Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Végre. egész menő Driver a képen. Jó ezzel a hosszú hajjal.

Talán nem véletlen, mert a fülecskéire nem lehet büszke a fehér Will Smith!

 

A Jar-Jaros meg Óriási dolog szerintem! :rock: Így kell tisztára ny@lni a rajongók seggét!

bizonyára nem lesz kimondva, de mi majd mind úgy vesszük, hogy az a gunga csontváz nem lehet másé..

Ha Vos is ott volt a Tatooine-on, ez már semmiség!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wow! Leszenk itt új fajok bőven de azért remélem a régiek közül is feltűnnek páran. :) Ugye ezek a Vanity fairből vannak?

 

SZERK: közben már látom, hogy igen.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wow! Leszenk itt új fajok bőven de azért remélem a régiek közül is feltűnnek páran. :)

Hát bennem kifejezetten elültette a parát az az utolsó kép. Bár a jobb szélen álló akráki sisakja kicsit emlékeztet Grievous maszkjára, ennek ellenére megint azt érzem, amit a Star Treknél: Abrams behoz egy halom új fajt, és jól elfeledkezik a régiekről. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két eset picit különbözik. Abrams szerelmes az SW-be, az ST-be nem. Még az egyik új bolygó is pont úgy néz ki mint egy régi, nehogy már ne szerepeltessen pár régi fajt. Vukink mindenesetre biztos lesz :)

Másrészt már épp eleget kaptunk abból hogy mitől lesz olyan vagy hasonló ez a film mint a régi filmek. Épp ideje volt már hogy valami újat is lássunk. Engem nagyon feldob az új fajok látványa. Sok-sok ilyet még!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreértés ne essék, én is örülök, sőt, követelem az új fajokat, csak túlzásba se essenek. Meg azért a Star Trekben is volt vulcani, romulan, orioni és klingon, szóval eszembe se jutna, hogy nem kapunk twi'lekeket, devaronikat, sőt, én reménykedem ep1-2-3-as CG karakterekben is. Csak na, túlzásba se vigyék, ne legyen több új, mint régi faj. Legyen egyensúly - ami érzésem szerint a Treknél nem volt. De ahogy írtad, a Star Warsért rajong, Tatooine-t már kopizta, stb. De akkor is ez az egyik para, ami azóta bennem van, hogy megtudtuk, Abrams rendezi. Egyelőre az egy szem wookiee-val ezt még nem sikerült megszüntetni (persze, ha ennél többet nem is kapnánk, attól még nem fog elhasalni nálam a film, szóval nem súlyos a helyzet, csak azért picit rombolná az összképet).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy Darth Caedus jutott eszembe a képről.

 

Nem véletlen, hogy miért kellett az EU-t leminősíteni legendává, hogy onnan vegyenek át dolgokat. Kylo Ren is áttér a sötét oldalra mint Jacen Solo, majd miután megszerzi Vader sisakját "Darth Revan" lesz belőle és átveszi a hatalmat a birodalom maradéka felett és elnevezi Első Rendnek. Ezért nem fejeződik be a harc a galaxisban.

 

Nagyon jó viszont a háttérben nem a yavini templom van?

 

Nekem is ez jutott az eszembe.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ezeket a lényeket elnézve nem egy könnyed gyerek mese készül. :D A régebbi lényekhez képest elég durván néznek ki. Phasma istenien néz ki. Azért remélem nem fognak átesni a ló túloldalára ezzel a feminista megközelítéssel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wow, micsoda képek, nagyon bíztatónak tűnik :)

Azért remélem nem fognak átesni a ló túloldalára ezzel a feminista megközelítéssel.

Ezt én is remélem. Alapból nincs bajom azzal, hogy több női szereplő van, csak kezeljék őket helyén és ne legyenek olyan klisék mint a legtöbb filmben a vagány erős nők kapcsán, hogy pl. beszél egy férfi szereplőnek ilyen ironikusan, hogy "férfiak, jellemző..." Amúgy sosem értettem mi ez a nagy felhajtás az erős női karakterek körül, hiszen Padmé és Leia is erős karakterek és ha idevesszük az animációs sorozatokat akkor még több példát látunk erre SW-n belül. Ha jól működik a dolog akkor a legkevésbé sem érdekelnek a nemek, de ez az erőltetett nőiesítés sosem tetszett. És ez nem hímsovinizmus, csak nem szeretem, hogy a Star Warson belül ilyen üzleti és talán a női fejesek által bizonyos szintű sérelmi szempontok közrejátszanak. De a lényeg persze, hogy jó működjön és ha már így alakult akkor lássak végre egy igazán jó női hőst a mozivásznon (Katniss vagy a Fekete özvegy nálam nem aratott nagy sikert).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ezeket a lényeket elnézve nem egy könnyed gyerek mese készül. :D

Különösen tetszik az a fekete rémkutyaszerűség :) De a dundi sárgaság ábrázata is remek. Ha lesz szép nagyfelbontású kép róla lehet lecserélem rá az avatarom.

 

Gwendoline kapcsán pedig fölösleges attól félni, hogy erőltetett lesz ha férfiakat döngöl a földbe. Tökéletes rá a fizikuma. Aki nem követi a Trónok harcát, a karaktere ott igy néz ki:

Game-of-Thrones-Brienne-of-Tarth.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom valamelyik huttnál lesznek majd szolgálatban. :) A jobb oldali fölső ipse meg olyan mintha egy rancort öltöztettek volna be. :D

 

SZERK: közben arra spekulálnak, hogy ezek a Jakku lakói... Tatooine egy babaház ehhez képest. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.