Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szóval a "lázadók" bázisa a Yavinon lesz. :pill:

 

"Képen lévő leírás: LEGACY SET MASSASSI TEMPLE" Ráadásul az eredeti floor plan is ott van a tervrajzon az episode IV felirattal. És tényleg Foodles production néven fut a dolog. A Jedinews betalált.

És ha emlékeztek az első kikerült konceptre, amin a Falcon halad egy bolygó felé....már akkor mondtam, hogy szerintem az a Yavin és a napkorong előtt pedig a Halálcsillag törmelékei lebegnek.

 

211c07b021a288ace3f357cfe92d5c7f_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Háttérben jobb oldalt látszik az épület lépcsős oldala.

538de80d9b86811f360e98217b4afa28_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Ez szerintem pedig a yavini bázis terasza, de ebben nem vagyok biztos, csak így logikus.

ad8f6ece0a3fbb40b490761f1ff9a895_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Meg is találtam. :D

 

1921066_731616493530099_1336706255_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi meg nem erősített pletykák miatt nem írtam ide csak olvasgattam a fejtegetéseket, de mivel nem volt konkrétum így értelmét sem láttam hozzászólni.

Eddig.

Ezek a képek valami észvesztően hangulatosak és sötétek. Teljesen azt sugallják hogy totális káosz és anarchia uralja a galaxist, nincs egységes kormány, nincs rendfenntartó erő. És ennek nagyon örülök. Azt sem bántam volna ha Új Köztársaság van, de ez így még jobb.

Szó szerint a pokol jött el a Galaxisba. Most már nagyon várom az EP7-et. Teljesen lázba hoztak a képek és most már elhiszem hogy nagyon jó történetet fogunk látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszenek a képek, de nem hiszek a Gonosz-Luke/Cyborg-Luke elméletekben egyelőre.

Hiszen Ő tud kommunikálni a visszatért Anakinnal illetve felteszem a komplett kék-szellem Jidi-trióval.

Nem látom értelmét, hogy szentimentálisan simogassa az apja sisakját.

Ez egy nagy tisztelő lehet szerintem, aki Vadert mint Sithet magasztalja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak szerintem van ugyanaz a személy a felső képen és az alsó kép jobb alsó sarkában?

 

5ts2Sx.jpg

 

FjdKQE.jpg

 

Azaz Max Von Sydow karaktere. Ő lehet az a kiborg inkvizítor, aki tisztelettel tekint a néhai Vaderre, és a nyomdokaiba kíván lépni. Elképzelhető, hogy egykor szolgált is a Sith alatt, amit a kora könnyen igazolhat. A pletykák java is róla beszélt, mint fő rosszfiú a VII-VIII. részben. Viszonylag egyértelmű az eddigiek alapján. Tényleg nem értem, hogy jött képbe Luke, mint gonosz kiborg... vélhetően nincs egyedül a Galaxisban azok közt, akik egy kaptafára készült műkézzel rendelkeznek.

 

Erről a képről se feledkezzünk meg. A legtöbb vélemény szerint, amit olvastam (és szerintem is) itt Luke küzd az Inkvizítorral, Daisy és Boyega Falconnal való érkezése környékén. A csaj egyébként is kék pengével fogja nyomni az új képek alapján, így valószínűleg nem őt látjuk.

 

eMZzgqI.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiszivárgott képek után ez tavaly nyári pletyka egyre érdekesebb szerintem:

http://www.swsaga.hu/topic/1332-vader-a-vii-epizodban-avagy-a-szobeszed-visszavag/

 

Áhh!.. Ezt a pletykát már tavaly is elküldtük melegebb éghajlatra! Ez a beszélgetés több sebből vérzik.

Teljesen sw idegen hülyeségek vannak benne. Aki írta nem tudta a különbséget Vader és a páncélja közt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky: A probléma, hogy a Max Von Sydow karaktere két élethelyzetben van megrajzolva és mindkettőben a pultot nyomja. Van róla még egy pár koncepió és mást azokon sem csinál. Illetve de. Az egyiken kártyázik:

 

n1c3jS.jpg

 

Ha ezen kivül nem fog mást csinálni akkor jól is választották a szinészt. A 85 éves Max Von Sydownak jó orgánuma van és ha szinte csak a beszédről szól a szerepe és a kocsmapult mögül kell kiossza a tutit azt jól tudja hozni. Ha viszont személyében a kardozó főgonoszt keresték volna akkor nem hiszem hogy ennyire idős emberre esik a választás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

most akkor nem tudom hol tart a lehetséges infoözön, én arra reagálok amit most olvastam:

szóval nekem bejövős ez a Sith dolog , hogy azok csinálják a fesztivált akik levadászták a Jediket ep3-4 között, így legalább sokan lehetnek és lesz nagy csihi puhi majd valamelyik filmben sok Siith és remélem sok Jedi, mert - gondolom ebben egyet értünk - az ep4-6-ig 1-1 emberke kardozik már nem lesz elég , egy sokkal jobban koreografált aréna szerű harcot várok csak valami monumentálisat , végül is sw = fénykardozás :) (részben)

 

nagyon tetszik ez a hangulat , remélem részben káosz lesz sokfelé, a sw világához jobban is illik mint a steril Naboo (nekem)

 

Maxi bácsi jöhet , van nézése az öregnek, lehet a csóka is Jedi vadász volt csak kiöregedett és kitették a peremvidékre homokszemet számolni?

 

ha pár héten belül élesednek az infók akkor lehet átmegyek spoiler nélkülibe...de ott miről lehet beszélni? :D

 

off:

egy ennyire lepukkant galaxison csak egy új Bokros-csomag segíthet,szerintem csak ő képes arra, hogy egy Galaxist kihúzzon a csávából :D ( irónia)

vagy

a lázadók még nem is sejtik, hogy az éledő Birodalom egy új halálos fegyver a Bokros-csomag bevetését tervezi (elnézést, csak még nem józanodtam ki teljesen :) és az utóbbi időben sokat foglalkoztam a politikával, nemsokára elmúlik)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky: A probléma, hogy a Max Von Sydow karaktere két élethelyzetben van megrajzolva és mindkettőben a pultot nyomja. Van róla még egy pár koncepió és mást azokon sem csinál. Illetve de. Az egyiken kártyázik:

 

Ha ezen kivül nem fog mást csinálni akkor jól is választották a szinészt. A 85 éves Max Von Sydownak jó orgánuma van és ha szinte csak a beszédről szól a szerepe és a kocsmapult mögül kell kiossza a tutit azt jól tudja hozni. Ha viszont személyében a kardozó főgonoszt keresték volna akkor nem hiszem hogy ennyire idős emberre esik a választás.

 

Christopher Lee is 80-83-éves korig nyomta a Sith-naygurat, Sydow most 85..belefér! :P

 

..., végül is sw = fénykardozás :) ...

 

 

Rokonlélek. :cool: Amúgy szerintem az arénaszerű álmaidiról lemondhatsz..Nézd a "Cinematic The old republic 1 trailert.. :rock:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha viszont személyében a kardozó főgonoszt keresték volna akkor nem hiszem hogy ennyire idős emberre esik a választás.

Csak egy ellenpélda: Christopher Lee. 79 éves volt az ep2 forgatásának idején, 82 az ep3 idején, és elég sok kardozós jelenete van. Az ep3-ban mása sincs. A mai technológiával ez már nem számít, ahogy Lee-nél és Ian McDiarmidnél is megcsinálták, hogy a dublőrre rámontírozták a színészek arcát, úgy Sydownál is meg tudnák ezt csinálni. Sőt, az azóta eltelt tizensok évnek hála még jobban is meg tudják csinálni, lehet, hogy most már az állóképeken sem fedeznénk fel a trükköt.

 

Szerk.: na, látom, csoli már írta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szép és jó csak egyrészt Sydow már olyan kondiban sincs mint Lee volt 82 évesen másrészt a karakterének a conceptjei mind egy piagép képét mutatják aminek köze nincs a másik Vader-maszk fogdosó karakterhez.

Szóval ha komoly a kérdés, hogy a kettő esetleg ugyanaz-e akkor szerintem elég egyértelmű, hogy a válasz az hogy nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem hiszem, hogy a kettő ugyanaz lenne, sőt, én eme koncepciórajzok alapján abban is kételkedem, hogy jelentős szerepe lesz. Most leginkább annyit tudok neki elképzelni, mint amennyi szerepe Bail Organának volt. Csak azt mondom, hogy a kor nem kizáró tényező a mai filmtechnológiák mellett. Igazándiból még a kondi sem az. Ami kizárja, hogy Sydow legyen a gonosz karakter, az az, amit írsz is, hogy egy kocsmatölteléknek ábrázolják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És biztos, hogy ez a kocsmatöltelék Sydow karaktere?

Semmi sem biztos. A koncepciós rajzokon el-el lehet indulni, de lehet, hogy a fele beetetés vagy háttérben felbukkanó valami lesz csak amit most látunk.

Lehet, hogy ennek a félkiborg kocsmatölteléknek még annyi szerepe sem lesz mint Evazan-nak Mos Eisley-ban a Cantina-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, lehetséges, hogy egy noname mellékszereplő a háttérben, de mivel korábban már volt arról hír, hogy Sydow egy kiborgot fog játszani, aki megjárta a klón háborúktól a polgárháborúig a létező összes konfliktust, és a leírás szerint a napjait egy kocsmában tengeti, most meg kaptunk egy koncepció rajzot egy öreg kiborg karakterről, aki egy kocsma asztalát támasztja. A dolog hangyányit egybe vág. Így szerintem már bizonyosabbak lehetünk ebben annál, semmint hogy kósza pletykának értelmezzük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első fél órát valahogy így képzelem:

 

A beúszó szöveg elmondja, hogy a Birodalom cefetül áll, az Új Köztársaság sorra szénné alázza és egyre inkább a Peremvidékre szorítja a Birodalom maradékát, viszont nem minden fenékig tejfel, mert a Lázadás hőse Luke Skywalker 10 éve eltűnt.

 

Miután leereszkedik a kamera egy űrcsatába csöppenünk. Semmi komoly csak az Új Köztársaság épp megint lazán leveri a Birodalmat. Az új X-wingek sorra lövik szitává a Tie Fightereket, viszont a kamera váratlanul követni kezdi az egyik lezuhanó Tie vadászt, ami a közvetlen közelben lévő Tatooine-re zuhan. A pilóta kiszáll, lekapja a sityakját... ő Boyega, az egyik főszereplőnk.

 

A környék, ahol becsapódott tele van roncsokkal. Évekkel ezelőtt itt egy óriási sorsdöntő csata zajlott amihez képest az előbbi egy dedós verekedésnek tűnik csupán. A helyiek azóta is a homokviharok betemette roncsok előkotrásából és az alkatrészek értékesitéséből élnek. Az egyik ilyen roncsvadász Daisy karaktere, aki egy kilőtt lépegető bendőjében él. Lehetne az is, hogy rögtön összefutnak, lehet olyan opció is hogy egy darabig nézzük hogy éli Daisy az életét és később futnak össze mondjuk azon a piacszerű helyszinen.

Daisy-nek a kocsmában ülő kiborg lehetne valamiféle apafigura vagy egy kereskedő akinek adja a megszerzett alkatrészeket. A kiborg figura jó lenne az expozicióhoz: sok mindent megtudhatnánk az elmúlt 30 évről. Talán egy régi lázadó vagy birodalmi katona volt, aki még a Klón-háború előtti időkre is emlékszik (volt valami ilyesmi kémjelentés).

 

A kalandot aztán Luke fénykardjának a megtalálása indítaná be. Egyik opció: Daisy rátalál a roncsok között és eleve azért keresi fel a kiborgot, mert ahogy az jó tatooine-i paraszt(lány)hoz illik fogalma sincs mi az. Az öreg viszont élt a Régi Köztársaság idején, talán egyenesen Coruscanton élt, úgyhogy rögtön vágja a témát és elmondja neki hogy mi ez.

Másik opció, ami eszembe jutott hogy már rég megvan neki a fénykard (megintcsak a roncsok közül), de összeismerkedésük után Boyega az aki a "lépegető otthon" kacatjai között felfedezi micsoda kincs van a lánynál. Esetleg kiderülhetne, hogy ez a cseszett nagy régi csata, aminek a romjai mindent beboritanak, az utolsó pont volt, amikor Luke Skywalkert élve látták.

 

Hogy innen hogyan tovább arról fogalmam sincs, de az első fél órát a kikerült infók alapján most igy tudnám elképzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Birodalom annyira "cefetül" állna, és a Köztársaság alázná jobbra meg balra, nem jelentene igazi fenyegetést, plusz szánalmas is lenne. A képek nem azt támasztják alá, hogy annyira gyatra lenne a Birodalom. Főleg azon a képen, ahol a rohamosztagosokat hátulról látjuk. Az, hogy lelőnek egy TIE-t meg hogy egy összedőlt AT-AT-ban lakik valaki, még nem jelenti, hogy a Birodalom nem erős.

 

Ami meg a Tatooine-t illeti: megmondták,hogy nem lesz benne a filmben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy az ep.7 elején nem jelent fenyegetést az nem jelenti azt hogy később se fog. Az ep.1 se azzal kezdődik hogy a sithek erejük teljében vannak. Helyette úgy indul, hogy sithek sehol és a jedik nyeregben ülnek. Aztán lám hova jutottunk. Legutóbb az ep.6-nál a Birodalom nagyonis vesztésre állt, galaxis méretű lázadások voltak ellenük, meghalt a legfőbb vezetésük. Elég szinvonaltalan mesélési módszer az, hogy "sziasztok itt az új rész és az a helyzet hogy bár az előző részben még a jók totál nyerésre álltak most a gonoszok remekül felerősödtek.... tudjátok hogy legyen valami izgalom is, tehetségünk ugyanis nincs, hogy ezt a váratlan fordulatot elmeséljük".

 

Az hogy vannak bázisaik meg űrhajóik... azok lehetnek a Peremvidéken is. Vagy valamelyik űrhajójukra rá van irva a látványterven, hogy az épp most a Coruscanton parkol?

 

A kikerült látványtervek szerintem megerősitik, hogy Tatooine szereplni fog (a kémjelentések között egyébként is rengeteg egymásnak ellentmondó darab volt). Ha nem akkor az irásomban ki lehet cserélni Tatooine-t az új sivatagos bolygóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első fél órát valahogy így képzelem:

 

 

 

Ez jó kis fejtegetés volt, ilyeneket szívesen olvasok. :)

Kíváncsi leszek, hogy pattannak meg a sivatagos bolygóról Dasiy-ek.

Valahogy találkozniuk kell Han-ékkal, akik a kémjelentés szerint egy ex birodalmi csillagrombolót kormányoznak Csuvival.

És akkor itt jön képbe a Falcon... Most pont ott parkol az egyik űrkikötőben, Oscar Isaac tulajdonában?

Ezt a véletlent akkor...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy Isaac pont a közelben parkol fuvarra készen az tényleg nem lenne túl erős. Szerintem jobb lenne ha Hannal futnának előbb össze.

Mivel Han is Luke-ot keresi jó ideje reménytelenül, ezért lehet, hogy lecsap minden infóra és Daisy-ék nem elég elővigyázatosak és elkotyogják valahol hogy van egy fénykardjuk vagy valaki egyszerüen csak észreveszi a dolgot és leadja a drótot. Oké ezek se túl erősek, de mondjuk valahogy megtudja és ő maga viteti Daisy-éket a csillagromboló fedélzetére. Ez talán járható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr felvetése tetszik, többek között azért is, mert megalapozza a párhuzamot a JJ által nagyon tisztelt EP4 és az EP7 között. Sokáig nem is kapcsolódnánk bele a történet fő vonalába, csak látszólag jelentéktelen alakok ténykedését figyelnénk, ami aztán lassan egy nagyobb egésszé állna össze.

 

Szerintem a Tatuint látjuk a látványterveken, hiába mondták, hogy nem lesz a filmben. Furcsa lenne, ha még egy ilyen sivatagos bolygóval állnának elő, bár persze nem kizárt.

 

Tibur: mennyire biztos, hogy a lányuk lesz? Annak idején mindenki mindenkinek mindenkije lett legalább egy pletykában, ami nyilvánvalóan nonszensz. Mi támasztja alá, hogy ő a lányuk? A hasonlóság Padméra, és az, hogy az összeolvasós fotón Ford és Fisher között ült a díványon? Vagy van valami más is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No jó, de ha nem a lányuk, akkor ki lehet Hanék gyereke? Vagy nemcsak Luke-nak, de nekik sincs???

Ki is hancúrozik a Falconnal? Isaac. Talán ő lehet Han -ék gyereke. Persze full nem hasonlít rájuk, míg Daisy kiköpött nagyanyja de ezen nem fogunk fennakadni. :D

 

Egyébként tetszett Bomarr "első fél órája". Már csak Luke kardjára kellene valami ésszerű magyarázatot találni, ami az eltűnésének módját tekintve rohadtul nem lesz egyszerű. Ha Luke -ot vesszük alapul, akkor a kardnak bele kellett volna esnie a bolygóba... Ami még feltűnő, hogy elég sok a kiborg. Lassan már mindenkinek implantátumok lesznek beépítve. Lásd. Csubakka. Plusz Luke miért lenne féli robot? Hol sérült meg ennyire? Azt ne felejtsük el, hogy Hamill -t végig szakállal láttuk, viszont a képeken semmi ilyesmi nem látható. Simán elképzelhető, hogy ez a Luke infó fals.

Ami pedig a galaxist illeti lehet káosz és megosztottság, csak könyörgöm ne legyen a Birodalom az erősebb fél! Az EPVI óta eltelt 30 év ami alatt azért változnak a dolgok. Itt is meglepetéseket várok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy Luke ebben a régi nagy csatában sérült meg. Talán az amit átélt a csata vagy saját haldoklása közben új utakra indította. Lehet ő az egyetlen túlélője az egész ütközetnek és majd a film végén meséli el hogy mi történt pontosan.

Chewi-nál szerintem csak próbálgatták, hogy mennyire változzon meg öregkorára. Nem biztos hogy tényleg fémkart kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.