Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

még ősszel olvastam egy újságban, hogy mind a 6 epizódot leadják majd 3D-s moziban. Ti tudjátok, hogy pontosan mikor lesz ez? Jó lenne egységesíteni a filmeket (a régi filmek elején a szövegeket és alatta a zenét ugyanolyanra kellene csinálni mint amilyen az újaké, Vader olykor rózsaszínes fénykardját ki kellene javítani pirosra, meg a fénykardok megjelenését és hangját is prequeles szintűre kellene tökéletesíteni. most éppen ezen kicsit zavaró dolgok jutnak eszembe, melyeken egy picit javítani kellene) és blu-rayben mikor jön ki a hat epizód?

nektek eszetekbe jut még valami aprócska dolog amin módosítani kellene (a régi részekben) ?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Xom. A 3D-s verzió elvileg jövőre érkezik a TPM képében. A Blu-Ray dolgokról pedig a saját topikjában nézz utána. :)

 

Köszönöm. Ez nagyon jó hír, akkor 2012-ben már TPM-et lehet nézni 3D-ben! :) Akkor gondolom valahogy úgy lesz, hogy 2013-ban jön az AOTC 3D és így tovább minden évben 1 film egészen 2017-ig, amikor mindenki 3D-ben láthatja majd Jabba és Palpatine halálát.

Szerkesztve: - Xom
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nincs még egy olyan történet amihez ennyi: játék,novella,könyv,rajongói film,képregény,saját készítésű ruhák,eszközök lennének mint a SW

Már a GPS is Darth Vader hangján szólal meg.Sőt még a kulcstartómon is Anakin van.

 

Sokan utálják de a Star Wars egyik legmeghatározóbb dolga az EU!

Ha nem lenne az a sok videójáték,könyv,képregény akkor sokat veszített volna a fényéből kedvenc galaxisunk.De ameddig Lucasbácsi él,és vannak jó írok,emberek akik fantáziát látnak benne,emberek akik ezen nevelkedtek addig nincs mitől tartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs még egy olyan történet amihez ennyi: játék,novella,könyv,rajongói film,képregény,saját készítésű ruhák,eszközök lennének mint a SW

Már a GPS is Darth Vader hangján szólal meg.Sőt még a kulcstartómon is Anakin van.

 

Sokan utálják de a Star Wars egyik legmeghatározóbb dolga az EU!

Ha nem lenne az a sok videójáték,könyv,képregény akkor sokat veszített volna a fényéből kedvenc galaxisunk.De ameddig Lucasbácsi él,és vannak jó írok,emberek akik fantáziát látnak benne,emberek akik ezen nevelkedtek addig nincs mitől tartani.

Én abszolút nem szeretem az EU-t, de be kell vallani, hogy volt olyan időszak amikor az tartotta életben a Star Wars-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én abszolút nem szeretem az EU-t, de be kell vallani, hogy volt olyan időszak amikor az tartotta életben a Star Wars-t.

Engem ebben a köztes időszakban az EU annyira nem érdekelt, hogy le is szoktam teljesen az SW-ről. Egy Sithek bosszúja kellett a teljes visszatéréshez. :) De elismerem, szerencse, hogy sokan nem így voltak vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ebben a köztes időszakban az EU annyira nem érdekelt, hogy le is szoktam teljesen az SW-ről. Egy Sithek bosszúja kellett a teljes visszatéréshez. :) De elismerem, szerencse, hogy sokan nem így voltak vele.

 

Ugyanígy voltam vele én is. A kilencvenes évek közepén azt hittem vége az sw-nek. De aztán jött az EP1 és újra élt. Legalábbis nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Azt szeretném látni, hogy a jövőben a kezdetek kezdetéről legyen egy film. Az első Jedi aki a rossz útra tér, vagy Yoda amint kezdi felfedezni az Erőt. Egy jó íróval és mondjuk Lucassal lehetne akár több részt is készíteni, és azok is lehetnének olyan jók, mint a hat rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne a kezdet-kezdete, mert akkor még csak a Sith-ek garázdálkodtak az Univerzumban, egy Jedi sem volt sehol. Akkor láthatnánk, hogy a Rakaták hogyan is akartak uralkodni a Galaxisban és a Sith-Rakata háborút is láthatnánk. Izgalmas lenne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kezdetek kezdete elég fantasy-s lenne.

És ráadásul elég nagy időintervallumot ölelne fel.

A Jedi Rend megalakulását BBY 25783 körülire teszik, a Galaktikus Köztársaság megalakulását BBY 25053 körülre.

Fénykardot csak BBY 15500-től használnak.

Az első Jedi, aki rossz útra tért azt hiszem Xendor volt még 25000 évvel Yavin előtt, az Első Hitszakadás idején. Aztán BBY 7000 körül volt a Második Hitszakadás, amit a Száz Éves Sötétség követett, ezután száműzték a sötét Jediket, akik rátaláltak a Sith népre Ziost és a Korriban körül és egybe olvadtak velük.

Aztán BBY 5000 kötül volt a Nagy Hipertér háború, a Régi Köztársaság és az első Sith Birodalom első nagy összecsapása, amit még számtalan követett több 100 vagy több 1000 éves szünetekkel, míg el nem jutunk Darth Bane-ig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban a 7-8-9. rész mellett rebesgettek egy 0. részt is, ami az előzmények előzménye lenne, Yodával a középpontban. 100 évvel játszódott volna a Baljós árnyak előtt, és kicsit jobban betekintést nyerhettünk volna az akkori világba. Mindenképp jobb ötletnek tartom, mint a 7-8-9. részt, ami Skywalkerek nélkül valljuk be, nem sokat érne (ha már az 1-6. rész általánosan róluk szólt).

Persze előbb érjen véget a TCW és valósuljon meg a tv-sorozat. Annyi kiaknázatlan dolog van még az SW-ben, hogy felsorolni is nehéz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Most olvasom a Drew Karpyshyn által írt Star Wars: Darth Bane – A pusztítás útja című könyvet. Szerintem ebből lehetne egy filmet készíteni, ami akkor sikerülne a legjobban, ha elsősorban a könyvre támaszkodnának. Lehetne egy jó film, egy jó könyvből! :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom a Drew Karpyshyn által írt Star Wars: Darth Bane – A pusztítás útja című könyvet. Szerintem ebből lehetne egy filmet készíteni, ami akkor sikerülne a legjobban, ha elsősorban a könyvre támaszkodnának. Lehetne egy jó film, egy jó könyvből! :)

Ez igaz.

Viszont biztos lennének sajnos olyanok, akik amiatt panaszkodnának, hogy ők nem így képzelték el. Lásd a prequel trilógia utálóit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem konkrétan nem érdekelne, hogy az utálók mit gondolnának. Különben ez minden film esetében rendszernek számít, hogy vannak olyanok, akiknek nem tetszik az adott alkotás. Van akinek a Gladiátor, Schindler listája egyáltalán nem jön be. Eddig még nem láttam olyan filmet, animációs filmet, mesét vagy sorozatot mely minden embernek tetszene. Itt van például a Star Wars - A klónok háborúja című animációs sorozat, van aki azt írja véleményként, hogy túl idiótán lett megoldva a szereplők kinézete. Ha oda írod nekik, hogy " Akkor mond, te, hogy csináltad volna meg? " erre olyan szánalmas válasz jön, hogy hihetetlen " Hát nem így az biztos! " . Ilyenkor vagyok mérges, és dühít, hogy ilyenek miatt nem készítenek olyan filmeket, mely könyvben vagy képregényben már befutott. Nekem meg még jó pár embernek tetszene ha Darth Bane-ről filmet készítenének. Abszolút le kuláznám azt akinek nem jön be! Nekem be jön az a lényeg!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem konkrétan nem érdekelne, hogy az utálók mit gondolnának. Különben ez minden film esetében rendszernek számít, hogy vannak olyanok, akiknek nem tetszik az adott alkotás. Van akinek a Gladiátor, Schindler listája egyáltalán nem jön be. Eddig még nem láttam olyan filmet, animációs filmet, mesét vagy sorozatot mely minden embernek tetszene. Itt van például a Star Wars - A klónok háborúja című animációs sorozat, van aki azt írja véleményként, hogy túl idiótán lett megoldva a szereplők kinézete. Ha oda írod nekik, hogy " Akkor mond, te, hogy csináltad volna meg? " erre olyan szánalmas válasz jön, hogy hihetetlen " Hát nem így az biztos! " . Ilyenkor vagyok mérges, és dühít, hogy ilyenek miatt nem készítenek olyan filmeket, mely könyvben vagy képregényben már befutott. Nekem meg még jó pár embernek tetszene ha Darth Bane-ről filmet készítenének. Abszolút le kuláznám azt akinek nem jön be! Nekem be jön az a lényeg!

Így van, igazad van, ez a helyes hozzáállás. :clap:

Egyébként én is a Darth Bane trilógiát szeretném mozivásznon látni a legjobban. Messze menően a legjobb EU-s könyvek.

Esetleg The Old Republic filmeknek örülnék még nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha engem kérdezel akkor én legszívesebb az összes témával kapcsolatban filmet készítenék. Annyira megszerettem az SW-t, hogy igyekszek minél több könyvet szerezni, és örülnék minden filmnek ami a Csillagok Háborújával kapcsolatban megjelenne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Sziasztok,

 

Biztos nem emlékeztek már rám, sokatokkal régen sokat fórumoztunk együtt, még az Ep 3 előtti időkben.:) Azután kicsit eltávolodtam a fórumoktól (a filmektől nem), viszont most elkezdtem igényelni újra egy ilyen közeget. Ennek a topic témájához is köze van, és mindjárt ki is fejtem, hogy miért. Akkoriban elég sokat vitáztunk az sw.hu-n az új trilógia támadóival (Quarron és tsai:). nem tudom Ti hogy voltatok vele, akkor azt gondoltam, hogy eltelik pár év, és az emberek képesek lesznek arra, hogy egyben lássák a két trilógiát, a fanyalgók is elcsitulnak, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy sajnos ez nem így történt.:S

Akár a youtube-on, vagy a reménybeli sorozat, a bluray megjelenés kapcsán bárhol olvastam cikkeket a neten, a hozzászólók szinte 90%-ban gyűlölködve fröcsögtek a prequelre, sokszor indokolatlanul, a legdurvább jelzőkkel illetve, sőt odái is elmennek, hogy csak egy trilógia létezik. Bármilyen filmes listát nézek, ahol a régi részekről van szó, szóljon bármiről a cikk, de ha star wars, vagy akár Natalie Portman:) akkor legalább egy mondat erejéig oda kell szólni az új részeknek. Sőt a legtöbbször azzal emelik fel a régieket, hogy az újakat lehúzzák.

Elég érzékenyen érintenek ezek a dolgok, mivel rólam abszolút el lehet mondani, hogy az új trilógia által váltam rajongóvá, attól a bizonyos plusz töltettől, ami magasabb szintre emelte az original-t a szememben pusztán 3 szórakoztató filmnél.

Igazából valamilyen szinten meg vagyok győződve róla, hogy az elfogulatlan "mezei" nézők egy szinten emlegetik a két trilógiát, nem tesznek túl nagy különbségeket. Az a sejtésem, hogy az elégedetlen ős-rajongók fikázzák a filmeket, akik anno máshogy képzelték el, mint ahogy azt Lucas végül megcsinálta, és akik '77 óta az Ep4 nyitójelenetére verik a farkukat (bocs.:).

Már csak azért is - valljuk be, egyik film sem hibátlan - mert azokat a dolgokat, amiket általában felhoznak a prequel ellen, simán elnézik, sőt istenítik a régi trilógiában, vagy teszem azt - az Avatarban. Gondolok itt a forgatókönyv hibákra, színészi játékokra, logikai bukfencekre. Azt kell mondanom, rengeteg filmet láttam, tanultam is a témáról, nagyon kritikus vagyok filmekkel kapcsolatban általánosságban, és bár látok kisebb hibákat a régi és új részekben is, közel sem szolgálnak rá arra a gyűlöletre, ami elkezdte övezni azokat az utóbbi években. És nem gondolom, hogy ez elfogultság, mert egyszerűen ha szar lenne, nem nézném, vagy otthagynám a felénél. És nem fizet nekem sem Lucas havi bért azért, hogy szeressem őket.:)

Objektív szemmel semmivel sem több az újakban a hiba, mint az istenített régiekben. (Emlékszem amúgy, anno 5-10 éve azért túlsúlyban voltak a pozitív írások, vélemények a neten és újságokban, a mai állapottal ellentétben a prequellel kapcsolatban.)

A topic témájához kanyarodva most már elképzelésem sincs milyen lesz a filmek jövőbeni általános megítélése. Nem tudom elhallgatnak-e valaha az ellendrukkerek, vagy az évek előrehaladtával csak erősödni fognak-e. Bár ez az én álláspontomon nem változtat majd, azért idegesít.:)

Valahol biztos, hogy hiba van a gépezetben, mert amíg a közvélemény és a kritikusok dicsőítenek egy olyan filmet, mint az Avatar, nem értem az Ep1-3 miért szolgál rá arra, amit kapnak, mivel semmivel sem rosszabbak vagy gázosabbak, sőőőőőt.

Bocs a hosszúságért, remélem nem váltok ki indulatokat a hozzászólásommal, de komolyan érdekelne a véleményetek a "jelenségről".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv itt, én emlékszem rád a régi "szép" időkből. :D

Szerintem el fog halni. Azért még nem telt el olyan sok idő az ep1-2-3 elkészülte óta. Oké, lassan az ep2 is az első X-be lép, de még így sem. Előbb-utóbb pedig ki fog kopni az a réteg, akik az ep4-5-6-ot gyerekként élték meg, és annyira maradiak, hogy azon nem látnak túl. Az újak, az előző évtizedben és az utánuk születettek pedig már akarva, akaratlanul is egyben fogják látni a hat filmet.

A másik meg, hogy a neten divatosabb a fikázás, mint a dicsérés. Egy dicsérő szó egyszer hangzik el, egy fikázó viszont százszor is, már csak a fikázók mentalitása miatt is. Ha meg még társadalmi vonatkozásai is vannak, akkor pedig természetszerű, hogy a média igyekszik azt meglovagolni a nagyobb nézettség, olvasottság miatt.

Az Avatar meg divatfilm lett, mint anno a TDK. Lesz is még ilyen majd (minőségtől függetlenül). De ki is beszél ma róla? Hány fórum is olyan aktív, mint ennyi év elteltével a Star Warsok? Na ugye. Kiment a divatból és vége. A második résszel majd még visszajön, de abban az univerzumban fele annyi lehetőség sincs, mint a Star Warsban, éppen ezért sem lesz több annál soha, minthogy mikor megy a moziban, hisztéria lesz körülötte. Kivétel persze, ha az Avatar 2 kiszélesíti az univerzumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, divat a fikázás az tuti, de ez már rugdalás, hogy ha kell, ha nem belekötnek. A másik kedvencem az Ep6 végi Anakin-csere. Sokak szerint ez a legnagyobb bűn, ami SW téren megesett, és mégis mit képzel Lucas, hogy ki akarja radírozni az eredeti jelenetet mindenki agyából.:) Abból látszik, kik is valójában a gyűlölködők, hogy jobban kötődnek a Shaw-féle idős bácsihoz, akinek a funkciója eléggé megkérdőjelezhető abban a bizonyos jelenetben. De akkor is ő legyen ott, mert régen is ő volt.

Remélem igazad lesz, és elcsitulnak majd.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most öszintén nem mindegy, hogy mit gondolnak róla mások? Ha sokaknak nem tetszik, hát sokaknak nem tetszik pl. az Anakin csere. Nekem se tetszik egy csomó film, meg csomó régi frenchise újkori folytatása. Van ez igy. Az SW-t szeretem. Az összeset. Ha más nem az is egy vélemény -nem jobb nem rosszabb vélemény mnt az enyém, de én ettől még nem élvezem kevésbé az SW-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem szoktam különösebben foglalkozni a fikázókkal, de SW-fan révén meglehetősen bosszantó olyan megnyilvánulásokat olvasni (persze a legpocsékabb érvekkel, ha nevezhetem őket érveknek egyáltalán), amik porig alázzák a prequelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most öszintén nem mindegy, hogy mit gondolnak róla mások? Ha sokaknak nem tetszik, hát sokaknak nem tetszik pl. az Anakin csere. Nekem se tetszik egy csomó film, meg csomó régi frenchise újkori folytatása. Van ez igy. Az SW-t szeretem. Az összeset. Ha más nem az is egy vélemény -nem jobb nem rosszabb vélemény mnt az enyém, de én ettől még nem élvezem kevésbé az SW-t.

 

 

De, teljesen mindegy, de attól még idegesít, hogy ezen a fórumon kívül nem lehet egy sw-hírt vagy eszmecserét elolvasni anélkül, hogy felidegesíteném magam. Természetesen én sem kedvelem ezáltal kevésbé, csak nem mindig tudok elmenni mellette, de ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most öszintén nem mindegy, hogy mit gondolnak róla mások? Ha sokaknak nem tetszik, hát sokaknak nem tetszik pl. az Anakin csere. Nekem se tetszik egy csomó film, meg csomó régi frenchise újkori folytatása. Van ez igy. Az SW-t szeretem. Az összeset. Ha más nem az is egy vélemény -nem jobb nem rosszabb vélemény mnt az enyém, de én ettől még nem élvezem kevésbé az SW-t.

Azért régebben mi is ugrottunk a negatív dolgokra, viszont ma már hidegen hagynak. Én jó részt nem is olvasok más sw-s fórumot vagy helyet, egyszerűen nincs értelme. Nekem elég az amit itt létrehoztunk. Aki szereti az SW-t az előbb-utóbb idetalál.

 

De, teljesen mindegy, de attól még idegesít, hogy ezen a fórumon kívül nem lehet egy sw-hírt vagy eszmecserét elolvasni anélkül, hogy felidegesíteném magam. Természetesen én sem kedvelem ezáltal kevésbé, csak nem mindig tudok elmenni mellette, de ennyi.

Örülök, hogy visszatértél! Remélem aktív tag leszel. :) És látod....még volt is aki emlékezett rád. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most öszintén nem mindegy, hogy mit gondolnak róla mások? Ha sokaknak nem tetszik, hát sokaknak nem tetszik pl. az Anakin csere. Nekem se tetszik egy csomó film, meg csomó régi frenchise újkori folytatása. Van ez igy. Az SW-t szeretem. Az összeset. Ha más nem az is egy vélemény -nem jobb nem rosszabb vélemény mnt az enyém, de én ettől még nem élvezem kevésbé az SW-t.

Ott a pont. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is tartom őket rajongónak. baromira nem érdekelnek, ők csak akció-sci-fit látnak az sw-ben. Legyen csillagromboló Vader, meg lázadók aztán jónapot. Én világéletemben kiváncsi voltam a múltra, hogyan tért át Anakin, milyen volt a Köztársaság stb.. Minderre gyerekként is, mert volt szerencsém felnőni a régi trilógiával.

Sokkal tisztességesebbnek tartottam a volt osztálytársam véleményét 2002-ben(aki a nyolcvanas években gyerekként velem járt sw filmeket nézni ,imádta őket), aki azt mondta hogy az új részek utángyártott selejtek. DE. Ezt csak akkor mondta el és nem irogatta le minden fórumon ezerszer. Őneki nem jött be, elmondta ennyi.

Na és persze ne feledkezzünk meg a provokatőrökről, akik direkt írnak be olyanokat amire ugranak a delikvensek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv itt, én emlékszem rád a régi "szép" időkből. :D

 

Igen, a régi szép idők.:) Azért az feelinges volt, végigkísérni, ahogy készült a film.:) Csak elég sz*r belegondolni, hány éve is volt.:S

 

Örülök, hogy visszatértél! Remélem aktív tag leszel. :) És látod....még volt is aki emlékezett rád. :)

 

Én is örülök, hogy idetaláltam, majd igyekszem aktív lenni. A régiek közül Tibur, Turegga, Darth Metró, Plookom nem szoktak ide járni? Így hirtelen akik most beugrottak.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülök, hogy idetaláltam, majd igyekszem aktív lenni. A régiek közül Tibur, Turegga, Darth Metró, Plookom nem szoktak ide járni? Így hirtelen akik most beugrottak.:)

OFF

Tibur még jár néha, a többiek már nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Nekem a fikázásról csak annyi a véleményem - akár SW-ról, akár bármi másról van szó -, hogy beteg dolog azzal órákat tölteni, amit nem szeret az ember. Akinek a negatív kritikát halmozni és ezen az ellentáborral vitatkozni örömet okoz (pedig nyilván azért csinálja), az nem normális. Annyi szép dolog van az életben, amire nincs elég idő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.