Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tudom, hiú remény volt, de bíztam benne, hogy elkotyogják az epizód címét. :)

A korábbi részeknél a premier előtt mennyivel derült ki a hivatalos cím? Bár nem tudom, ez JJ-nél mennyire mérvadó.

A Sithek bosszújánál szűk egy évvel a premier előtt közölték a címét. Szóval van még idő :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 éve mindenki azt mondta volna, hogy ez soha nem fog megtörténni.

Még most sem akarom elhinni. :) A hír szerint akkor Abu Dhabiban kezdték a forgatást és ne ma second unit, hanem JJ -ék. Korábban volt hír róla, hogy egy egész kis "várost" építettek a sivatagba. Hasonlatosat mint anno Tunéziába is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban homok látszik rajta. Egyébként nagyon érdekesen hangzott az a korábbi leírás arról, hogy valamiféle várost húztak fel a sivatag közepén toronnyal meg évszázadosnak kinéző piaccal. Birnám ha esetleg nem is egy fotó, de egy részletesebb leírás kijönne még erről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából ez még 2012 szeptemberében is teljesen elképzelhetetlen volt.

 

Plusz ha ehhez hozzá rakjuk az AT-AT talpakat, akkor egy Tatooine -i Birodalmi helyőrség rajzolódik ki előttünk. Talán a csonka Birodalom része lehet a bolygó?

 

 

Plussz még Ford és Fischer is ott van, tehát Tatooine, lépegető, Han és Leia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodás....! Gondoltam, hogy lesz pár nyerészkedő, de azt nem, hogy ilyen hamar és már a bíróságon az ügy.

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2630969/New-Star-Wars-hit-wookiee-row-Argument-supplies-extras-spills-High-Court.html?ITO=1490&ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490

http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=16838

 

Röviden és tömören el is lőttek egy fontos dolgot, hogy a filmben lesz egy tömegjelenet egy rakás

 

 

vukival és rohamosztagossal

 

 

A Mad Dog Casting iroda szedte volna össze ehhez a nagy tömegjelenethez a szereplőket, de az egyik alkalmazottjuk, bizonyos McLaughlin (32) kisasszony magánakcióba kezdett és saját casting irodát alapított. Gyakorlatilag elhappolta az 1 milliós szerződést, ami miatt a Mad Dog Casting iroda most 250 000 fontra perli a kisasszonyt, ami miatt fennáll a veszélye, hogy ezt a tömegjelenetet nem tudják időben felvenni. Mivel az egészből jogi ügy lett, így a a bíróságon az EPVII ezen jelenetéről is kellett beszélniük, így derült ki, hogy kik/mik szerepeltek volna benne....illetve fognak is, ha rendeződik a vitás kérdés.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól is néznénk ki, ha egy szereposztó irodák közötti konfliktus hatással lenne egy film történetére. Egyszerűen más kapja a megbízást, a két iroda meg batyhatja. Sőt, egy kis csavarral a Lucasfilm és a Disney még be is perelheti. De ezek egyike sem lehet kihatással a forgatókönyvre, vagy különösebben a munkálatokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, ritkán teszek be Ep7-es cuccot, de nem árt, ha máskor körülnézel, mielőtt beraksz valamit, Jake. ;)

Körülnéztem én, csak kb 10-20 másodperccel megelőztél ;):):P

De ha ilyen nagy hír jön, jobban figyelek, mert látom nem csak én sasolok hírekre :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, ritkán teszek be Ep7-es cuccot, de nem árt, ha máskor körülnézel, mielőtt beraksz valamit, Jake. ;)

Nézd meg a poszt idejét. Egyértelmű, hogy közel egyazon időben posztoltátok (apropó, te kétszer is kitetted :P ), így Jake nem láthatta a tiédet. Ilyenkor nem kell leszólni a másikat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiváncsi lennék, hogy vajon azért ilyen statikus a lény feje, mert ezért a beállásért nem akarták mozgatni vagy mert egyébként is majd csak a háttérben tünik fel pár villanásra és eleve nem fog semmi nagy kunsztot csinálni.

Egyébként örömteli, hogy már látunk is egy képet az egyik helyszínről (tényleg hangulatos a piac). Csak így tovább!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon örülök a képnek :)

Szerintem a nem fog nagy cuccot csinálni-verzió tűnik megfelelőnek, mivel még nagyon korai bármit is leleplezni a filmből, ami egy hangyányit is számít, de azért mégis adnak valamit :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.