Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mivel se Boil, se Waxer (WAXEEEER :cry: :cry: :cry: ) nem került be (persze jogos, de akkor is piszokság!), így én Hardcase-re szavaztam. Önfeláldozása nagyon ott volt. Aztán jött nálam Fives, akit már csak a Domino osztag utolsó tagjaként is előre sorolok. És végül Rex, aki ebben az évadban a testvéreiért már hajlandó volt egy Jedi tábornok ellen fordulni. Nagyon szép fejlődésen megy át. Kíváncsi vagyok, hová viszik ki a karakterét, ami szerintem mindenképpen a 66-oskor tetőzik majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi, mert nincsen nekik....attól, hogy hús vér, még ugyanolyan eszköz és kellék, mint egy droid, csak tovább kell képezni.

Ugyan már. Szinte mindegyik különálló személyiség. Erre az eddig eltel évadok kellő bizonyítékot nyújtanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HA-ha, de ettől még én nem teszek különbséget a lombikban és a gyártósoron készült egyedek között, egyikre sem igaz, hogy nem tömegcikk és nem tudok egy olyan fajt tisztelni aki egy bemondott kód alapján lemészárolja azt, aki legalább 2345szor megmentette az életét....

 

A következő off-ot törlöm.

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a legtöbben Obi-Wanra szavaztatok, én mégis Ahsokának adtam a 6 pontot. Akárhogy is, nálam mindig is ő lesz a Nr.1., mondjuk kétlem, hogy ezzel túl sok új információ birtokába juttatalak volna titeket. :D A második természetesen az öreg harcos, Kenobi lett a listámon, őt pedig a mindig nyugodt Plo mester követi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.