Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

On 7/20/2017 at 8:57 PM , luke19 said:

Öngyilkos lett Chester, a Linkin Park énekese. :(

Az új album nekem nagyon nem jött be, de a korai albumaik máig nagy kedvenceim. Eléggé lesokkolt a hír.

A 2014-es The Hunting Partyt ismered? Az is nagyon jó albumuk. Nekem a Hybrid Theory után az a kedvencem, a Meteorát is előzi.

Mindenki nehezményezi, hogy a Linkin Park a Meteora óta nem adott ki semmi érdemlegeset, de a The Hunting Partyról mindenki megfeledkezik. :( Bár nekem a Minutes to Midnight és a Living Things is tetszik, meg az A Thousand Sunson is vannak nagyon jó dalok. Egyedül a One More Lightot nem csípem annyira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Ody, hátha nem olvastad még. Nagyon jó interview ez egyik legnagyobb kedvenc almumomról. 

 

https://depechemode.blog.hu/2021/03/06/dave_mcelroy_interjuja_gareth_jones-szal_a_black_celebration_idoszakrol

Szerkesztve: - cyrano
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Dik, már Karácsony van? :D 

 

Budapestre jön a Sabaton

 

@Iqvi

Idézet

Az egyik legfontosabb mai metalzenekart a mongol The Hu, és a finn Lordi kíséri el a turnéra, aminek budapesti állomása március 13-án lesz az Arénában.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Hallgatott már amúgy innen valaki zsidó zenét? Én az utóbbi pár napban nagyon rákaptam, és egész jó zenéik vannak, főleg a pop műfajban. 

 

 

Ennek ilyen tavaszi, nyári hangulata van nagyon. 

 

De Benny Friedman számait is szoktam mostanában hallgatni 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Én is elkezdtem a Last of Us-t. Zseniális nyitány, nagyon tetszett. A hangulat és a zene is nagyon ott van a topon. Utóbbinál nem nehéz, hiszen a főcímdal egy részét az Andorból nyúlták. Na jó, csak viccelek, inkább fordítva. De ez a rész abszolút Andor feeling (45 sectől):

 


Szerk.:

Ez a része pedig kimondottan Witcher 3 feeling. Nagyon hidegrázós. :) 
 

 

 

Alig várom a következő epizódot. A Fringe-ből megismert Olivia Dunham izé... Anna Torv csak bónusz, imádom azt a színésznőt. :love: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha valami, akkor az abszolút jó döntés volt a készítők részéről, hogy a játék zeneszerzőjét kérték fel a sorozat zenéjének a felhasználásához, és az intróhoz a játék intrójának zenéjét használták fel - igaz, tömörebb formában. A fenti az eredeti változat, ez pedig a rövidített, a sorozathoz készült verzió:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.