Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Itt még szerintem nem volt. Amúgy nem fohászkodni kell hanem visszanézni a hozzászólásokat vagy olvasni a topikot. ;)

Az ember csak jó fej akar lenni.. Munkahelyről tableten megosztanék egy gyöngyszemet erre finoman, de le vagyok cseszve? A fohász meg általánosságban értendő, mert általában nem tudok újat mutatni nektek.

Bocs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a videó azért nem most jött ki (a kiesésünk után 1 nappal). Amúgy igazi mestermű, Kerekes az egyik legjobb orgánumú magyar színész. :)

Igen, részben ezért is imádkoztam, de nekem ma volt új, és innen nem rémlett. De hát sosem lehet tudni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uefa-nal is okos emberek vannak...kizárják a Skёnderbeu-t a BL-ből, elvileg tovább ment a Fradi játék nélkül. De inkább az albán második, Partizani-val kell játszaniuk, akik már játszottak egy EL selejtezőt, és 2 nap múlva lett volna a visszavágójuk. Ráadásul igy a Bratislava megy tovább játék nélkül tovább az EL-ben. Ez aztán sokkal okosabb döntés. pedig nem vagyok Fradi drukker. :facepalm:

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jogos az UEFA döntése. Akár a Slovan, akár a Fradi profitálna belőle, ugyanannyira nem jogosultak az előnyre, hiszen csak véletlen részesei az egész történetnek, szóval semleges szemmel ez mindegy. Ha az albán 1. nem indulhat, akkor jogos, hogy a másodikat illeti meg az indulási jog, mondjuk ezt illett volna a versenysorozat kiírása ELŐTT eldönteni. Amúgy ha jól értem, az albánok így is megszívták, mert egy EL helyet ezzel buktak.

 

Amúgy meg mindegy, ki az ellenfél, a Fradinak meg kell verni. Nehogy már az albán 2. ellen kifogásokat kelljen keresnünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az albán 2 ellen van kifogás hanem az ellen amit Te is írsz. Ez így sehol sincs rögzítve. Miért nekünk kell mindent elfogadni? Rohadjanak meg! :saber_kylo::chainsaw::fuck2::fuckoff:

Szerintem biztosan rögzítve van, hogyha egy ország kizárás miatt elveszíti a(z egyik) BL csapatát, akkor a következő indulhat helyette. Meglepne, ha ez nem lenne az UEFA-nal leszabályozva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde, Rajmesz, Yoda, Fulcrum: holnap reggel 9-ig várom a tippeket a Német-Francia meccsre vonatkozóan.

 

Az állás:

1. Wilde - 44 pont

2. Rajmesz - 43

3. Yoda József - 40

3. Fulcrum - 40

5. Nabopolasszar - 39

6. MissKarrde - 37

6. Donát - 37

8. Darth Krande - 36

8. Dei - 36

10. luke19 - 34

11. Ody Mandrell - 33

12. Nute Gunray - 26

12. Rog - 26

14. Csoli - 21

15. Frenkie - 3

16. Darth Cupsy - 1

17. tomcsi80 - 0

 

A holnapi program: Németország - Franciaország

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért ezek jutnak a döntőbe? :(

 

Amúgy holnapra:

 

Németország-Franciaország: 1-1, Németország jut tovább

 

Mindegy, hogy ki jut tovább csak verjék meg portugáliát. De ettől függetlenül a franciáknak drukkolok, hátha bejön végre egy tipp.

 

Németország - Franciaország 2-3

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem biztosan rögzítve van, hogyha egy ország kizárás miatt elveszíti a(z egyik) BL csapatát, akkor a következő indulhat helyette. Meglepne, ha ez nem lenne az UEFA-nal leszabályozva.

De lehozta a teljes média a tényt, hogy a Fradi a harmadik körben van. Az UEFA is csak pár órával később kapott észbe? Azért nyilván Te is érzed, hogy ez így nem kóser.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lehozta a teljes média a tényt, hogy a Fradi a harmadik körben van. Az UEFA is csak pár órával később kapott észbe? Azért nyilván Te is érzed, hogy ez így nem kóser.

A média sokszor a sötétben tapogatózik, ez már nem tud meglepni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem biztosan rögzítve van, hogyha egy ország kizárás miatt elveszíti a(z egyik) BL csapatát, akkor a következő indulhat helyette. Meglepne, ha ez nem lenne az UEFA-nal leszabályozva.

 

Akkor ezt nem olvastad, mert a fradinak mégis kell játszani az albán 2. helyezettel, akit áthelyeztek az EL selejtezőből a BL selejtezőbe és ennek köszönhetően a slovan bratislava jutott tovább az EL következő fordulójába.

 

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja_2014_2015/bl-megis-jatszania-kell-az-ftc-nek-ellenfel-a-partizani-2511743

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezt nem olvastad, mert a fradinak mégis kell játszani az albán 2. helyezettel, akit áthelyeztek az EL selejtezőből a BL selejtezőbe és ennek köszönhetően a slovan bratislava jutott tovább az EL következő fordulójába.

 

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja_2014_2015/bl-megis-jatszania-kell-az-ftc-nek-ellenfel-a-partizani-2511743

Na ne mondd. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezt nem olvastad, mert a fradinak mégis kell játszani az albán 2. helyezettel, akit áthelyeztek az EL selejtezőből a BL selejtezőbe és ennek köszönhetően a slovan bratislava jutott tovább az EL következő fordulójába.

 

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja_2014_2015/bl-megis-jatszania-kell-az-ftc-nek-ellenfel-a-partizani-2511743

Néha visszaolvashatnál azért az adott topikban, itt csak 4-5 hozzászólást kellett volna legörgetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csoportmeccsekből kiindulva nem gondoltam volna, hogy Portugália a döntőben lesz.

 

 

Portugália... :facepalm:

Remélem nem bántok senkit, de végig ellenük drukkoltam.

Döntősek?! Innentől hajrá. Mostmár nyerjék meg.

 

Én a világversenyeken a Portugáloknak szurkolok (értelemszerűen amíg benn voltunk addig nem :) ), szerintem ilyen rosszul még nem játszottak egyiken sem, pedig állítólag most van az a csapat amivel végre nyerhetnének. A horvátok elleni meccs után gondoltam először, hogy a végén még ezzel a hitvány játékkal fogják megnyerni, ez lassan beigazolódni látszik. :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a világversenyeken a Portugáloknak szurkolok (értelemszerűen amíg benn voltunk addig nem :) ), szerintem ilyen rosszul még nem játszottak egyiken sem, pedig állítólag most van az a csapat amivel végre nyerhetnének. A horvátok elleni meccs után gondoltam először, hogy a végén még ezzel a hitvány játékkal fogják megnyerni, ez lassan beigazolódni látszik. :)

Értem. Tetszik, hogy elfogultságod mellett reálisan értékeled a csapatot.

Az én hozzáállásom C. Ronaldo unszimpátiára épül és a jelenlegi eddigi teljesítményre.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.