Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az, hogy Finn egy olyan rohamoszi, akinek "arca is van", nem rendkívüli, mert ha azt vesszük, a sok Jangonak is láthattuk az arcát néha, csak most egy feka van alatta. Hogy Kylo-tól jól kikap, az tök egyértelmű, hiszen max pár nappal előtte fogott először életében fénykardot. Szerintem ez a párbaj totál spontán lesz, nem akar ő kiállni Rennel, csak a helyzet úgy hozza majd, hogy védekeznie kell... és alulmarad. Bár szerintem korai lenne a trilógia szempontjából, ha rögtön elveszítené a karját (pláne, hogy nagyon rókabőr szagú..). Meglátjuk, mi lesz belőle.

 

 

Csakhogy a klónok nem rohamosztagosok, ez pedig nem elhanyagolható különbség. A klón katonák az egyenarc hadserege, és mégis egyediek lelkileg és a maguk módján arcilag is. Törekszenek az elkülönülésre, az egyéniségre. A rohamosztagosok emberek, elviekben mindegyikük egyéniség, mégis, egyik sem az, arctalan sorozatkatonák, egyformák lélekben és arcra is. A Köztársaság (a Jedik) lélekkel ruházta fel a sorozatgyártott katonáit. A Birodalom (a Sith-ek) elvette a besorozott emberek lelkét. Úgyhogy az, hogy láthatunk arccal és névvel egy rohamosztagost, szerintem igenis rendkívüli, és pont azért, mert mutatja: a jó oldal visszaadja a lelket, vagy éppen, újra lelket ad.

Plusz lement úgy az OT, hogy egy rohamoszi se vette le a sisakját.

És mivel kezdődik az első teaser?

Ez mindenképp újítás!!;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint melyik eddig ismert Jedikhez képest nem Jedis Boyega? A nádszál vékony, nagycsöcsű Aayla Securához vagy a 60 centiméteres Yodához képest? :) Mondjuk nem is értem a dolgot, mert bár nem egy égi meszelő a maga 175 centijével, valahogy nem jutna eszembe Chris Pratt GotG előtti testalkatához hasonlítani. Pratt kövér volt, Boyegán meg látszik, hogy nem csak elsétál a kondi előtt edzés címén.

Létszíves Dzséjt olvasd már el még 1xer a kommentett mielőtt válaszolsz. Nem a test magasságával van a bajom hanem a testfelépítésével. A lentebb látható képen látható elégé vastag gyerek, úgy nézz ki mint egy jól lakott óvódás. Miért hozod ide Aayla Securát és Yodát egy emberi jedit miért kéne ő hozzájuk hasonlítani. :facepalm: . Én mondjuk Anakinra Obi-Wanra Windu-ra gondoltam. Chris Pratt-t nem azért hoztam fel mert össze akarom hasonlítani a testalkatukat :facepalm: hát oda írtam "Chris Patt aki még durvábban dagi volt a Galaxy előtt". Csak meg említettem magát az esetet hogy ő miből mivé lett. Előre is köszönöm Dzséjt

480320088-actor-john-boyega-walks-onstage-at-the-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=X7WJLa88Cweo9HktRLaNXo0a4amxkBb7Addh%2bgn09jI0oAa8zZDP5dKoOYEWn4z%2biIAVi6YOE%2fMk6Ytml423EQ%3d%3d

spl1076350_002.jpg

Oscar-Isaac-John-Boyega-2015-Comic-Con-Picture.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem olyan gázos a testalkata, és azt se felejtsük el, hogy őt nem lehet olyan jediként értékelni mint Anakint vagy Obi-want, ha valóban erőérzékeny lesz csak most fog majd elindulni a jedik útján. Azt se feledjük el, hogy Anakin a Klónok támadásában mennyivel vékonyabb gyerek mint a Sith-ek bosszújában, pedig gyerekkorától fogva mögötte van 10 év jedi kiképzés. Boyegának van egy furcsa arcberendezése, és mint említettem egy másik topicban kezdetben nekem kifejezetten ellenszenves volt, most sem tartom egy szép gyereknek, de amiket a trailerekben láttam belőle sokkal szimpatikusabb lett és úgy érzem jó színészi játékot láthatunk tőle, ami a legfontosabb. Ha jó képű srác lenne egészen biztos, hogy fel sem merülnének az olyan dilemmák minthogy miért tartja a fénykardot úgy ahogy, illetve, hogy milyen alkata van. Túl kell lépni ezeken, mert jelentőségük nulla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Boyega kiváló színészi kvalitásairól még nem vagyok meggyőződve, a három trailerben eddig jobbára csak ijedt arcot vágott, kellő izzadtsággal és lihegéssel fűszerezve :D , az általa készített kis vicceskedő videóiban meg inkább ripacsnak tűnik számomra. De biztos vagyok benne, hogy JJ nem véletlenül választotta őt ki erre a szerepre, szóval egyáltalán nem aggódok.

 

Szép ember meg nem mindenki lehet :P Az EP5-ban már Luke sem volt az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a test magasságával van a bajom hanem a testfelépítésével. A lentebb látható képen látható elégé vastag gyerek, úgy nézz ki mint egy jól lakott óvódás. Miért hozod ide Aayla Securát és Yodát egy emberi jedit miért kéne ő hozzájuk hasonlítani. :facepalm:

Mert a példájuk egyértelművé teszi, hogy egy jedinek teljesen mindegy, hogy milyen a testfelépítése, hisz ahogy az ep.5-ben magyarázza Yoda nem az izmokban van az Erő. Egyébként egyáltalán nem néz ki még csak kövérkésnek se Boyega szóval ez a jóllakott óvodás jelző se tudom hogy honnan jön.

 

Engem amit Boyegáról eddig az ep.7-en kivül láttam -beleértve a legutóbbi vicces szkeccset is- az arról győzőtt meg, hogy teljesen rendben lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert a példájuk egyértelművé teszi, hogy egy jedinek teljesen mindegy, hogy milyen a testfelépítése, hisz ahogy az ep.5-ben magyarázza Yoda nem az izmokban van az Erő.

 

Ez igaz, de azééé...na.....:D

 

111412_tiredjedi.jpg

 

Viccet félretéve, azért Lukeot keményen kisportolja Yoda, mert ha jól rémlik, a belét is kihajtja a nagy gimnasztikában. Az ugrabugrához kell az izom, meg a fittség.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert a példájuk egyértelművé teszi, hogy egy jedinek teljesen mindegy, hogy milyen a testfelépítése, hisz ahogy az ep.5-ben magyarázza Yoda nem az izmokban van az Erő.

Persze ez egyértelmű, de én az emberi Jedikre értettem az ismert jediket. Az hittem nyilvánvaló hogy egy ember jedi testalkatát a többi emberhez hasonlítom nem pedig Yodához de ah nem akkor bocsánat. Amúgy nekem sincs vele akkora nagy problémám vele hogy ne tudjak eltekinteni mellette igazából majd úgy is a mozgásban dől el. De azért jobban örülnék ha nem lenne erőhasználó

Egyébként egyáltalán nem néz ki még csak kövérkésnek se Boyega szóval ez a jóllakott óvodás jelző se tudom hogy honnan jön.

Hát szerintem linkelt képeken kicsit húsos. Oscar mellett is látni hogy vastagabb gyerek mint ő. De igazából lényegtelen.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondoltam hogy majd a premier hetében lehetne csinálni egy tipp játékot. Lenne szerkesztve egy alap sablon ahol szerepelnének a kérdések amit aki akar kitölti és majd a végén meglehet nézni ki találat el többet. Én ilyen kérdésekre gondoltam

Finn erőérzékeny lesz: Igen/Nem

Finn rokona lesz Landonak:

Rey Skywalker sarjadék:

Rey erőérzékeny:

Kylo Ren Skywalker sarjadék:

Luke csak cameózni fog :

Melyik régi szereplő fog meghalni:

Ki vezeti a Falcont az üldözésnél:

Yoda megfog jeleni szellemként:

 

És még össze lehetne gyűjteni hasonlókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn erőérzékeny lesz: Igen

Finn rokona lesz Landonak: Nem

Rey Skywalker sarjadék: Igen

Rey erőérzékeny: Igen

Kylo Ren Skywalker sarjadék: Igen

Luke csak cameózni fog : Igen

Melyik régi szereplő fog meghalni: Han

Ki vezeti a Falcont az üldözésnél: Rey

Yoda megfog jeleni szellemként: Nem

 

Tudom, hogy ez még nem élesben megy, de azért leírtam :)

 

Egyébként maxi támogatom a kezdeményezést ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn erőérzékeny lesz: Igen

Finn rokona lesz Landonak: Nem

Rey Skywalker sarjadék: Igen

Rey erőérzékeny: Igen

Kylo Ren Skywalker sarjadék: Igen

Luke csak cameózni fog : Igen

Melyik régi szereplő fog meghalni: Han

Ki vezeti a Falcont az üldözésnél: Rey

Yoda megfog jeleni szellemként: Nem

 

Tudom, hogy ez még nem élesben megy, de azért leírtam :)

 

Egyébként maxi támogatom a kezdeményezést ;)

 

Rey Skywalker vagy Skywalker/Solo sarj lesz-e?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn erőérzékeny lesz: Igen

Finn rokona lesz Landonak: Nem

Rey Skywalker sarjadék: Igen

Rey erőérzékeny: Igen

Kylo Ren Skywalker sarjadék: Igen

Luke csak cameózni fog : Igen

Melyik régi szereplő fog meghalni: Han

Ki vezeti a Falcont az üldözésnél: Rey

Yoda megfog jeleni szellemként: Nem

 

Tudom, hogy ez még nem élesben megy, de azért leírtam :)

 

Jól tetted!

 

Finn erőérzékeny lesz: Nem

Finn rokona lesz Landonak: Nem

Rey Skywalker sarjadék: Nem

Rey erőérzékeny: Igen

Kylo Ren Skywalker sarjadék: Igen (Solo sarjadék)

Luke csak cameózni fog : sajnos igen :(

Melyik régi szereplő fog meghalni: Han

Ki vezeti a Falcont az üldözésnél: Rey

Yoda megfog jeleni szellemként: Nem

Rey Solo lánya: Nem

Rey Luke lánya: Nem

Kylonál úgyan így (Han/Leia fia)

 

Jöhet a következő kör! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn erőérzékeny lesz: Nem

Finn rokona lesz Landonak: Nem

Rey Skywalker sarjadék: Igen

Rey erőérzékeny: Igen

Kylo Ren Skywalker sarjadék: Igen

Luke csak cameózni fog : Nem

Melyik régi szereplő fog meghalni: Han

Ki vezeti a Falcont az üldözésnél: Rey

Yoda megfog jelenni szellemként: Nem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn erőérzékeny lesz: Igen

Finn rokona lesz Landonak: Nem

Rey Skywalker sarjadék: Igen

Rey erőérzékeny: Igen

Kylo Ren Skywalker sarjadék: Igen

Luke csak cameózni fog : Igen

Melyik régi szereplő fog meghalni: Han

Ki vezeti a Falcont az üldözésnél: Rey

Yoda megfog jeleni szellemként: Nem

 

Tudom, hogy ez még nem élesben megy, de azért leírtam :)

 

Egyébként maxi támogatom a kezdeményezést ;)

 

Kiegészítés:

Rey Solo lánya: Igen

Rey Luke lánya: Nem (mert evidens :D )

Kylo Solo fia: Igen

Kylo Luke fia: Nem (dettó :D )

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még azt nem értem, hogy ha Han és Leia együtt maradt és boldogan éltek volna, amíg meg nem halnak, akkor a lányuk miért is roncsvadász? Tehát a galaxis hőseinek leszármazottjából, hogy lesz egy “senki”, ahogy ő maga fogalmazott? Egyáltalán Leia lánya vagy esetleg Luke gyengült el egy fehérnép kapcsán?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.