Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Jön valaki jövő szombaton?

Ha minden úgy akarja (pl. MÁV  :) ), akkor ott leszek.

Hát ha túl leszek az antibiotikumon és minden gyulladás elmúlik és közösségbe mehet bélyegző kerül rám...bár az irodába is behordom a bacikat.... :P Szóval azon múlik aznap épp hogy fogom érezni magam, ha Ody megy akkor jól :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha túl leszek az antibiotikumon és minden gyulladás elmúlik és közösségbe mehet bélyegző kerül rám...bár az irodába is behordom a bacikat.... :P Szóval azon múlik aznap épp hogy fogom érezni magam, ha Ody megy akkor jól :D

Sajna én is nyűglődöm a vírusaimmal, így szinte biztos, hogy nem megyek. :) Egyébként még sose voltam klubnapon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No és mi lesz a műsor?

"A februári klubrendezvény műsorának középpontjában a The Empire Strikes Back áll. Ezen a napon két korabeli, ritkán látható interjú és az Empire of Dreams Birodalom visszavágos részének feliratos változata is levetítésre kerül.

 

Azért az Episode III kapcsán is kerülnek még elő érdekes háttéranyagok. A tavaly nagy sikert aratott film DVD-felületének animációs világa megér egy pillantást...

Ha marad időnk, bemutatunk néhányat a Star Wars Galaxis különlegességeinek végtelen tárházából.

2005-ben magyar rajongók Tunéziában egy privát túrán keresték fel a Saga forgatási helyszíneit. Élményeikről egy képes beszámoló segítségével szerezhetünk tudomást.

 

A klubnapon lesz a STARFIGHTER című klubújság premierje. Ez a kiadvány 32 oldalas terjedelemben, A/4-es formátumban lát napvilágot. Megvásárolható a rendezvény ideje alatt 400,- Ft-os áron.

 

A februári klubnap sem marad quiz-show nélkül. Aki kedvet érez egy kis agytornához, és elég felkészültnek gondolja magát, akkor mindenképpen érdemes indulnia a Star Wars-os nyereménykért!

 

Akit inkább a cserebere és a kirakodó vásár érdekel, most sem fog csalódni. A játékoktól a könyvekig, a képregényektől a jelmez-kiegészítőkig mindent meg lehet találni."

 

 

Egyébként úgy néz ki, hogy én is tudok menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jó úton vagyok, de nélküled nem megyek. :D (Nahát ez zabálnivaló)

Direkt a lányoknak tettem fel ezt a pislogós smiley-t. :D

 

frenkie: persze, hogy meggyógyulok, csak pénz kérdés is a dolog. Amíg oda feljutok 2000 Ft, minimum. Aztán bekellene fizetni a szerverre is, meg koncertjegyet is kellene vennem, munkám meg nincs. Pénzem így igencsak apad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Direkt a lányoknak tettem fel ezt a pislogós smiley-t. :para:

 

frenkie: persze, hogy meggyógyulok, csak pénz kérdés is a dolog. Amíg oda feljutok 2000 Ft, minimum. Aztán bekellene fizetni a szerverre is, meg koncertjegyet is kellene vennem, munkám meg nincs. Pénzem így igencsak apad. :D

Igy már világos.Ha kell lové a serverre szólj.Küldöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No és mi lesz a műsor?

Én egyet tudok. Tavaly lefordítottam a Trilógia-DVD-ről az elképesztően jó Empire of Dreams-t, hogy készülhessen hozzá magyar felirat. Ezzel a feliratozással lesz most látható A Birodalom visszavághoz tartozó rész. (Remélem, Barta Zoli nem írta át a Jediket Jedi-okra, és akkor tényleg jó lesz. :para: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát jah... bár azért ismerőseim nem néznek hülyének, amikor angolul idézek a star warsból (nyelvvizsga ruleez :D ) és akkor ugyebár ott is előkerül a dzsedáj. Más kérdés, hogy a magyart meg az angolt keverni (egy ifjú dzsedáj) már nem túl szerencsés :para:

 

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.