Ugrás a kommentre

Soundtrack albumok


Derb

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

A Mamma Mia! Soundtrack már jó néhány hete a CD gyűjteményemet gyarapítja, egészen konkrétan rögtön a film megtekintése után elkezdtem vadászni rá, és sikerült találni egy "Made for Hungary" változatot, ami jelentősen olcsóbb, mint a "normális".

 

Már a film közben tudtam, hogy nekem ez kell, hiába van meg szinte az összes filmbéli szám egy ABBA válogatás CD-n, egyszerűen annyira jó volt! :lol: Mondanom sem kell talán, hogy az eredeti zene is klassz, de amit kicsit áthagszerelve, mai hagzásra frissítve és a színészek nagyon egyedi és remek hangjával kísérve műveltek vele, az - megkockáztatom - jobb, lett mint az eredeti.

A férjhez menés előtt álló leányzót alakító Amanda Seyfried hangja csodálatos, Meryl Streep is bombasztikusan énekel, a hármas férfikoszorú közös száma egyszerűen elvarázsol, olyan lágy és romantikus, de a többi dal is remek!

Pierce Brosnan hagja pedig nem egy csúcs, az igaz, de nem énekel hamisan, csupán nincs jó hangja, és meglepő módon a CD-t hallgatva sokkal szerethetőbb, mint a film közben volt (de lehet, hogy csak megszoktam :o).

És hát a legeslegkedvencebb dal a lemezen az, amit az anyuka énekel a kislányáról, miközben menyasszonynak öltözteti: Slipping Through My Fingers... Ezen majdnem elsírtam magam a film alatt, mert eszembe jutott az én édes kislányom, aki még csak 10 éves lesz, de egyszer majd ő is kicsúszik a kezeim közül, hogy valaki mással éljen ezentúl. Felnő... :clap:

Ez Meryl legszebb dala. :D

 

Ajánlom a CD-t mindenkinek, mert bulizenének is nagyon jó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezek a dalok jobban bejönnek a színészekkel, pedig szeretem ezeket a zenéket eredetiben is. Brosnan hangjától én majd leestem a székről, de már megszoktam és megszerettem így :clap: Nem egy szokvány hangja van, így aztán igazán merész vállalkozás volt berakni egy énekes szerepre.

Mivel nekem nincsenek hasonló tapasztalataim, így nálam az Our last summer vezet egy hajszállal pár másik dal előtt :lol: Aztán van a többi, ami a dobogó harmadik fokán állnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 7 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.