Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Fischer a The Big Bang Theory -ban. Teljesen vállalható.

Most néztem meg az epizódot. Bár rájátszottak arra, hogy Fisher nem teljesen százas (James Earl Jones ezért szívatta :lol: ), szóval a küllemére erőteljesen rápakolhattak, de amikor megszólalt... Hát na... Mintha reszelő lenne a torkában. Egy gonosz boszorkány szinkronhangjának toppra elmenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg az epizódot. Bár rájátszottak arra, hogy Fisher nem teljesen százas (James Earl Jones ezért szívatta :lol: ), szóval a küllemére erőteljesen rápakolhattak, de amikor megszólalt... Hát na... Mintha reszelő lenne a torkában. Egy gonosz boszorkány szinkronhangjának toppra elmenne.

Sajnos a cigi és a pia nem kifejezetten kíméli a belső szerveket. Pedig milyen csinos nő volt....és még mindig az lehetne, ha nem teszi így tönkre magát.

 

Zsák Efrontól meg kíméljenek meg minket. Egy igazi senkiházi. Nagy bátorság színésznek nevezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de amikor megszólalt... Hát na... Mintha reszelő lenne a torkában. Egy gonosz boszorkány szinkronhangjának toppra elmenne.

Nekem az Indul a Bakterház Banyája jutott eszembe róla :D:evil: Han Solo már félhet tőle. Ha valami rosszat csinál, a sodrófával neki megy :D

 

Hát nem kis kihívás lesz a trükkmestereknek és a make up részlegnek helyretenni Carrie Fishert, hogy elhiggyem a nőcsábász Han Solo-ról, hogy még mindig halálosan szerelmes belé, és egy párt alkotnak..

Az Indiana Jones filmek óta Harrison papának mindig tip top női voltak, még az Indy 4-ben is Karen Allen is csinos érett nő benyomását keltette, akiről elhittem, hogy a vén Indy-nek még felkelti a figyelmét..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért irreális elvárásaink ne legyenek... nem lesz belőle egy MILF-kategóriás nő. :D

Anno onnan indult a dolog, hogy Fisher állapota miatt Leia nem is szerepelhet az újabb trilógiában, vhogy el kell tenni láb alól stb.. Én már azzal bőven elégedett leszek, ha olyan idős hölgy benyomását kelti a vásznon, aki tisztességben öregedett meg és nem a színésznő múltja tükröződik rajta. Eleve a SW-ban eddig korosabb nő komolyabb szerepet nem töltött be, így alapból furcsa lehet a helyzet.

 

Igazából ami engem jobban zavar, hogy Fisher-ről nem jönnek úgy az infok, képek, hogy küzdene és haladna a javulás felé, ahogyan Hamill. Egyébként a legutóbbi kép alapján én nem tartok attól, hogy Leia hülyébben fog mutatni, mint Luke.

Lehet, hogy Hamill szépen halad, de ne felejtsük el, hogy alighanem ő lesz az újraformált Rend vezetője, aki nem lesz olyan idős, hogy csak kuksoljon egy templomban. Ráadásul nehéz elképzelni, hogy pár évtized alatt ezres nagyságrendben lennének új jedik, szóval ha konfliktus kerekedik, akkor abban Luke-nak illene aktívan harcolva részt vállalni.

Ehhez képest Leia korántsem biztos, hogy jedi lesz, lehet megmarad vezető politikusnak, ahol nem muszáj neki fizikálisan túl mozgalmas szituációkba keverednie. Egy bölcs, higgadt és tapasztalt politikust szerintem minden további nélkül meg fog tudni jeleníteni. Persze ha keményebb szerepet szánnak neki, akkor már lehetnek gondok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem J.J. Abrams Hugo Weaving és Gary Oldman között vacilálhat, ki játssza a birodalmi tisztet. Hasonló korúak, és hasonlóan több frencsájzban is szerepeltek. Magabiztosan hozzák a gonosz figurákat, mindkettő kiváló karakterszínész. :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Például Ben Kenobi? Csak mert egészen egyértelmű, hogy Obi Wan szelleme nem a fiatal McGregor lesz, már a kontinuitás miatt is.

Lemaradtam valamiről? Mikor lett biztos, hogy egyáltalán lesz Kenobi-szellem az Ep7-ben?

Egyébként nagyon remélem, hogy őt mellőzik a folytatásból. Alec behozása értelemszerűen kivitelezhetetlen, a számítógépes variáció meg nem tudom, mennyire működne ebben az esetben. A "másik színész" megoldás elég kiábrándító lenne számomra... a öreg Ben Kenobi Alec Guinness volt és lesz, nekem ne akarják erőltetett baromságokkal pótolni, főleg, ha a sztori létképességéhez abszolút mellőzhető. Ha minden áron szükségét érzik egy szellemes vonalnak, ott van Hayden, vagy Yoda.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a mai technológiai szinten simán "visszavarázsolható" lenne az öreg Ben is a vászonra. A kérdés nem a megvalósíthatóság, inkább etikai. Ugyanakkor igényes munka esetén ez egyfajta tiszteletnyilvánítás is lehetne, szóval inkább ez, mint másik színész vagy McGregor. Feltéve persze, hogy Kenobi szerepel a trilógiában. Ha történetileg helye van, akkor kár lenne emiatt hanyagolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már miért ne tudnák McGragort "megöregíteni" annyira,amennyire kell? (smink,digi-technika)

Ez szerintem is kivitelezhető lenne. Ha lesz is Obi-van szellem a filmben akkor szerintem pár precnél többet úgy se szerepelne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.