Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én alapjául nem szeretem a focit, és én csak nevetni tudok az ilyen dolgokon. Olyan hülye dolgok miatt szorulnak ápolásra, hogy hihetetlen. Vagy szerencsétlenek, vagy direkt csináják aminek a következménye a színlelés. Az a véleményem, hogy a focisták nagyobb részének színésznek kellett volna mennie. Ezt a pár szitut elnézve nem tudom eldönteni, hogy mi volt. De akkor is. 3X elesni? Vagy tényleg szerencsétlen, vagy színészkedik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rajmesz, teljesen félreértetted a jelenetet. Színészkedésről szó sem volt. Ronaldo megsérült, de nem akart lejönni a pàlyáról, mert ő hozhatta volna a meccset kb a portugáloknak és ő a csapatkapitány. Amikor az ember megsérül, de fontos a meccs, mindenáron próbálkozik pályán maradni, de van, hogy a sérülés közbeszólt. Ez történt itt is. Minden tiszteletem Ronaldoé azért az akarásért, amit ezen a tornán mutatott. Nagyon sajnálom szegényt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hisztiánó esik-puffan. :D

Levadászták keményen. Szerinted rájátszott ha le kellett cserélni? Remélem most már a Portugálok nyerik!! Már csak azért is mert majd elmondhatjuk a VB selejtezőkön, hogy az EB bajnokot aláztuk. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izgalmas volt a rendes játékidő, nem a legjobb a történelemben, de a 0-0hoz képest jó volt. Szét izgultam az életemet, hogy jöjjön a tippem. :D Főleg az utolsó 1-2 perc, azaz 1-2 centi konkrétan okozott egy kisebb szívrohamot. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint mondtam, az a baj, hogy mindkét csapat nem veszíthet. A franciák csak maguknak köszönhetik, hogy az "X-men"-ek ellen megpróbáltak döntetlenre játszani, de az hogy a portugálok ilyen nulla játékkal EB-t tudnak nyerni, kész röhej...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izgalmas volt a rendes játékidő, nem a legjobb a történelemben, de a 0-0hoz képest jó volt. Szét izgultam az életemet, hogy jöjjön a tippem. :D Főleg az utolsó 1-2 perc, azaz 1-2 centi konkrétan okozott egy kisebb szívrohamot. :D

 

Úgy látszik tőled kell tippeket kérni. Egyetlen tény vigasztal, hogy rinyáldó nem lesz aranylabda győztes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor tűnik igazán szépnek az a 3-3 pár héttel ezelőtt :)

Nem adták ki a lelküket az elején. Épp csak, amit muszáj, vagy talán annyi sem. És maradt bennük szufla, legalábbis nem kevesebb mint a francia játékosokban.

Szép volt. Unalmas, de szép :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Hajdú B. gyönyörűen összefoglalta a dolgokat. Portugáliának annyi mákja volt ezen az EB -n, hogy az a következő 100 évre elég is lesz. A VB selejtezőkre jól is jön ez a győzelmük. Ismerjük őket...full nullák lesznek az elbizakodottság és a gőg úrrá lesz rajtuk. Nem lepődnék meg ha 4 pontot hoznánk a két meccsen. Remélem több játékosunk is erős bajnokságban fog játszani rendszeresen. Akkor nagy gondunk nem lehet.

 

Igazából Wales-en kívül senkit nem tudtak megverni :)

Ellenünk jobban játszottak, mint ma.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.