Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nem értek a vizilabdához, de nekem végig úgy tűnt, hogy nagyon megilletődöttek voltak a magyar játékosok (néhol a horvátok is). Nem tudom, hogy ez amiatt volt-e, hogy a horvátokat előzetesen is erősebb csapatnak tartották, vagy a hazai pálya miatt volt egy nyomáskényszer, hogy itt mindenképpen nyerni akartak volna a magyarok, de már az elején is olyan döcögős volt a játék, hogy rossz volt nézni. Ezzel együtt az, hogy 0-4-ről visszajöttek nagyon szép volt és azt abszolút érezni lehetett rajtuk, hogy mindent beleadnak, nagyon akarnak, de ez most nem volt elég... tényleg jobbak voltak a horvátok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan az idei év (évtized?) legnagyobb magyar sportsikere, Baji Balázs világbajnoki bronzérmes 110 m gáton! Soha nem gondoltam volna, hogy sprintszámban valaha magyar vb érmet fogok látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ne feledjétek, holnap kezdődik a kosár Eb, ahol végre a magyarok is kint vannak. :) A meccsidőpontok a következők:

 

szeptember 1., péntek: Magyarország - Horvátország (14:00)

szeptember 2., szombat: Montenegró - Magyarország (14:00)

szeptember 4., hétfő: Magyarország - Csehország (14:00)

szeptember 5., kedd: Románia - Magyarország (19:30)

szeptember 6, szerda: Spanyolország - Magyarország (16:15)

 

Meccsidőpontok nem tudom, mennyire pontosak, az eredmenyek.com-ról szedtem őket. Aki teheti, nézze a meccseket, még ha nem is szereti a kosárlabdát, akkor is, mert lesznek nagyon jó derbik, főleg a román-magyar. :) És még esélyünk is van bejutni a legjobb a 16-ba. A spanyolokon és a horvátokon kívül mind verhető ellenfél, a román főleg

Nem vagyok benne biztos, de szerintem minden magyar meccset közvetíteni fog a tévé,talán az m4 sport és a duna tv közt lesznek szétosztva. majd figyelni kell.

 

A keretben ott lesz az a Hanga Ádám is, akit nemrégiben leigazolt a kontinens egyik legjobb csapata,a Barcelona. :D (Bár jobb lenne, ha az nba-be ment volna...)

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naaa,ennyire nem érdekelnek senkit az Eb-n szereplő magyarok? ;) Értem én, hogy nem vagytok nagy kosárfanok, de mégiscsak a magyarokról van szó! :)

Tegnap 58-67-re kaptunk ki a horvátoktól, ami ahhoz képest, hogy 18 éve nem voltunk Eb-n,valamint a legjobbunk, a nem rég Barcelonába igazolt Hanga Ádám lesérült,így alig játszhatott, extra teljesítmény! Itt egy 2 perces összefoglaló, ma 14.00-kor pedig Montenegró ellen játszunk, ahol van egy NBA-játékos is - a meccset élőben adja a Duna World.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak ellenére, hogy a sportok közül a kosárlabdát utálom a legjobban, megnéztem a meccset. Az utolsó negyedig nagyon jól tartottuk magunkat (főleg a támadó lepattanónak köszönhetően), de a végére kijött a két csapat közti különbség. A büntető pontokat borzasztóan dobtuk, amivel megintcsak simán el lehet veszíteni egy meccset a végjátékban. Bizakodó vagyok, de azért még nem győztek meg a srácok, hogy nekem ezt az eb-t mindenféleképp néznem kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.