Ugrás a kommentre

4x04 - Shadow Warrior


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na akkor ez már hivatalosan is sz*r epizód. Örülhetsz. :D

Nekem tetszett. :) Ha Jar-jaros rész jön, mindig tudom, hogy helyén kell kezelni. Nem véletlen, hogy általában nem egy vígjátéknak adják oda év végén az Oscart. Nem vártam sokat a résztől, csakhogy szórakoztasson. Azt meg is tette, bár helyenként tényleg hibákkal tűzdelve, mindenesetre arra pont elég, hogy most betegyem újra, és megnézzem mégegyszer Jar-jar ökörködéseit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett. :) Ha Jar-jaros rész jön, mindig tudom, hogy helyén kell kezelni. Nem véletlen, hogy általában nem egy vígjátéknak adják oda év végén az Oscart. Nem vártam sokat a résztől, csakhogy szórakoztasson. Azt meg is tette, bár helyenként tényleg hibákkal tűzdelve, mindenesetre arra pont elég, hogy most betegyem újra, és megnézzem mégegyszer Jar-jar ökörködéseit. :D

Én is már többször újranéztem, nagyon szórakoztató. :) Jar Jar Grievous -nál midnent üt. :D Mély gondolkodó. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy is volt az a múltkor a személyeskedéssel? Vagy neked lehet? Az más, akkor nem szóltam.

Mi volt ebben személyeskedés? :) Ott van mögötte a smiley. Legyél már kicsit lazább, nem a hadseregben vagyunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett. :) Ha Jar-jaros rész jön, mindig tudom, hogy helyén kell kezelni. Nem véletlen, hogy általában nem egy vígjátéknak adják oda év végén az Oscart. Nem vártam sokat a résztől, csakhogy szórakoztasson. Azt meg is tette, bár helyenként tényleg hibákkal tűzdelve, mindenesetre arra pont elég, hogy most betegyem újra, és megnézzem mégegyszer Jar-jar ökörködéseit. :D

Kb. én is így értékelem. :) Nem kell minden epizódnak komolynak lennie, engem kifejezetten feldobnak az ilyen kis intermezzók. :) Pláne egy olyan évadban, ahol a csatáké lesz a főszerep - ami, talán nem meglepően, nem igazán az én világom. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nagyon jó kis rész volt. Kicsit kételkedtem főleg a gunganok miatt, én nem nagyon kedvelem őket, de ez most kifejezetten üdítő volt. Köztudott lassan, hogy JJért sem vagyok oda, de amit Grivinél művelt, az haláli volt. Szakadtam rajta. Sajnos ami utána jött, az tényleg halálos volt, nem gondoltam volna, hogy Tarpalst tényleg megölik, de azért hőshöz méltó vége lett. És nagyon sűrű rész is volt, mert kaptunk még egy elég látványos Dookus harcot is, de azért az a csere kicsit gyors volt szerintem. Simán meg lehetett volna ezt két részben is oldani.

7,5/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nagyon jó kis rész volt. Kicsit kételkedtem főleg a gunganok miatt, én nem nagyon kedvelem őket, de ez most kifejezetten üdítő volt. Köztudott lassan, hogy JJért sem vagyok oda, de amit Grivinél művelt, az haláli volt. Szakadtam rajta. Sajnos ami utána jött, az tényleg halálos volt, nem gondoltam volna, hogy Tarpalst tényleg megölik, de azért hőshöz méltó vége lett. És nagyon sűrű rész is volt, mert kaptunk még egy elég látványos Dookus harcot is, de azért az a csere kicsit gyors volt szerintem. Simán meg lehetett volna ezt két részben is oldani.

7,5/10

Minő meglepetés. Pedig a nyakamat rámertem volna tenni, hogy nem jön majd be neked ez a rész. :D

 

Egyébként nekem Otoh Gunga még mindig nagy kedvencem. Annyira hangulatos az a víz alatti világ a maga félhomályával, hogy csak na. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minő meglepetés. Pedig a nyakamat rámertem volna tenni, hogy nem jön majd be neked ez a rész. :D

 

Egyébként nekem Otoh Gunga még mindig nagy kedvencem. Annyira hangulatos az a víz alatti világ a maga félhomályával, hogy csak na. :)

Én is így álltam hozzá, de hát ami jó az jó. :D Ettől látszik, hogy (számomra) tényleg jó a rész, ha meg tud győzni. :)

Amúgy OG tényleg nagyon hangulatos, nem kicsit idézte vissza látványban és zeneileg az EP1et. :)

 

Na de most megyek, nézem a köv részt. :) ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Felkerült a teljes epizód guide, fogadjátok szeretettel. :D

 

Azért itt is szembeötlik, mennyire figyeltek a részletekre. A bongo belseje vagy a buborékok belsejének megtervezése jó példa rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért? Ugyanezt már megtette Obi Wannal is az EpII-ben. Ennél a résznél itt el is mosolyodtam, annyira Dookus volt :D .

De Obinál más volt a helyzet. Ott tényleg kamunak tűnt a dumája, de itt már nem volt ilyen érzésem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Kicsit túlzsúfolt volt ez a rész.

Túl sok kezd már lenni az Anakin-Dooku párbajsorozat. Érdekes, hogy az EU tudott arra ügyelni, hogy ne csapjanak össze. Ellenben a Magna Guardok szereplése végre olyan volt, mint amilyet elvártam. Ilyennek kellett volna lenniük korábban is. Határozottan tetszettek most.

Jar Jar haláli volt ebben az epizódban. Érdekes volt, ahogy a gunganek elkapták Grievoust. A negatívum, hogy ismét tépázták Grievous nimbuszát. Jó lenne már a rettegett tábornok képét látni. Az EP3 és az EU alapján ennél keményebbnek képzelem őt el. Ettől függetlenül beleillik a képbe, hogy el tudták fogni, ha már egyszer az evokok legyőzték a rohamosztagosokat.

Az Anakin Grievous csere érdekese lett megoldva. Éppen hogy csak beleillik a dolgok menetébe. Anakin eszméletlen volt, Grivi meg el volt foglalva a bilincseivel.

Nem a legjobb rész, de volt már rosszabb is.

10/6

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs gond az Anakin-Dooku párbajokkal, hiszen az Ep3-ban sem az hangzik el Anakin szájából, hogy: "Erősebb lettem a Geonosison folytatott párbajunk óta, öreg!", hanem az utolsó találkozásukra utal, ami akár lehetett hónapokkal, hetekkel az Ep3 előtt, ha annak végkimenetele Dooku győzelme volt (ahogy az ebben a részben látott párbaj is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs gond az Anakin-Dooku párbajokkal, hiszen az Ep3-ban sem az hangzik el Anakin szájából, hogy: "Erősebb lettem a Geonosison folytatott párbajunk óta, öreg!", hanem az utolsó találkozásukra utal, ami akár lehetett hónapokkal, hetekkel az Ep3 előtt, ha annak végkimenetele Dooku győzelme volt (ahogy az ebben a részben látott párbaj is).

Ebből a szempontból tényleg nincs gond. Csakhogy én az EP3 nézése közben mindig úgy gondoltam azon szavak alapján, hogy a Geomosis óta nem csaptak össze.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből a szempontból tényleg nincs gond. Csakhogy én az EP3 nézése közben mindig úgy gondoltam azon szavak alapján, hogy a Geomosis óta nem csaptak össze.

Én is azt gondoltam, de tévedtem. :) Szerintem ez már lerágott csont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Érdekes, hogy eredetileg ez az epizód a Mon Cala trilógia előtt játszódott volna, de meggondolták magukat, hogy akciódúsabb évadnyitónk legyen. És azt írják, hogy a cím utalás Kurosawa egyik filmjére. George Lucas mindig is nagyra értékelte őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy eredetileg ez az epizód a Mon Cala trilógia előtt játszódott volna, de meggondolták magukat, hogy akciódúsabb évadnyitónk legyen. És azt írják, hogy a cím utalás Kurosawa egyik filmjére. George Lucas mindig is nagyra értékelte őt.

 

Volt egy ilyen érzésem, az, hogy Lyonnie főnök egyből beleegyezett a segítség nyújtásba a Gungan Attack-ben, miután Jar Jar szót emelt, meg, hogy Jar Jar azt gondolta ebben a részben, hogy a Gunganek nem fognak őrá hallgatni, sokkal jobban illenének egymáshoz, ha a Shadow Warrior lenne a korábbi. Viszont nem értem, minek tették bele Reesha Lu-t a Gungan Attack-es tanácsba. A kutyának nem hiányzott volna onnan, és még egy utolsó ugrás a sorrendben elfogadható lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt egy ilyen érzésem, az, hogy Lyonnie főnök egyből beleegyezett a segítség nyújtásba a Gungan Attack-ben, miután Jar Jar szót emelt, meg, hogy Jar Jar azt gondolta ebben a részben, hogy a Gunganek nem fognak őrá hallgatni, sokkal jobban illenének egymáshoz, ha a Shadow Warrior lenne a korábbi. Viszont nem értem, minek tették bele Reesha Lu-t a Gungan Attack-es tanácsba. A kutyának nem hiányzott volna onnan, és még egy utolsó ugrás a sorrendben elfogadható lett volna.

Micsoda gungan akcentussal írtad le a nevét. :D Egyébként Rish Loo. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Grúber Hugó nem tért vissza, de ennek ellenére dícsérném ezúttal a szinkront.

Nagyon tetszettek a gungan részek, fordítotak rá egy kis időt.

Tele volt baljós árnyakos szófordulattal. Így kell ezt.

Trapals nem az eredeti volt, de tűrhető, Bicskey Lukács meg király!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grúber Hugó nem tért vissza, de ennek ellenére dícsérném ezúttal a szinkront.

Nagyon tetszettek a gungan részek, fordítotak rá egy kis időt.

Tele volt baljós árnyakos szófordulattal. Így kell ezt.

Trapals nem az eredeti volt, de tűrhető, Bicskey Lukács meg király!

 

Sidious volt az egyetlen, akit sajnáltam. Kár . De azért nagyon jó lett magyarul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jar Jar Binks hangja bár ugyanúgy Bicskey Lukács volt, mint a mozifilmekben és a sorozat korábbi epizódjaiban, itt mintha egy kicsit mélyebb lett volna a hangja. Padmé jól bemondja a magyar szövegkörnyezetben az elején, hogy "Boss Lyonie". :D Tarpals hangja nagyon jó volt, bár mintha ugyanaz lett volna, mint Riff Tamsonnak, az előző háromban. Lyonie hangja is megváltozott és egy kicsit hasonlít Nass főnökére, de nem ugyanaz. Úgy látom ez a "Boss Lyonie" végig megmarad, talán azt hitték, hogy ez a vezetékneve. >.< (Igen, megtekintés közben írom a véleményemet. :D) Rish Loo-nak pedig ugyanaz, mint Ackbarnak a Water Warban, eddig nem valami színes a szinkronszínészek palettája. :D Egyébként igazad van, Csoli, tényleg az EPI.-re emlékeztető szövegek vannak benne és ez nagyon tetszetős. :) Különösen a "fennakérgen" tetszett. :) Talán Lyonie és Rish Loo hangszíne túlságosan hasonló volt. Jar Jar és Tarpals párosa még mindig megmosolyogtató. :) Szegény Tarpals utolsó mondatai kicsit furák voltak, de még mindig sajnálom őt. Szilágyi Tibor még mindig isteni. Csak most vettem észre, hogy Dooku gróf mennyiszer leporolta magát a párbaj alatt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.