Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

1 minute ago, Bence1997 said:

Mert még mindig jelentőséggel bírnak, 44 éve vannak a köztudatban. Bolygók tekintetében pedig ha jól olvastam, akkor lesz még Crait, Mustafar és Ahch-to is, amely izgalmasnak tűnik, bár itt főleg utóbbi kettő az igazán érdekes számomra. 18 perces lesz mindössze a planétákat bemutató anyag. Kb. mindegyik helyszín kap 3 percet.

Persze, azt megértem, csak szerintem vannak ezeknél érdekesebb helyszínek, űrhajók is. A most felsoroltak már jobban hangzanak, de űrhajókban is lehetne kevésbé látott modelleket is bemutatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Persze, azt megértem, csak szerintem vannak ezeknél érdekesebb helyszínek, űrhajók is. A most felsoroltak már jobban hangzanak, de űrhajókban is lehetne kevésbé látott modelleket is bemutatni.

Én tegnap még azt hittem, hogy egy szélesebb palettát fognak bemutatni, az animációs sorozatokból is válogatva. De nem így lett. Igazából nem tűnnek nagy eresztésnek. Holnap amúgy is más lesz a fontos. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben elérhetővé vált a Star Wars: Biomes és a Star Wars: Vehicle Flythroughts

- A Biomes a Tatooine, Hoth, Sorgan, Mustafar és Ahch-to bolygókat mutatja be, továbbá egy röpke pillanatig megjelenik a Crait is.

- Az utóbbiban két epizód van, egy az Ezeréves Sólyomra összpontosít, mindössze 3 perces az egész, a másik 4 perces, a Birodalmi csillagrombolók kerülnek reflektorfénybe.

 

Mindkettő már megtekinthető Ausztráliában, szóval lehet hasonló lesz, mint tavaly és korábban kikerül a Bad Batch nyitánya is. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biomes: Ez teljesen más mint amire számítottam. Azt hittem olyan lesz mint egy Youtube videó. Vagyis összevágnak valamit a filmekből és kész. Annál ez sokkal jobb. Nincs semmi narrálás. Csak a kamera bemutatja a bolygókat. Egy képkocka sincs a filmekből. Csupa új jelenet. Általában a kamera végigmegy a bolygó felszinén közben pedig olyan események elevenednek meg a távolban amelyek a helyszinre jellemzőek. A Hothon lázadó gépek húznak el a kamera mellett, látjuk a birodalmi droidot becsapódni meg a lépegetőket vonulni. De a dolgok szinte sose a kamera előtt történnek. Csak a messzeségben. Nagyrészt komótosan bemutatott tájképeket láttunk. Nekem tetszett. Olyan mint egy 18 perces relax videó.

Van benne Crait, Ahch-To meg Mustafar is. Enyhe spoiler és kedvcsináló: látunk repülő porgokat :D

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars Vehicle: hasonló a koncepció mint a bolygósnál. Nincsenek film bevágások. Csak új jelenetek. Narrálás nélkül a kamera körbepásztázza a hajókat. Az első rész a Millenium Falcont mutatja be kivülről és belülről a második pedig az Első Rend csillagrombolóját. Ez utóbbi különösen hangulatos lett!

Lesz több rész is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a Biomes és a Vehicles részeket, én ezeket el tudnám nézegetni heti rendszerességgel is, mondjuk nem ilyen hosszúsággal, a Biomest a végére kicsit untam, a Vehicles meg rövid, valahol a kettő között 10-12 perces anyagokat viszont szívesen megnéznék heti egyszer :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áthoztam ide, ne ott OFF-oljunk :)

 

  

10 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Majd a Star Wars 5.346.123. részében eljutunk időben oda, amikor beérik a Tatooine terraformálása :D 

 

Remélem a terraformálás nem kúszik be az SW világába az szerintem legalább ugyanolyan sci-fi klisé, mint a Vongok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 minutes ago, Darth Cupsy said:

Remélem a terraformálás nem kúszik be az SW világába az szerintem legalább ugyanolyan sci-fi klisé, mint a Vongok :)

Szerintem még azért a jobbfajtából. Elég fejlett technológiailag az SW, hogy egyes fajok, képesek legyenek ilyenekre. A legendsben már benne volt. Szerintem csak tálalás kérdése az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Iqvi írta:

Szerintem még azért a jobbfajtából.

 

Ez ízlés dolga, nekem inkább a "vong klisé", mint ez vagy az időutazás.

 

Idézet

Elég fejlett technológiailag az SW, hogy egyes fajok, képesek legyenek ilyenekre.

 

Ez nem kérdés, de ettől függetlenül, még nem muszáj behozni :) 

 

Idézet

A legendsben már benne volt. Szerintem csak tálalás kérdése az egész.

 

Tudom, ott sem tetszett.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Remélem a terraformálás nem kúszik be az SW világába az szerintem legalább ugyanolyan sci-fi klisé, mint a Vongok :)

Akkor van számodra egy rossz hírem: már bekúszott. A Dooku: Jedi Lostban és a Phasmában is említik, hogy ez bizony létező és használt dolog a messzi-messzi Galaxisban. De azt is tudjuk, hogy az Eadún például maga Tarkin kormányzó kezdeményezett erőszakos terraformációt. A Lah'mu, ahol az Erso család rejtőzködött a Birodalom elől, szintén terraformált világ. Az Ilum terraformálását meg magunk is lekövethettük a TCW-től a Fallen Orderen át az ep7-ig (hogy az Ilum egy birodalmi terraformáló projekt áldozata lett, azt az ep9 enciklopédiájából tudtuk meg).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a kisfilmeket. Nagyon hangulatosra sikeredtek. Lesz folytatás? 

 

2021. 05. 04. - 10:29, Bomarr írta:

a második pedig az Első Rend csillagrombolóját.

Az a Steadfast, ami elpusztult az Exegoli csatában. A külső részén látszik az az antenna, amivel ki akarta vezetni a sith flottát a bázisukról. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Lucasfilm az utóbbi időkben létrehozott 3 ún. "limited companies" stúdiókat, az alábbi 3 névvel, mindegyik az Egyesült Királyságban van:

- Ghost Truck 6

- Blue Stockings

- Ace of Hearts

 

Mivel Kennedy még decemberben azt mondta, hogy Angliában is lesz egy Volume, így adja magát, hogy a Mandoverse sorozatai közül egyet itt forgatnak majd a közeljövőben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai nap van a nemzetközi streaming nap. Lesz néhány Disney+-os bejelentés. Elképzelhető, hogy kapunk valamilyen SW hírt - mondjuk egy Visions premierdátumot. :)

 

Továbbá most olvastam a Lucasfilm oldalán, hogy Filoni mostmár Executive Creative Director posztban is tetszeleg a Lucasfilmen belül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Továbbá most olvastam a Lucasfilm oldalán, hogy Filoni mostmár Executive Creative Director posztban is tetszeleg a Lucasfilmen belül. :)

 

Figyelem! Figyelem! Az előrejelzés még több "kánontiprást" mutat! :evil: :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.