Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Olyan is volt, de sokszor cseréltem már. Sőt, már Kicsi Yub-Yub is átváltozott kicsit. Ez most BD verzió, korábban egy promóciós képből kivett változat volt. :)

Bezony, update-elni kellett a szemecskéi miatt! :shocked:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi Yoda, de Pildi azt hiszem előbb lecsapott erre az avatarra! Örülök, hogy beszállsz, de kérlek nézz ki egy másikat! ;) köszi!

 

Jólvan Jake, királyság!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi Yoda, de Pildi azt hiszem előbb lecsapott erre az avatarra! Örülök, hogy beszállsz, de kérlek nézz ki egy másikat! ;) köszi!

 

Hupsz! Bocsi nem néztem szét

 

Szerk: remélem most körültekintőbb voltam

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Kösz mindenkinek, aki részt vett az elmúlt két hétben az "összeöltözésben", szerintem jópofa dolog volt.

Páran már váltottak is -jól tették-, de aki marad, mint egyelőre én is, az is teljesen rendben van!

Jó kis csapat ez, itt is megmutatkozott! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam egyelőre marad, ahogy most van, mert ez tetszik. :) Ha találok egy találóbbat, akkor cserélek majd legközelebb.

Egyelőre én sem cserélek egyrészt mert lusta vagyok rá, másrészt hasonlóan várok egy találóbbra :) Különben meg örülök annak, hogy végre megjegyeztem néhány aktív fórumozó avatarját :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőhéten miden idők legsikeresebb filmje lesz az USA -ban a TFA. Az avatart győzi le. :) Kell még magyarázat? :P

Akkor nem szóltam! Ez király! Szurkolok is a filmünknek.

Remélem lesznek olyan képek gyártva, amin Kylo "karóba húz" egy-két navit! :kylo::saber_kylo::death:

(Nem mintha nem szeretném az Avatart)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok kicsi navii fejek? Sajnos alig látszik, de az ötlet király! :death:

Megláttam az új avatar-t (de jó szó is ez most erre :D) és rögtön az jutott eszembe, hogy mekkora ötlet lenne ezt összekötni az előző avatar-os vonallal. Aztán jobban megnéztem és örömmel láttam, hogy pontosan ez történt, csak sajnos tényleg nehezen kivehető. De a pacsi mindenképp jár az ötletért. ;)

 

(Ihletet kaptál Dzséjt kollégától az ilyen "montázsokra" a korábbi Jub-Jub - BB8 vonal kapcsán? :P)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.