Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A na?vik lábánál gyönyörűen meg lehet figyelni... kis négyzetekre tagolódnak a színek...

Sz*r a monitorod, nálam semmiféle blokkosodás nincs :evil: (ezt a kényeskedést, kezdenek az emberek elkényelmesedni a hülye HD-tól)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sz*r a monitorod, nálam semmiféle blokkosodás nincs :) (ezt a kényeskedést, kezdenek az emberek elkényelmesedni a hülye HD-tól)

Ahaaa... sejtettem, hogy monitor-függő is a dolog, az enyém elég régi kis nem TFT, nem nagy felbontású kütyü :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a képet. Nálam sincs semmi gond, Gyönyörű! Némileg talán talán elég sokat kitakar az az ág amin állnak. Ezért lenne jó egy szélesebb perifériás változat. Azok a fák marhára bejönnek :)

Megnézted azt a videót amit belinkeltem? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnézted azt a videót amit belinkeltem? :)

Jó, hogy mondod Ody. Totál kihagytam valamiért. Fel sem tűnt. :S

Nagyon ott van a részlet amúgy. Örülök, hogy a kilencvenes évek úgymond katasztrófa komikuma ott van, úgyan úgy mint a Függetlenség Napjában. :P Pár dolog alól még kilóg a lóláb, de gondolom az effektes gyerekek még rágyúrtak ezekre menet közben. Ha most még kellő reklámot kap a film akkor piszok nagyot fog szólni. DVD-n, Blu-rayen már megelőlegezem neki a tarolást. Kiálítótermek tucatjai fogják tesztlemezként használni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem haza a Becstelen Brigantikról. Hát srácok, ez nagyon klafa film, az Isten (elterjedtebb nevén Tarantino bávsi) megint alkotott. :(

Nagyon ajánlom megnézni, kissé hosszú, de ott van. 10/20 :P Az év filmje

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem haza a Becstelen Brigantikról. Hát srácok, ez nagyon klafa film, az Isten (elterjedtebb nevén Tarantino bávsi) megint alkotott. :)

Nagyon ajánlom megnézni, kissé hosszú, de ott van. 10/20 :P Az év filmje

Nekem is nagyon tetszett, bár olyat nem szívesen mondok, hogy az év filmje, mert még van csaknem 3 hónap hátra.

És amilyen jó az egész, egyáltalán nem tűnik hosszúnak. ;)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

District 9

 

No gyerekek, aki felkavaró élményre vágyik az íziben nézze meg. Nem mondanám full moziélménynek, mert moziból nem így szoktam kijönni. Sacc per kábé megismétlődött a Cloverfield effektus; credits alatt hót kuss volt a teremben, de még a film alatt is. Brutális volt és egyben lenyügöző. A helyszín ahol játszódik a történet végig rányomta a bélyegét a filmre. Dél-Afrikáról tökéletesen elhiszem ezek után, főleg ami a nyomornegyedet illeti. Nigériai bűnbandák, tuti "rákok" is vannak és gumiabroncsot meg Mici cia elől a kaját eszik. A dokumentalista fényképezés megadta a filmnek a realizmust.

Nehezen lehet összefoglalni, hogy mennyire is volt ott a film a szeren. Mint mondtam, ritka filmek egyike melynél nem biztos, hogy az adrenalintol túlfűtve leállnék egy kopasz kigyúrt, háromajtós szekrény alakkal szkanderozni, de másrészt eszem ágában sincs megbánni, hogy egész film alatt a gyomrom a torkomban volt és nem sok hiányzott, hogy pár jelenetnél kidobjam jelképesen a taccsot. Mindazonáltal, sok közös jellemzővel bírt, főleg a Watchmennel ( ismerős műfaj, de mégis teljesen mást ad mint amit megszoktunk), másrészről meg a képi hangulat valahol az Ember gyermekére és a Black Hawk Downra hajazott. Lepusztult negyed, azaz körzet, utcai harcok tömkelege....és vér, vér, vér.......tuti bekajálták előtte John Rambot vagy ezerszer a készítők.

Noh, brutális volt, lenyügöző, gyomorfelkavaró, végére meg olyan akcióorgia, hogy ottragadsz a székben, hogy még, még, még! ;)

 

Szerintem nem nagyon lesz többször nézős film, vagy legalábbis most így érzem. Elsőre ütött mintazállat. Ámbár Watchmennél bejön eddig az ezerszerre is megnézem dolog. Noh, majd meglátom. :) Addig is emészteni kell.

 

Az év brutál sci-fije addig is, nem túl bájos űrlények kategóriában. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

új "Red Cliff" tréler

Nagyon jó ez a trailer ;) Lesz ez a film nálunk valaha is moziban? Igaz, hogy már láttam, baznez készített hozzá feliratot régebben, de azért talán jó lenne nagy vásznon is látni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Szellemlovas második részéhez David Goyer 9 évvel ezelőtt forgatókönyvét fogják felhasználni.

Ami nagyon jó R-es besorolású cucc lesz. Eredetileg is ezt akarták volna, de túl durva lett volna. Csak nehogy úgy járjon, mint a Watchmen. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme az új Star Warsként beharangozott M.Night Shyamalan féle Avatar forgatási képek:

http://www.lastairbenderfans.com/cutenews/...ew_tla_aang.jpg

http://www.lastairbenderfans.com/cutenews/...w_tla_zuko1.jpg

 

Öltözetük alapján tényleg kicsit Sw-s feeeling. :D Remélem jó film lesz ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öltözetük alapján tényleg kicsit Sw-s feeeling. :) Remélem jó film lesz :)

 

Kár h viszont történet alapján semmi köze nem lesz hozzá. :D

A filmnek már adott a történet, ha azon nem változtatnak akkor azzal már nem lehet gond, de sajna ennek látványfilmnek kéne lennie rengeteg CGI-al, abban M.N.S nem éppen a legjobb. Én azért reménykedem, mert nagyon szeretném ha ez a film jól sikerülne, amúgy én készítem hozzá majd a feliratot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.