Ugrás a kommentre

Kritikák - avagy, vak vezet világtalant


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ez a remake emlegetés tényleg címeres nagy baromság, viszont számomra az ewokok tényleg rontanak az összképen, ami azért kár mert nélkülük - vagy valami robosztusabb, netán technikailag fejlettebb fajjal lecserélve - szememben ez lehetett volna a tökéletes SW film

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezért a kijelentésért majd Dzséjt bant ad neked! :D

Amúgy én a Terminátor 4-el értek tökéletesen egyet, azt a szemét, színvonaltalan, értelmetlenséget, csak felülmúlni lehetne. Amikor rock zenével csalja oda a robotot az akkkkkora gáz, hogy :pfff: :pfff: :pfff: Meg úgy az egész film, kiszámíthatósága, színészi játéka...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Említésre sem méltó a cikk.

 

Flóri, nekem a Salvation a 2. kedvenc Terminator filmem a The Judgment Day után... bár szerintem ezen már meg sem lepődsz :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem baromi nagy csalódás volt, sajnos moziban néztem és volt aki kiment a teremből a film közepén. Történetben, eredetiségben, köszönő viszonyban sincsen a régiekkel. Szerintem neked Sam Worthington fétised van, baromi rossz színész, robotnak jó volt, mert az arca kb. annyi érzelmet fejez ki, mint Segalé, de ő gizdább és szánalmasabb is... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát lehet, mert kedvelem a csókát. Ami azt illeti én is moziban láttam... 3x! És eredeti Blu-Ray lemezen is megvan ;)

És ha már előjött Sam... a családdal éppen most néztem meg egy filmet /Man on a Ledge - Borotvaélen/, amiben ő volt a főszereplő. Hát, itthon mindenki körében sikert aratott a film... szerintem remek kikapcsolódás és még izgalmas is. Az IMDB persze szokás szerint alul értékelte. De ez a téma itt már off...

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terjeszkedik a sötétség... Egy újabb borzalmasan buta írás.

 

Már ahhoz sincs kedvem, hogy szimplán elküldjem az írót a sunyiba... :(

 

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/08/30/ewokmentes_remake_kellene_a_jedibol/

Jó nagy h*lye. Szétröhögtem magam a b*romságán. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Mekkorát fogok röhögni, amikor ezek a nyafik rádöbbennek, hogy Lucas A) Disney-részvényes, vagyis a befolyása a Star Wars filmek fölött nem sokat csökkent, B) a kreatív konzultáns cím nagyjából papíron létezik, továbbra is egy Executive Producer (aka isten) hatalmával bír (sőt, szerintem a filmekben ezen a poszton lesz megnevezve, mint az ep5-6-nál).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkorát fogok röhögni, amikor ezek a nyafik rádöbbennek, hogy Lucas A) Disney-részvényes, vagyis a befolyása a Star Wars filmek fölött nem sokat csökkent, B) a kreatív konzultáns cím nagyjából papíron létezik, továbbra is egy Executive Producer (aka isten) hatalmával bír (sőt, szerintem a filmekben ezen a poszton lesz megnevezve, mint az ep5-6-nál).

Remélem így lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyesek szerint Lucas az ördög. Mások szerint Damon Lindelof és Ridley Scott. Egy közös van bennük... mindhármuk halálát kívánták már. :facepalm:

Készítsd fel magad, mert ami most jön majd a hetedik rész kapcsán az valami ultra brutális lesz. :) Egyébként beteg emberekkel nem kell foglalkozni, már mondtuk párszor. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ezt most talaltam es kiakaszt ahogyan a szerkeszto ir hogz adhatnak ki ilyen cikket mi az hogy megszabadul Lucas a SW ki ez a ......

http://www.filmkolonia.hu/blog/hq/vad-elmeletek-a-disney-es-a-star-wars

 

 

Ez is egy beteg barom aki nem ért semmihez csak ossza az észt. Pusztuljon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ezt most talaltam es kiakaszt ahogyan a szerkeszto ir hogz adhatnak ki ilyen cikket mi az hogy megszabadul Lucas a SW ki ez a ......

http://www.filmkolonia.hu/blog/hq/vad-elmeletek-a-disney-es-a-star-wars

Nem tudom eldönteni, hogy ironikus, vagy csak egy b*zi troll :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülye az, csak nem tud róla. A stílusából ítélve azt hiszi magáról, hogy mekkora megmondóember, meg "ómekkora író zseni már", hát ennél nagyobbat nem is tévedhetne.

"Pedig a legjobb dolog, ami a Csillagok háborújával történhetett, az az, hogy Lucas eltakarodik tőle. "

Vannak még páran sajnos, akik így gondolják... hálátlan barmok, akik elfelejtették, mennyi mindent köszönhetnek ennek az embernek...

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.