Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Egy jövőhéten kikerülő színezőből két új karaktert is megismerhetünk. Név szerint Zarco és PZ-4CO. Az utóbbi különösen érdekes, mert egy C3PO-Grievous hibrid. :D

 

star-wars-the-force-awakens-coloring-book_10.jpg

 

star-wars-the-force-awakens-coloring-book_13.jpg

 

star-wars-the-force-awakens-coloring-book_2.jpg

 

star-wars-the-force-awakens-coloring-book_1.jpg

 

star-wars-the-force-awakens-coloring-book_3.jpg

 

star-wars-the-force-awakens-coloring-book_5.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke Skywalker Figura

CNoqhlGWgAAxfA9.jpg

CNoqhltWsAAUrr8.jpg

 

Nekem nem jelennek meg! Hol a hiba? :cry:

szerk.: tableten igen..ilyen se volt még..

 

A lényeg ha valakit meglepne: EZ EGY JEDI A KÉPEKEN!

Akkor a korábbi "Gandalf-kép" is valódi!

Óvatosan kérdezem: ez most nem spoiler?

 

szerk 2: Fulcrum! akárcsak a videóknál, itt sem kel az "s" http mögé!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerk 2: Fulcrum! akárcsak a videóknál, itt sem kel az "s" http mögé!

Tudom csak véletlenül rajta maradt de ki lett javítva.

Óvatosan kérdezem: ez most nem spoiler?

Előszór spoileres topicba akartam de a játékokat mindenki ide linkelte de ha zavaró akkor tegyétek át.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól fest. És a régi, ep6-os fénykard nála van. Mekkora lenne, egy Luke & Rey vs. Kylo Ren! Luke a saját kardjával, Rey Aankin kardjával. :)

És még egy kis ep1-2-3 utalás, most már Luke-nak is ugyanúgy "terminator" keze van, mint az apjának. Ha Anakin nem tért volna át a Sötét Oldalra, lehet öreg korára ő is így festett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom csak véletlenül rajta maradt de ki lett javítva.

 

Előszór spoileres topicba akartam de a játékokat mindenki ide linkelte de ha zavaró akkor tegyétek át.

 

Ó, nyugi ez csak egy költői kérdés volt. Magam sem tudom, ezesetben, hogy m a mérvadó. De sosem lehet tudni, hogy ki mitől "sérül be".

Szerintem a spoileres topicban lenne a helye minden játéknak egyelőre..

A Struzan poszter is a spoilermentes topicban debütált. :hmm:

A fene se tudja már, hogy mi a határvonal spoilerességben! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel úgyis mindenki tudja, hogy Mark Hamill játszik a filmben, ergo Luke Skywalker visszatér, és mivel már a premier előtt ott fog vigyorogni a posztereken, plusz benne lesz a trailerekben is (sőt, már benne van), és a játékboltok kirakatában, és a képregények és könyvek borítóján, eléggé tök mindegy, hogy most vagy X nap múlva lepleződik le. A spoilerek a történet fordulópontjaira vonatkoznak. Ha valaki mondjuk egy félbevágott Luke-ot linkelne be, az spoileres lenne. :)

A poszter is nyilván nem lehet spoileres, mert ott fog vigyorogni a moziban, a plázákban, a metro és buszmegállókban. Ugyanez vonatkozik a trailerre is, amit ugye bármikor vetíthetnek a tévében és a moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... Mekkora lenne, egy Luke & Rey vs. Kylo Ren! ...

.... Ha Anakin nem tért volna át a Sötét Oldalra, lehet öreg korára ő is így festett volna...

1: Hogy hagyhattad, ki Finn-t?? :evil:

2: Anakin tudjuk hogy öreg korára Sabastian Shaw lett! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Úgy, hogy ő nem Skywalker. :P

2. De aztán visszaváltozott Hayden Christensenné. :P

 

1: Várjuk ki a végét! "Papa" kardjával a zabigyerek! (hátha megcsinyáta' a kis Ani Stass Allie-t is. :whistle:

2: Mindig is nagy varázsló volt a karakter! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem annyira nem jön be... ahogy alább is írták, eléggé gandalfos.

Max annyi Gandalf van benne, mint amennyi Ben Kenobiban volt, sőt, talán annyi sem, mert Benben és Gandalfban baromi sok a közös nevező, itt meg annyi, hogy mindkettő szakállas és köpenyt visel. Ez szvsz semmi, sőt, még annyi sem. Ennyi erővel Qui-Gon is Gandalfos. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max annyi Gandalf van benne, mint amennyi Ben Kenobiban volt, sőt, talán annyi sem, mert Benben és Gandalfban baromi sok a közös nevező, itt meg annyi, hogy mindkettő szakállas és köpenyt visel. Ez szvsz semmi, sőt, még annyi sem. Ennyi erővel Qui-Gon is Gandalfos. :P

Miért is? Kinézetre a világos ruha miatt sokkal inkább gandalfos, mint Obi-wan, lásd az alábbi képek.

 

Ami nem tetszik, az az, hogy nagyon világos a ruha színösszetétel, mintha a homlokára akarná írni a stáb, hogy "Hahó! Én vagyok a megtestesült jóság!". Kicsit atúlzásba vitt vizuális érzékeltetést érzem itt, amire szerintem semmi szükség: Ben Kenobi ruhája részben sötét, mégis mindenki levágja az EpIV során, hogy a jó oldalon áll, nem kell ehhez talpig fehérbe/vaj színűbe öltöztetni.

 

obi-wan_kenobi-223x300.jpg

 

gandalf2_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

SPOILER-ALERT-THE-FORCE-AWAKENS-LUKE-SKYWALKER-ACTION-FIGURE-1-201x300.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen a képen meg köze nincs Gandalfnak Luke új fizimiskájához:

 

1716330-gandalfthegrey.jpg

 

Ben Kenobi azért bír sok közös nevezővel Gandalffal, mert egyértelműen sok közös van bennük. :) Vénséges vén misztikus mesterek, akik haláluk előtt feltartják az aktuális rész főgonoszát egy párbajban, majd halálukkal biztosítják, hogy a hős, azaz a tanítvány megszökhessen a gonoszok serege elől. Végül mindkettő visszatér egy magasabb rendű lényként, hogy tovább segítsék a hősöket. Ráadásul ők testálják rá a feladatot a hősre, plusz öltözködésük, fizimiskájuk és képességük is nagyon hasonló (köpeny, egyszerű, durva ruházat, szakáll, képesség a varázslásra). Ben Kenobi legalább annyira nem tagadhatja le, hogy Gandalf adta hozzá az ötletet, mint Tatooine azt, hogy Arrakeen az eredetije. Talán ez a kettő a legegyértelműbb nyúlása Lucasnak.

De még csak nem is ez az első alkalom, hogy egy Jedi ennyire fehéren öltözik. Obi-Wan Kenobin az ep1-ben és az ep2-ben is csak a köpenye, az öve és a csizmája volt barna.

 

42517003.jpg

 

2obi006.jpg

 

Mindemellett Luke-tól távolról sem idegen ez a kihangsúlyozott hófehérség, hiszen az ep4-ben szintén teljesen fehérben mászkált.

 

graflex_img_20A.jpg

 

Ráadásul eme képen látható (ami valószínűleg egy promókép készítésének felvétele), hogy azért a köpenye szürkésebb, mint a játékfigurán.

 

Luke_0001.jpg

 

Az, hogy Luke majdnem hófehérben van szerintem egyértelműen Anakinra visszautalás, aki meg ugye feketében és sötétbarnában jelezte igen erőteljesen, hogy ő meg a rossz úton halad, Darth Vaderként meg tök feketében volt. Így is jelzik, hogy apa és fiú mennyire ellentétes utat járt be. Különösen az ep2-es Anakinhoz illik, hiszen ott például ő sem hagyományos Jedi köpenyt viselt.

 

tumblr_lga3m5ycKT1qf2tsuo1_500.jpg

 

És az ep3-mal áll teljes ellentétben Luke ep7-es ruhája, hiszen itt Anakin már teljesen sötét ruhát visel.

 

4-Anakin.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok ünneprontó lenni, de...

Ez a Luke Skywalker figura itt bukkant fel először

http://indierevolver.com/2015/08/30/take-a-look-at-a-possible-luke-skywalker-action-figure-for-star-wars-the-force-awakens/

Majd..

UPDATE: Figure below has been debunked (Thanks JM Prater). It’s a custom made figure. Pretty nice job though.

 

Rajongói alkotás, nem hivatalos tehát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.