Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sőt értelmet nyerne a trailerben elhangzó mondat: Befejezem azt, amit elkezdtél...

Ezen kicsit elgondolkodtam most a trailert nézve. Szerintem valószínűbb, hogy Kylo a megmaradt Jedik kiirtására gondol. Ha belegondolunk, ez az, amit Vader koordinált, persze az inkvizítorokkal egyetemben. Viszont Obi-wan is úgy emlékszik vissza az IV. részben, hogy Vader felkutatta és levadászta a megmaradt Jediket. Kylo ezt a vonalat simán továbbviheti, főleg, hogy a trailerben látott hullákról sokan azt gondolják, hogy Luke padawanjai voltak. Emellett nincs is túl sok Jedi jelenleg (úgy fest), így Kylo érezheti, hogy közel a cél.

 

A trailer alapján úgy tűnik amúgy, hogy Kylo elég brutális bemutatkozással fog élni a faluban, fénykarddal csapkod, fojtogat, stb. úgyhogy eléggé kivillantja majd a foga fehérjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha igaz ez az információ, akkor ez legalább megmagyarázná, hogy mivel töltötte a száműzetést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer alapján úgy tűnik amúgy, hogy Kylo elég brutális bemutatkozással fog élni a faluban, fénykarddal csapkod, fojtogat, stb. úgyhogy eléggé kivillantja majd a foga fehérjét.

Én úgy tudom elképzelni a film elejét, hogy egy csillagromboló úszik be a képbe, alulnézetből látjuk, ahogy a Jedi visszatérben, és egyszer kijön belőle Kylo hajója, valamint pár TIE. Mindez persze baljós zene kíséretében. Leszállnak a Jakkun, este van. Hirtelen kinyílik az ajtó, az osztagosok elindulnak lefelé a rámpán, és szisztematikus gyilkolászásba kezdenek Phasma kapitány vezetésével. Felgyújtják a falut, mire Kylo gépe is landol. A maszkos alak legyalogol a rámpán, osztagosok követik. Anakin kardjáért jött. És akkor valakit elé hoznak, akiről feltételezik, hogy tud a kard hollétéről. Faggatni kezdi a kardról ( vagy Poe-ról, akit idáig követtek), de ő persze semmit nem tud róla, erre Ren bekapcsolja kardját, az ég felé emeli, majd gyilkos precizitással lesújt vele szerencsétlenre, ahogy az elmúlt két trailerben láthattuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valamiért sosem hittem, hogy ezen a képen ő van.

A pletykák is hamar elültek, melyek szerint Kylo olyan gyorsan járja be az ellenálló pilótából Ren lovagba vezető utat, mint Finn rohamosziból a jedi útját.

Hogy két ilyen sztori nem lesz a filmben az biztos. De lehet, hogy egy sem ebben a formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer alapján úgy tűnik amúgy, hogy Kylo elég brutális bemutatkozással fog élni a faluban, fénykarddal csapkod, fojtogat, stb. úgyhogy eléggé kivillantja majd a foga fehérjét.

 

Valószínűleg így lesz. Viszont az is biztos, hogy a trailerben látott jelenet, amikor Luke R2 -ra teszi a kezét, az eme mészárlás után van.

 

jj-abrams-r2d2-force-awakens_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Effekttel megoldják ettől ne félj. De nézd meg. Azt a jelenetet forgatják éppen, de ott a háttérben a kis kunyhó is, ami a faluban látható.

Este felvesznek egy jóval bonyolultabb és összetettebb falu égetéses jelentett és egy ilyen egyszerű jelenetet meg nappal hogy elba**nak egy csomó időt effektteléssel hogy úgy nézzen ki mint ha este lenne felvéve. Nem beszélve arról hogy Luke-al szembe ég valami nagy tűz és annak a fényhatásai teljesen más nappal meg éjszaka. Gyakorlatilag a tűz bevilágítja az egész jelenetet este, nappal meg a tűző nap mellett alig észrevehető a fénye. És ezt utólag megcsinálni elég nagy pénz is idő kidobás miközben ki mennek este forgatni és felveszik a jelnettet egyszerűen.

 

Az hogy a háttérben ott van a falu az lehet hogy egy másik díszlet. Forgatásoknál egymáshoz közel szokták megépíteni a díszleteket.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy csak próbálták. Mondjuk én itt nem látok tűző napot, full felhős az ég. Ami tény: azt a falut látjuk amit lerombolnak Kylo -ék és Luke térdel R2 mellett miközben J.J. talán a kézrátétet instruálja. Legalábbis a kezei nagyon úgy állnak. Szerintem erről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg így lesz. Viszont az is biztos, hogy a trailerben látott jelenet, amikor Luke R2 -ra teszi a kezét, az eme mészárlás után van.

 

Ez egyáltalán nem biztos, ugyanis ha megnézed a képet (jobb oldalt a hátsó emberek), láthatod, hogy ez egy "stage", tehát egy külön emelvény. Nincs köze a háttérben álló díszlethez, mert ez egy külön színpad. Szóval ebből még bármi lehet...de remélem, hogy Luke ott lesz a mészárlás után, legalább ennyi szerep jusson már neki.

 

jj-abrams-r2d2-force-awakens_www_kepfeltoltes_hu__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen kicsit elgondolkodtam most a trailert nézve. Szerintem valószínűbb, hogy Kylo a megmaradt Jedik kiirtására gondol. Ha belegondolunk, ez az, amit Vader koordinált, persze az inkvizítorokkal egyetemben. Viszont Obi-wan is úgy emlékszik vissza az IV. részben, hogy Vader felkutatta és levadászta a megmaradt Jediket. Kylo ezt a vonalat simán továbbviheti, főleg, hogy a trailerben látott hullákról sokan azt gondolják, hogy Luke padawanjai voltak. Emellett nincs is túl sok Jedi jelenleg (úgy fest), így Kylo érezheti, hogy közel a cél.

 

A trailer alapján úgy tűnik amúgy, hogy Kylo elég brutális bemutatkozással fog élni a faluban, fénykarddal csapkod, fojtogat, stb. úgyhogy eléggé kivillantja majd a foga fehérjét.

 

Ez nem rossz ötlet, de honnan tudta Kylo hogy Vader annak idején Jediket írtott? Hacsak nem a biztonsági felvételből ami a templomi mészárlást rögzítette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem rossz ötlet, de honnan tudta Kylo hogy Vader annak idején Jediket írtott? Hacsak nem a biztonsági felvételből ami a templomi mészárlást rögzítette.

A Jedik felkutatása és kiirtása egy hosszú, évekig tartó folyamat volt, a templomi mészárlás csak az első, bár tény, a legnagyobb lépés ebben a gyalázatos tettben. Vader szerepe szerintem ez ügyben közismert lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval ebből még bármi lehet...de remélem, hogy Luke ott lesz a mészárlás után, legalább ennyi szerep jusson már neki.

Nagyon sokan már elfogadott tényként kezelik, hogy Luke szerepe minimális.

Van erre IGAZI indokotok? Mert ha csak annyi hogy keveset láttunk belőle és a plakáton sem szerepel; akkor én ezt még kevésnek érzem.

Sok karakterre igaz, hogy nincs a trailerben és a plakáton sem. (Gleeson, Sydow, Serkis)

Luke viszont van a trailerben. Gondoljátok, hogy a szinte "egyszem" jelenetét meg pont beraknák?

Én hiszek benne, hogy egy Yoda vagy egy öreg Ben szintű szerepet írtak neki Abramsék. (vagyis bölcselkedik, ott van ahol kell, odacsap vagy ha kell elpatkol)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elvileg - hála égnek - fake volt.

Na jólvan, mert bár elfogadhatónak tartottam, de a trailerben egy sötét köpeny van rajta és nem nagyon szoktak átöltözni a szereplők. Persze vegyük ki a hölgyeket és az ep IV rohamoszi-álcát is.

Úgy pontos, hogy a Jedik nem szoktak átöltözni. Na jó az ep3 ban Anakinnak kellett egy váltásruha a végén! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog már betette a videót a trailer topicba. ;)

Jah nem láttam csak láttam hogy pont témába illő. De amúgy én eddig a Luke cameóra hajlottam de most valamiért de ez a nyilatkozat most át billentett arra hogy itt tényleg lesz valami csavar Luke körül. És már az is kezd megfordulni a fejembe hogy lehet nem lesz egyértelműen pozitív karakter inkább egy Anti-Hős lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valljuk be Luke-cameonak semmi értelme nem lett volna a VII. részben. JJ nyilatkozat nélkül is evidens volt, hogy Luke azért van rejtegetve mert ordas nagy csavar vagy WTF momentum lesz vele kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.