Ugrás a kommentre

Darth Sky alkotásai


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Az nem baj, hogy túl élénk lett a piros, szerintem. Az is igaz, hogy helyenként túl fakó lett a fekete, de érthető, mert akkor nem lett volna olyan... Domináns a fénykard a képen. De ezek az apró hibák mit sem számítanak, ha ennyire b*szottul király az összkép! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 9 hónappal később...

Igazán hízelgő az érdeklődés. :) Igazság szerint, épp a napokban kezdtem el egy rajzot, amit nem rég sikerült befejeznem, mert viszonylag lassan és apránként tudtam csak haladni vele. Így meglehetősen találó pillanatban érkezett a kérdés. :) Az utóbbi időben készülő rajzaim mind a suli számára születtek, így szabadidőmben inkább mással foglalkoztam; ez az oka annak, hogy csaknem 1 éve nem készült semmi új. Nem tudom, mennyire örömhír, de a kezdeti terveimmel ellentétben, ismét sikerült kikötnöm a "szokásos" modellnél... az eredeti képet meglátva azonnal prioritást nyert a többi tervemmel szemben, így nézzétek el nekem, hogy még egyszer, utoljára (legalábbis a közeljövőben) ő került sorra. Ígérem, hogy következő rajz alanya a Qui-Gon, Obi-Wan, Vader trió közül fog kikerülni.

 

ahsoka2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Sajnos pont az eredeti kép kisugárzását nem sikerült megragadnom, ráadásul a boltban készült szkenn minősége is hagy kívánnivalót maga után... az érzékenyebb tónusok (pl. az arca bal oldalán) egyáltalán nem látszódnak, ahogy számos egyéb részlet se, melyeket az eredeti tartalmaz. De hibás készülék híján (és némi Photoshop-os árnyalás után) így sikerült legjobban megoldanom a számítógépre való felvitelt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! :peace:

 

Jó lett így is, de mintha mást láttál volna bele Ahsoka arcába. :D

Mire gondolsz? Nem a szokásos animált verzió alapján készült a rajz; egy kimondottan realisztikusnak szánt fan képről másoltam. :) De sajnos tényleg nem sikerült megragadnom az eredeti kisugárzását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mire gondolsz? Nem a szokásos animált verzió alapján készült a rajz; egy kimondottan realisztikusnak szánt fan képről másoltam. :) De sajnos tényleg nem sikerült megragadnom az eredeti kisugárzását.

Én láttam az eredetit és szerintem az is kicsit furcsa ezzel a realisztikusabb női arccal. Ahsoka a TCW-ben inkább kislányos, mint nőies, az általad is említett kép pedig már nőiesebb vonalon közelíti a karaktert.

Amúgy az eredeti színes és az sokat dob rajta. Én (mondjuk amennyire értek hozzá... :)) nem érzek abban akkora extrát ehhez képest, szóval szégyenkezned semmiképp se kell, mert nagyon szép, igényes munka ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! ;)

 

Érdekes, én épp azért választottam a szóban forgó képet, mert hasonlónak találtam a karakter TCW-ben látott megfelelőjéhez. :) Számomra kevésbé képviselte a nőies, mint kislányos vonalat. De így, hogy az apró eltérések egész más összhatást keltenek, eléggé melléfogtam az eredeti koncepcióval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak, ez igazi újdonság a maga nemében, mármint a valóságszerűbb ábrázolás az animációval ellenben. Szerintem megállja a helyét, és az - elvontan fogalmazva - értékét az is növeli, hogy biza' nehezebb dolog lehetett ilyen megközelítésből a témával foglalkozni. Ejj az a már-már szabványos remek munka megint, Sky. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ezúttal nem SW témájú a rajzom, de úgy gondoltam, felteszem ide is, mondván, nem csak Ahsokát és női karaktereket szoktam rajzolni. :P

green_arrow_by_razool91-d7etmmx.jpg

 

Esetleg van igény hasonlóakra/érdekelne titeket, vagy a fórum témájából adódóan maradjak kizárólag az SW-s munkáknál ebben a topikban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Mostanában nemigen szoktam rajzolni. Ahsokát végképp nem, miután kaptam rá finom utalásokat, hogy jó lenne másokat is terítéken látni...

Csak az új avatar-ról jutott eszembe a dolog. Az előzőek (ha jól rémlik, akkor Maul a fekete karddal is volt kint) olyan személyessé tették az egészet, tényleg valamilyen szinten Téged reprezentált a kis kép. :)

 

Ne hagyd magad elbizonytalanítani vagy hogy kedved szegjék. Úgyis csak akkor van értelme és akkor is fog a legjobban sikerülni 1-1 alkotás, ha azt rajzolod, amihez/akihez épp a legtöbb kedved, lelkesedésed van. ;)

 

Amúgy most a Rebels kapcsán vannak új animációs karakterek, hátha majd egyszer kedvet kapsz valamelyikükhöz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.