Ugrás a kommentre

Kritikák - avagy, vak vezet világtalant


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Pedig Zednek van néhány nagyon jó írása pl Star Trek fanficokban... csak míg a Treket nem szidja csípőből (persze szidja, mert hát így az Enterprise, meg úgy a DS9 és hát a Voyra meg aztán jobb nem is emlékezni), de valahogy az SW-re nagyon fúj... fújja az ökörségeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúúúúú a hétszázát neki.Ez aztán a történet.Se füle se farka.A szomorú az, hogy valakinek egy ilyen előzménytrilógia jut eszébe a régi trilógia láttán.Ez az ember a régi trilógiát akarta látni, Birodalommal ,tie vadászokkal, stb.Ebbe aztán(A birodalomba) berakta volna a Jediket.Most már bukott is az egész.Én sem így képzeltem anno az előzménytrilógiát, nekem is megvolt az elképzelésem a 3 történetéről ,de ekkora ökörségeket én sem találtam ki.

Na most már Quarron-éra vagyok kiváncsi.De tényleg.Kár hogy annak idején az sw.hu-n nem kérdeztem meg tőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen?Nem is tudtam, hogy még ott van.Egy jó fél évig eltünt.Ezek szerint visszajött.Na mindjárt megnézem, hadd nevessek egy jót.

Visszatért, és ott is lesz amíg írnak neki. Ráadásul megint HATALMAS baromságokkal jön!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én most dierkt írtam neki, csak hogy ne unatkozzon, én meg had nevessek. Mert jómagam már csak gurulni tudok a nevetéstől, amiket néha beírkál.

Quarron egy fütyi, aki csak azért néz SW-t hogy fikázhasson valamit..Hogy ennyi mindent kritizálhasson biztos nagyon sokszor kellett megnéznie a filmeket, a végén még megszereti őket.

 

 

Kis genyó :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.