hogy Sinube Jocastát "jokasztának" mondja, nem "dzsokasztának". Anakin "dzsokasztái nú" beszólása után, a 2x01-ben, ez kevésbé észrevehető, ennek ellenére jobban is figyelhettek volna.

Ne is mondd... Annál résznél kajak én érzem magam kényelmetlenül. :D De nem hinném, hogy van értelme egységességet keresni a magyar szinkronban, mert nem nagyon fogsz találni, sajna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Ahsoka szemszögéből nagyon érdekes rész. Ugye a Brain Invaders -ben láttuk utoljára, ahol azt írtam, hogy egy mérföldkő a lány számára. Nos itt kicsit levettek a renoméjából és megmutatták, hogy jócskán van még mit tanulnia. Sinube mester remek kontraszt volt a lány hiányosságainak kiemelésére. A legdurvább jelent az, amikor Ahsoka rámozdul Banamu -ra. Az nagyon Anakin -os megmozdulás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 11 hónappal később...
  • 5 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.