Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Csak a félreértések elkerülése végett szeretném megjegyezni, hogy a kínlódást a törölt jelenetekre értettem. A filmmel nincs problémám, csak egy kicsit kiakasztott, hogy eddig egy csomó dolgot nem vettem észre. Sok érdekes dolgot olvastam tőletek, és sajnálom, hogy az elemzéses topicban nem tudtam részt venni azt elejétől. De ez már csak így van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a félreértések elkerülése végett szeretném megjegyezni, hogy a kínlódást a törölt jelenetekre értettem. A filmmel nincs problémám, csak egy kicsit kiakasztott, hogy eddig egy csomó dolgot nem vettem észre. Sok érdekes dolgot olvastam tőletek, és sajnálom, hogy az elemzéses topicban nem tudtam részt venni azt elejétől. De ez már csak így van.

OFF

Ne búslakodj. Majd az EPIV-V-VI részek elemzésében elejétől kezdve részt vehetsz. :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Most olvastam az sw.hu-n, hogy a DVD kiadás újabb két díjat söpört be. Az Entertainment Media Expo díjkiosztóján övé lett a a vizuális effektusok, illetve a hanghatások kategóriának pálmája. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Narnia végén van egy-két olyan gázos effekt, hogy a készitők magukba szálltak és kiadnak hamarosan egy új DVD változatot, amin már javitják az otrombább trükköket (ez hivatalos).

Épp ezért, ha a régi Narnia kiadást dijazták érthetetlen, ha meg a még készülőben lévőt, akkor pláne, hisz honnan tudják milyen lesz az eredmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 évvel később...
  • 1 évvel később...

Hivatalosan az a kisfilm célja, hogy bemutassa, a film egyetlen percének (de mondjuk nem akármilyen percének) összerakása hány ember, hány terület összehangolt munkáját igényelte. Persze mindenki azt nyilatkozta, hogy milyen marha jól érezte magát közben, de mi mást mondhatnának egy DVD-re felkerülő extrában? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalosan az a kisfilm célja, hogy bemutassa, a film egyetlen percének (de mondjuk nem akármilyen percének) összerakása hány ember, hány terület összehangolt munkáját igényelte. Persze mindenki azt nyilatkozta, hogy milyen marha jól érezte magát közben, de mi mást mondhatnának egy DVD-re felkerülő extrában? :D

Én el is hiszem nekik. Én is marha jól szórakoztam volna egy SW film forgatásán. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, végre eljutottam adig hogy megnéztem a Within a minute-t :) elkapkodtam ugye?
Hát nem mondanám tekintve hogy már milyen régen odaadtam neked azt a CD-t amire ennek és a "Films Are Not Released, They Escape" avi verzióját kiírtam. Arról vagy az extra DVD-ről nézted?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.