Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Pl Úgy beszélsz, mint egy szeparatista, ezt ugye Bailnek mondják az egyik helyszínen, talán Padmé...

 

Ezt Anakin mondja Padménak... :wink:

 

Viszont a Shaak Ti killed by Grievous nagyon érdekesen hangzik.

Ha ez egy olyan jelenetsor lesz, hogy ST meghal, majd Aniék a benzinbe, akkor már jó lesz.

 

Sajnos az a hir járja, hogy ebben a kivágott jelenetben lesznek "nem befejezett" jelenetek, amik csak animatcs formájában lesznek kész. Ha tényleg igy lesz, az valóban csalodást keltő lehet... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A külföldi fanyalgásról: szerintem korai még eltemetni ezt a DVD-t. A kihagyott jelenetekből tényleg nincs sok, de úgysem tudnának annyit rátenni, hogy mindenki elégedetten dőljön hátra a fotelben. A dokufilmek is biztos jók lesznek.

Osztom Lokatelli nézeteit a kékhátteres jelenetekről. Nagyon szeretem az összes ilyen félkész anyagot, a forgatási felvételeket és a previzualizációs anyagokat is. Igazi ínyencfalatok számomra... :) Én inkább viccesnek találom, hogy Mustafar egy kék szőnyeg egy kék szobában, nem illúziórombolónak. Pl. mit is mondhatott Lucas McGregornak a "Grievous üldözése" jelenet előtt? "Szóval, ülsz szépen ezen a kék cuccon, ami Boga lesz - tudod, a gyík, amelyik visz téged - és vágtatsz, mint az őrült. Körülötted ez a kékség egy hatalmas vájat, tele katonákkal. Ott jobbra előtted, az X-nél, azon a kék dobozon lenne a tábornok egykerekűje, aminek a látványtervét már láttad, ezt üldözöd. Egyre közelebb érsz hozzá. Mindjárt odaültetünk egy kék ruhás muksót is, akinek a kezében egy kék bot lesz. Ezen a boton fogtok majd veszekedni. Érted? Jó, akkor... felvétel!" :D

Dagobát nagyon várom, ezt vissza is kéne illeszteni a filmbe. A Plot-nak is örülök, a politikai szál meg várható volt. Sajnos az az Anakin-Palpi beszélgetés, amire számítottam, nincs a listán. A Qui-Gon jelenetet illetően pedig komoly pénzt tennék rá, hogy nem lesz a lemezen. Ha mégis, akkor meg úgy elrontva, hogy senkinek se hiányozzon, de a legvalószínűbb, hogy ennek búcsút mondhatunk. :lol:

 

A szeparatistát mondják az egyik szenátori megbeszélésen is, amit kivágtak. Most nem ugrik be, kinek a szájából hangzik el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl Úgy beszélsz, mint egy szeparatista, ezt ugye Bailnek mondják az egyik helyszínen, talán Padmé...

 

Ezt Anakin mondja Padménak... :wink:

Olvasd végig Bomarr amit írtam:"Szerintem ezek naggyából mások szájából bele is kerültek a filmbe."

Forgatókönyvben és regényben ez a konkrét mondat le van írva, hogy Padmé mondja Bailnek, aztán Anakin is mondja Padménak az már ismétlés lett volna, ezért lett kivágva...

Viszont a Shaak Ti killed by Grievous nagyon érdekesen hangzik.

Ha ez egy olyan jelenetsor lesz, hogy ST meghal, majd Aniék a benzinbe, akkor már jó lesz.

 

Sajnos az a hir járja, hogy ebben a kivágott jelenetben lesznek "nem befejezett" jelenetek, amik csak animatcs formájában lesznek kész. Ha tényleg igy lesz, az valóban csalodást keltő lehet... :lol:

Ez már adhat okot csalódásra, pláne, hogy valahonnan már láttunk róla képeket. making of könyvből, most ugyanezt látnánk mozgásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NEhogy már ne tudd Lokatelli mi a Plot to jedi:

 

Hyperspacen kb 3-4 napja tették fel, hogy Yoda, Mace, Obi beszélgetnek a sithekről, és egyéb dolgokról...Na ez az a jelenet:)

Kösz,

Nem látom a fától az erdőt.

Csak azt nem tudom, hogy micsoda, amit már tudunk. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább viccesnek találom, hogy Mustafar egy kék szőnyeg egy kék szobában, nem illúziórombolónak. Pl. mit is mondhatott Lucas McGregornak a "Grievous üldözése" jelenet előtt? "Szóval, ülsz szépen ezen a kék cuccon, ami Boga lesz - tudod, a gyík, amelyik visz téged - és vágtatsz, mint az őrült. Körülötted ez a kékség egy hatalmas vájat, tele katonákkal. Ott jobbra előtted, az X-nél, azon a kék dobozon lenne a tábornok egykerekűje, aminek a látványtervét már láttad, ezt üldözöd. Egyre közelebb érsz hozzá. Mindjárt odaültetünk egy kék ruhás muksót is, akinek a kezében egy kék bot lesz. Ezen a boton fogtok majd veszekedni. Érted? Jó, akkor... felvétel!" :D

 

Ez nagyon tetszik. Én is mindig hasonlókat képzelek el, instrukcióként. :lol::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Dagoba-kép nagyon jó! Ilyesmit képzeltem ide. Visszatenni a filmbe, de nagyon gyorsan! :lol:

 

Ody: A Making Of-könyvben benne van, hogy mikor vették fel a "Grievous üldözése" és a "visszatérés Grievous halála után" jeleneteket Ewannel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók!

Mondjuk Grievous elég ostoba helyet talált Shaak Ti kivégzésére. Egy folyosó közepét... Hát, lehetne valami fantáziadúsabb is. Dagoba továbbra is nagyon tetszik.

 

Hát ezt gondolom nem ő találta ki, hanem ott öli meg, ahol épp Shaak Ti van... inkább úgy mondanám, hogy Shaak Ti talált hülye helyet a meditálásra... egyébként az új képek tényleg pazarak. (Ody: a második sorozat, amin az Obi-Padmé is látható, az nem a DVD-s kivágott jelenetkből van; az ahogy áll Obi és Anakin, mögöttük a robotokkal az fan munka... persze lehet, hogy tudtad, csak szolok, hátha valaki félreértené :wink: ). Ez a Shaak Ti-s egyébként elég bejövősnek tünik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezt gondolom nem ő találta ki, hanem ott öli meg, ahol épp Shaak Ti van... inkább úgy mondanám, hogy Shaak Ti talált hülye helyet a meditálásra...

 

Kössünk kompromisszumot: Lucas talált hülye helyet arra, hogy hol ölje meg Shaak Tit Grievous. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szuperek ezek a képek. Amiről valószínűleg soha nem fogunk semmilyen képet sem látni, az Q-G és Yoda mester "közös jelenete", akár forgattak hozzá, akár nem. Vagy Ti mást tudtok/gondoltok?

Pontosan 5 hét múlva jön ki a dvd, csak éppen megvenni nem tudjuk, mert a Halottak napja ugyebár munkaszünetes, és azt hiszem, egy üzlet sem lesz nyitva :P Marad a nov. 2. szerda. Lehet, hogy fel is ugrom aznap Pestre munka után:) Éjszaka pedig megnézem. Másnap majd kómás állapotban megyek dolgozni, de mit számit az!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.