Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én Talzin mamának adtam a 6 pontot. Kétségtelenül a TCW legmisztikusabb, leginkább kérdésekkel övezett karaktere. Ebből a rejtélyességéből fakad számomra a karakter érdekessége is, így őt tartottam a legjobbnak a jelöltek közül. Nálam az "Ördög" a 3. helyre szorult (azt a pókos valamit a mai napig nem tudtam feldolgozni), 5 pontot Savage-nak adtam, a 21. részben elviszi a hátán az amúgy nem túl erős epizódot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ

DARTH MAUL

DarthMaulTCW-RevengeTrivia.jpg

 

Ismerve a sok negatív hangot, szerintem ez az idény nagy meglepetése. Ugyan nem sokkal, összesen két ponttal előzte meg testvérkéjét, Savage Opress-t, akivel az utolsó pillanatig harcoltak, de végül Maul győzött. A bronzérem sem juthat ki a Dathomirról, mert azt Talzin anyu érdemelte ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerve a sok negatív hangot, szerintem ez az idény nagy meglepetése. Ugyan nem sokkal, összesen két ponttal előzte meg testvérkéjét, Savage Opress-t, akivel az utolsó pillanatig harcoltak, de végül Maul győzött. A bronzérem sem juthat ki a Dathomirról, mert azt Talzin anyu érdemelte ki.

Pont a 3 utolsó helyezettem :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan nem sokkal, összesen két ponttal előzte meg testvérkéjét, Savage Opress-t, akivel az utolsó pillanatig harcoltak, de végül Maul győzött.

Ha csak a TCW-t veszem figyelembe, Opress sokkal karizmatikusabb figurának tűnik, mint a bratyó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ

[ismerve a sok negatív hangot, szerintem ez az idény nagy meglepetése. Ugyan nem sokkal, összesen két ponttal előzte meg testvérkéjét, Savage Opress-t, akivel az utolsó pillanatig harcoltak, de végül Maul győzött. A bronzérem sem juthat ki a Dathomirról, mert azt Talzin anyu érdemelte ki.

Nálam is ők voltak az első három, de pont fordított sorrendben...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Cápetit jelöltem elsőnek, Mault másodiknak. A pókos csúfságot nem tudom megemészteni, de a második részben, miután helyre tették a fejét és a lábát, már valamivel ízletesebb volt. Viszont a többi jelölt nem volt elég erős ahhoz, hogy legyűrjék. Talzin nagyit jelöltem harmadiknak, karaktere még mindig elég rejtélyes ahhoz, hogy működjön. A tavalyi kedvencem idén viszont egy pontot kapott: Savage Opress-t baromira elcseszték erre az évadra. Egy nyafogós, agyatlan, agresszív barom lett, akiből elveszett minden coolság. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.