Ugrás a kommentre

A Sith program: "Jedi Order 66"


Szisz

Ajánlott hozzászólás

Ha csak nem menekül el azonnal, otthagyva csapot, papot.

Amit viszont nem tettek volna meg...

 

És mi van az elme-trükkel?Használhatták volna.

Azzal csak annyi a baj, hogy nehézkes kivitelezni ekkora létszám esetében. Nem is látunk 1-2 főnél több személyre használni.

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi van az elme-trükkel?Használhatták volna.

Tízezer klónon? Erősen kétlem. A filmekben egyszerre max egy embert tudtak manipulálni, ehhez képest még egy századnyi klón is durva többség, hát még egy légiónyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A parancsnokoknak(vagy a lépegetősőknek) az elme-trükkel megparancsolják, hogy nyírják ki a többi klónt.

Egy klón tízezer másikat? Mindezt, miközben lőnek a Jedire? Mire végigmondja a mondókáját, szana-széjjel lövik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Mi az, hogy egy klón tízezer másikat?! Ha elmetrükkel megparancsolták volna a klónvezetőknek, hogy ne lőjék le őket, akkor nyilván parancsba is adhatták volna a klónvezetők révén ugyanezt mind a tízezer katonának...

 

Amit viszont nem tettek volna meg...

 

Hát persze, hogy nem. Obi-wan sem menekült el, igaz?

 

Dzséjt: De igen, komolyan gondolom. Nem tudhatjuk meg, mi lett volna ha, de az biztos, hogy így szinte egy szál Jedi sem maradt. Ha tudtak volna a veszélyről, legalább esélyük lett volna elmenekülni. Amit Gyoka ír, a figyelmedbe ajánlom:

 

 

Ki-Adi-Mundi hátrafordult, csodálkozott egy nagyot, hogy most mi van

 

Emiatt a csodálkozás miatt kellett volna figyelmeztetni őket. Ha ez nincs, akkor jóval nagyobb eséllyel menekültek volna meg. Vagy pl. Stass Allie is levágta volna, hogy miért lassít be a két klón. Vagy Plo Koon is rögtön tudta volna, hogy mi van, és ez még csak 2 Jedi a sok közül. Azért, mert Mundi mögött épp egy seregnyi klón volt, és így elég nehezen menekülhetetett volna el, attól még számtalan másik Jedi megúszhatta volna, hasonlóan pl., mint Yoda, aki már felkészült a fenyegetésre, amikor akcióba lendültek a klónvezetők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Mi az, hogy egy klón tízezer másikat?!

Az, hogy frenkie azt írta, hogy "A parancsnokoknak (vagy a lépegetősőknek) elme-trükkel megparancsolják, hogy nyírják ki a többi klónt" (még be is idéztem...). Én erre reagáltam, erre írtam, hogy egy klón (parancsnok vagy lépegetős) tízezer klónt ölje meg, pl. Ki-Adi, Luminara, Aayla és a Jedi Templom száznyi Jedije esetén?

A másik, nem tudom, feltűnt-e, de az elmetrükk időigényes mutatvány. Mire végigmondaná, hogy "Nem kell végrehajtanod a 66-os parancsot.", a klón parancsnok hatszor kiadhatja azt, hogy "Lelőni!". Nem beszélve arról, hogy a Jedinek hallania kellene, amint a klón megkapja a parancsot, és a láttotak közül hányan is voltak ennek tanúi?

 

De igen, komolyan gondolom.

Na, én ennél nem hallottam nagyobb hülyeséget. Egy Jedi, ha felkészül, visszaveri egy légiónyi klón támadását. Persze, naná, a Jedik legyőzhetetlenek, csak van köztük pár teszetosza kivétel.

 

Emiatt a csodálkozás miatt kellett volna figyelmeztetni őket. Ha ez nincs, akkor jóval nagyobb eséllyel menekültek volna meg. Vagy pl. Stass Allie is levágta volna, hogy miért lassít be a két klón. Vagy Plo Koon is rögtön tudta volna, hogy mi van, és ez még csak 2 Jedi a sok közül. Azért, mert Mundi mögött épp egy seregnyi klón volt, és így elég nehezen menekülhetetett volna el, attól még számtalan másik Jedi megúszhatta volna, hasonlóan pl., mint Yoda, aki már felkészült a fenyegetésre, amikor akcióba lendültek a klónvezetők.

Ezt írtam is, Donát, hogy Koon és Stass Allien úszhatták volna csak meg a látottak közül (még jó, hogy odafigyelsz arra, amit írok :) ). De olyanok semmiképpen sem (és szerintem ezek voltak többen), akik századokkal voltak körülvéve. Ki-Adi felkészülve se pattanhatott volna meg arról a hídról, hiszen az egyik irányba klón századok és tankok, a másik irányba droidok voltak, és nem csak mezei gyalogok, hanem nagy pókok is. Aayla ugyanígy kereszttűzben volt. Valószínűleg Luminara sem volt jobb helyzetben, legalábbis, mikor utoljára láttuk, lent volt a frontvonalon, klónokkal körbevéve.

 

Hát persze, hogy nem. Obi-wan sem menekült el, igaz?

Nem érted, amit írunk Gyokával. A Jedik nem hagynák ott a háborút egy halvány lehetőség miatt a saját írhájukat mentve. Vagyis, volt rá esély, hogy Winduék sikerrel járnak, akkor soha senki nem adná ki a 66-ost. Akkor viszont hiába hagyták hátra a csapataikat és tettek ki fölösleges veszélynek azokat a népeket, akik bolygójáért éppen harcoltak. Viszont, ha már nyíltan ellenük fordultak, vagyis amikor már tényleg nem harcolhatnak a klónokkal, akkor naná, hogy megpattannak, de azelőtt semmiképpen sem, pláne, ha van más lehetőség (Palpatine kiiktatása Winduék által). Tehát, ha Windu, vagy Anakin, vagy akárki rászól mondjuk Ki-Adira, hogy egy óra múlva talán Winduék bebukják a mérkőzést, és Palpatine kiadhatja a 66-ost, ezért most azonnal hagyon fel mindennel és meneküljön a Saleucamiról, Ki-Adi valószínűleg nemet mondott volna, és max annyit tesz hozzá, hogy majd odafigyel. Ezzel mennyi lenne a különbség? Nem vág olyan bamba pofát, talán 12 helyett 24+ lövést véd ki, aztán kinyírják. De hidd el, Ki-Adi nem a meglepett arcába halt bele, hanem abba a túlerőbe, ami körülötte volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz is. Minek éli túl az a 6-10 Jedi a 66 -ost, dögöljenek meg ők is. :) Én azért jobban örültem volna neki, ha van infójuk az eseményről, mert legalább lett volna pár Jedi a több százból aki megmenekül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elme-trükköt figyelemelterelésnek gondoltam. Nyilván csak pár élőlényt tudnak a Jedik a hatása alá vonni. Tehát lépegető-parancsnoknak kiadja, hogy löjjön a többi klón közé, a Jedi meg a zűrzavart kihasználva lelép.

Elismerem erőltetett dolog amit írok, de a túlélésért mindent meg lehet tenni, és ha figyelmeztette volna őket Windu, akkor fel is készülhettek volna a használatra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz is. Minek éli túl az a 6-10 Jedi a 66 -ost, dögöljenek meg ők is. :) Én azért jobban örültem volna neki, ha van infójuk az eseményről, mert legalább lett volna pár Jedi a több százból aki megmenekül.

Így is túlélhette, nehogy már több ezer Jediből csak Yodának és Obi-Wannak volt egyes egyedül mázlija. Meg aztán ugye van az a szöveg, hogy Vader "segített a Birodalomnak felkutatni és kiírtani a Jedi lovagokat". Mivel az order 66-ig nem nagyon kellett őket kutatni, így valószínűleg ez az utánna történt eseményekre vonatkozik.

 

Elismerem erőltetett dolog amit írok, de a túlélésért mindent meg lehet tenni, és ha figyelmeztette volna őket Windu, akkor fel is készülhettek volna a használatra.

Kicsit nagyon. :) Miközben lövik a klónok (mert ők már nyílván megkapták a 66-ost) odaugrik egy AT-TE-hez, és a pillótafülke előtt elhúzza a kezét (persze folyamatosan lövik a klónok): Lődd le a klónokat. Valahogy szerintem az elmetrükk nem az a fajta Erőalkalmazás, amit harci helyzetben be lehetne vetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz is. Minek éli túl az a 6-10 Jedi a 66 -ost, dögöljenek meg ők is. :D Én azért jobban örültem volna neki, ha van infójuk az eseményről, mert legalább lett volna pár Jedi a több százból aki megmenekül.

Így is volt! Pont egy pár... :D

 

Egyébként ahogy Obi-Wan esetében mellétrafáltak, valahol mellétrafálhattak más esetében is. És ahogy Yoda megérezte a veszélyt, megérezhette más Jedi is. Mint ahogy valamikor Obi-Wan beszél is Luke-nak más túlélő Jedikről. (Most nem emlékszem, hogy a filmben is, vagy csak a könyvben: A Jediket mindegy szálig megölték, vagy lezüllesztették, száműzetésbe kényszerítették.) Nem hinném, hogy az utóbbinál Yodára és önmagára gondolt volna. Az EU persze ezt sokkal konkrétabban kezeli... :(

 

Abban igazatok van, hogy ha megkapják a figyelmeztetést, azoknak, akik Plo Koon-hoz, vagy Stass Allie-hez hasonló helyzetben voltak, sokat javultak volna az esélyei. DE! Szerintetek bármelyikük rákeresett volna csata közben a Jedik által erre használt frekvenciákra, hogy van-e valami infó a Coruscantról? Merthogy a legnagyobb ráhagyással számolva is max egy óra telhetett el Winduék elindulása és a 66-os kiadása között. Ha figyelembe vesszük a nagy számok törvényeit, max plusz 1-2 tucat Jedi menekülhetett volna meg a 10 ezerből. Már ha egyáltalán megmenekülhetett volna, merthogy a Jedi Templomban azért nem ért mindenkit váratlanul a támadás, mégis mindenki odaveszett...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik, nem tudom, feltűnt-e, de az elmetrükk időigényes mutatvány. Mire végigmondaná, hogy "Nem kell végrehajtanod a 66-os parancsot.", a klón parancsnok hatszor kiadhatja azt, hogy "Lelőni!".

 

Nem, nyilván nem tűnt fel, hiszen szellemileg visszamaradott vagyok... vagy várjunk csak?! :D Nem feltétlenül kell amúgy ezt a parancsot így megfogalmazni. A "Vond vissza a parancsot" , vagy bármi más rövidebb is megteszi, ami kb 2 másodpercébe telik a Jedinek, persze szituáció függő, de elég lehet a meneküléshez.

 

Na, én ennél nem hallottam nagyobb hülyeséget. Egy Jedi, ha felkészül, visszaveri egy légiónyi klón támadását. Persze, naná, a Jedik legyőzhetetlenek, csak van köztük pár teszetosza kivétel.

 

Ajánlanám az olvasást, mint cselekvés gyakorlást :D Azt írtam, hogy nagyobb eséllyel menekülhettek volna meg, ami nem egyenlő, hogy visszaver egy légiónyi klón támadást. Grievous se sokszor verte vissza a Jediket, mégis el tudott menekülni egy csomószor...

 

 

Ezt írtam is, Donát, hogy Koon és Stass Allien úszhatták volna csak meg a látottak közül (még jó, hogy odafigyelsz arra, amit írok :( ).

 

Attól tartok, inkább e nem figyelsz arra, amit írok. Végig azt ecseteltem, hogy Winduéknak figyelmeztetni kellett volna a Jediket, nem pedig azt, hogy errefel minden Jedinek csapot-papot otthagyva rohannia kellett volna. Ha megkapták volna a figyelmeztetést, nyilván folytatták volna a hadműveleteket, és ez nyilván jó néhány Jedit megmentett volna még így is, mert figyeltek volna a hátuk mögé. Erről volt szó alább, úgy fest te nem olvasod el azt, amit írok...

 

 

Nem érted, amit írunk Gyokával. A Jedik nem hagynák ott a háborút egy halvány lehetőség miatt a saját írhájukat mentve. Vagyis, volt rá esély, hogy Winduék sikerrel járnak, akkor soha senki nem adná ki a 66-ost. Akkor viszont hiába hagyták hátra a csapataikat és tettek ki fölösleges veszélynek azokat a népeket, akik bolygójáért éppen harcoltak. Viszont, ha már nyíltan ellenük fordultak, vagyis amikor már tényleg nem harcolhatnak a klónokkal, akkor naná, hogy megpattannak, de azelőtt semmiképpen sem, pláne, ha van más lehetőség (Palpatine kiiktatása Winduék által). Tehát, ha Windu, vagy Anakin, vagy akárki rászól mondjuk Ki-Adira, hogy egy óra múlva talán Winduék bebukják a mérkőzést, és Palpatine kiadhatja a 66-ost, ezért most azonnal hagyon fel mindennel és meneküljön a Saleucamiról, Ki-Adi valószínűleg nemet mondott volna, és max annyit tesz hozzá, hogy majd odafigyel. Ezzel mennyi lenne a különbség? Nem vág olyan bamba pofát, talán 12 helyett 24+ lövést véd ki, aztán kinyírják. De hidd el, Ki-Adi nem a meglepett arcába halt bele, hanem abba a túlerőbe, ami körülötte volt.

 

Sikerült totálisan félrefordítani azt, amit én írtam, ld. fent. Egyszer sem mondtam, hogy a Jediknek ott kellett volna hagyniuk a csapataikat, hanem arra gondoltam, amit te is írtál: hogy a Jedik odafigyelnek. Ki-Adi lehet hogy így is meghalt volna, de Ki Adi csupán egy Jedi. Ha 20 másik meg túlélte volna köszönhetően ennek, már megérte volna kiadni a parancsot. Én is bementem ma Statisztika megtekintésre, mondván, hogy összeszedek plusszba annyi pontot, amennyit tudok, egy csomó ötletem nem jött be, de egy plussz pontot szereztem, amiért már megérte elmenni, hiszen nem veszthettem semmit...!

 

És ha már statisztika: Gyoka, a nagyszámok törvényének ehhez semmi köze. :D Másrészről pedig: NEM VESZTHETTEK SEMMIT. Ha kiadták volna a parancsot (amit hangsúlyoznám sokadjára: bármelyik Jedi, akár Anakin, akár más - azzal egyidőben, hogy Windu elindult - megtehetett volna) max csak egy kis energiát pazaroltak volna el, amíg az a szerencsétlen küldönc elmegy a kommunikációs toronyba. Legalább megpróbálták volna, annál, hogy nem tettek semmit ezügyben, bármi jobb lett volna. (Hangsúlyozom, most a Palpatine-os akcióval párhuzamos óvintézkedésekről beszélünk.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor megpróbálom röviden leírni, amit gondolok erről, így talán nem megyünk el más irányba:

- Egyetértek veled, nem vesztettek volna vele sokat, ha kiadják a figyelmeztetést.

- Viszonylag kevés Jedihez jutott volna el.

- Ezek közül kevésnek lett volna esélye megmenekülni.

- Az esélyesek közül is csak egy része menekült volna meg.

És a legfontosabb:

- Winduék azzal voltak elfoglalva, hogy minél előbb kiiktassák a veszélyforrást. Szándékaik szerint egy órán belül megszűnt volna a veszély, tehát talán érthető, ha azzal voltak elfoglalva, és nem gondoltak a figyelmeztetés kiadására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor megpróbálom röviden leírni, amit gondolok erről, így talán nem megyünk el más irányba:

- Egyetértek veled, nem vesztettek volna vele sokat, ha kiadják a figyelmeztetést.

- Viszonylag kevés Jedihez jutott volna el.

- Ezek közül kevésnek lett volna esélye megmenekülni.

- Az esélyesek közül is csak egy része menekült volna meg.

És a legfontosabb:

- Winduék azzal voltak elfoglalva, hogy minél előbb kiiktassák a veszélyforrást. Szándékaik szerint egy órán belül megszűnt volna a veszély, tehát talán érthető, ha azzal voltak elfoglalva, és nem gondoltak a figyelmeztetés kiadására.

Egyet értek, és részemről a téma lezárva. Részemről a Jedik tudtak a 66-osról, úgyis így kezdtem, hogy szerintem hogy volt, és nem úgy, hogy így volt, és szerintem továbbra is úgy volt, ahogy én leírtam :(

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyet értek, és részemről a téma lezárva. Részemről a Jedik tudtak a 66-osról, úgyis így kezdtem, hogy szerintem hogy volt, és nem úgy, hogy így volt, és szerintem továbbra is úgy volt, ahogy én leírtam :(

Ja, igen! A "szerintem így volt" nálam is él! Mivel én meg úgy kezdtem, hogy a filmekből ez nem derül ki egyértelműen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, lefuthatjuk a tiszteletköröket a szerintem így volttal...

 

És el is fogadom, amit írtál Gyoka, épp csak úgy gondolom, hogy egy ilyen veszélyhezetben nem elég egy dologra összpontosítani, minden óvintézkedést meg kell tenni, amit csak lehet.

 

Amúgy örülök, hogy elgondolkodtál azon, amit írtam Dzséjt... ha megvádolsz azzal, hogy nem olvasom el figyelmesen, amit írsz, aztán érvelek, hogy igen, és inkább fordítva áll fenn ez a helyzet, akkor nagyon gáláns dolog amúgy annyiban hagyni az egészet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy örülök, hogy elgondolkodtál azon, amit írtam Dzséjt... ha megvádolsz azzal, hogy nem olvasom el figyelmesen, amit írsz, aztán érvelek, hogy igen, és inkább fordítva áll fenn ez a helyzet, akkor nagyon gáláns dolog amúgy annyiban hagyni az egészet...

Egyrészt, mindig elolvasom tüzetesen, olykor többszőr is, amit írsz/írtok. Másrészt, végiggondolom és el is fogadom, hogy nem úgy gondolod/gondoljátok, ahogy én, de attól még én nem fogom még nem fogom megváltoztatni az elképzelésem, amíg mindenre tudok az SW keretein belül értelmes magyarázatot adni (még mielőtt félreértesz, nem is gondolom, hogy úgy gondolnátok). Harmadrészt, nem akarom, hogy a vita egymás cseszegetéséről szóljon, márpedig mindnyájan elindultunk abba az irányban. És negyedrészt, igen, úgy éreztem, hogy legalábbis nem figyelmesen olvasod a posztjaim, mert:

Max Plo Koon, vagy Stass Allie úszhatta volna meg, őket "csak" kevesen követték. De a Jedik nagyja akár számít a lövésre, akár nem, ha a harctéren marad a klónok között, oda áll, ahová akar, tuti egyesült volna az Erővel. Ha csak nem menekül el azonnal, otthagyva csapot, papot.

Erre te:

Attól tartok, inkább e nem figyelsz arra, amit írok. Végig azt ecseteltem, hogy Winduéknak figyelmeztetni kellett volna a Jediket, nem pedig azt, hogy errefel minden Jedinek csapot-papot otthagyva rohannia kellett volna. Ha megkapták volna a figyelmeztetést, nyilván folytatták volna a hadműveleteket, és ez nyilván jó néhány Jedit megmentett volna még így is, mert figyeltek volna a hátuk mögé. Erről volt szó alább, úgy fest te nem olvasod el azt, amit írok...

Azon túl, hogy becsmérelsz, klafán leírod ugyanazt, amit én. Nem azt írtam, hogy szerinted ott kéne hagyni csapot-papot, hanem, hogy szerintem az olyan helyzetben lévőknek, mint Ki-Adi, csak úgy menekülhettek volna meg, ha a figyelmeztetés pillanatában otthagyták volna a századaikat. És elismertem, hogy az olyan helyzetben lévő Jedik, mint Stass Allie vagy Plo Koon, akiket kevés klón vett körül (mint Yodát), azok egy figyelmeztetéssel túlélhették volna. Erre inkább a fejemhez vágod, hogy olvassak (amúgy, sokat olvasok, könyveket! :( ), aztán leírod azt, amivel amúgy is egyetértettem... ugyanez állt fenn, mikor egy másik, frenkie szavaira reagált postomnak estél neki... Meg volt a harmadik a Jedi topicban. Hát ezek után ne csodálkozz, hogy úgy érzem, nem olvasod el rendesen a posztjaimat, és nincs kedvem tiszteletköröket futkosni és elmenni az értelmes vitából cseszegetésbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én nem cseszegetni akarlak, hanem megérteni, hogy mire gondolsz. Számomra a fenti postod - bár tüzetesen elolvastam, elhiheted - nem volt egyértelmű, így viszont, hogy kifejtetted, már pontosan értem, hogy mire gondolsz, és megvilágosodott előttem az álláspontod. :(

 

Ezért is kértem azt, hogy válaszolj, mert ha nem írsz semmit, még most is úgy érezném, hogy nosza, hiába bizonygattam lentebb egy csomó mindent, még válaszra se méltattad. Lehet, hogy a stílusom kissé támadó (eléggé), de amint meggyőz a másik, bármikor képes vagyok váltani, ld. most. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jó, örül a szívem, hogy ez tisztázódott. :(

Attól meg nálam nem kell félni, hogy valamit válaszra sem méltatok, mert olyan nincs, max várok vele (nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá, lásd Jedi topic, ott sem bírtam megállni és még korábbi dologhoz is visszanyúltam).

Az én stílusom meg lekezelő, szóval így lehet parázs vitákat szervezni. Csak nem jó, mikor már magamon is érzem, hogy beszólásokkal is színesítem a szöveget, ezért is akartam annyiba hagyni.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A reagálás nálam is úgy van, hogyha már nem látom értelmét a vitának, mikor már ugyanazt hajtogatjuk oldalakon keresztül, akkor nem reagálok általában, hanem lezártnak tekintem a vitát az illető és köztem. Természetesen ez bunkó dolognak tűnhet, de nem azért nem válaszolok mert nem érdekel az illető véleménye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyet értek, és részemről a téma lezárva. Részemről a Jedik tudtak a 66-osról, úgyis így kezdtem, hogy szerintem hogy volt, és nem úgy, hogy így volt, és szerintem továbbra is úgy volt, ahogy én leírtam :D

Ma a fórum talin is felmerült ez a vita, és csak pislogtak, hogy ezen mit lehet annyit agyalni. Szerintük egy szóval lehet válaszolni arra a kérdésre, hogy tudtak-e a Jedik a 66 -osról: nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma a fórum talin is felmerült ez a vita, és csak pislogtak, hogy ezen mit lehet annyit agyalni. Szerintük egy szóval lehet válaszolni arra a kérdésre, hogy tudtak-e a Jedik a 66 -osról: nem.

Na és akkor mi van? Szerintem továbbra is igen :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

A mai megtekintés után azon tűnődtem, hogy ebben a parancsban említve kellett lennie a Jediknek is, hisz másképp honnan tudná Cody, hogy Obi-Wan -t kell lelőni? Így viszont kezdettől tudhattak egy Jediket kiiktató parancsról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai megtekintés után azon tűnődtem, hogy ebben a parancsban említve kellett lennie a Jediknek is, hisz másképp honnan tudná Cody, hogy Obi-Wan -t kell lelőni? Így viszont kezdettől tudhattak egy Jediket kiiktató parancsról.
Ez nemsokára kiderül.

Spoiler:

Emlékeim szerint lesz majd egy olyan rész, ahol megtámadják Palpatine-t a Jedik és ezért lesz kénytelen bevezetni a 66-os parancsot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Emlékeim szerint lesz majd egy olyan rész, ahol megtámadják Palpatine-t a Jedik és ezért lesz kénytelen bevezetni a 66-os parancsot.

 

 

Szerintme nem lesz ilyen rész. Ez teljességgel értelmetlen lenne, és ráadásul durva hiba is a készítők részéről.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Szerintme nem lesz ilyen rész. Ez teljességgel értelmetlen lenne, és ráadásul durva hiba is a készítők részéről.
Pedig még ők nyilatkozták ezt le a nyári comon. Majd előkerítem a hírt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.