Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

És most számoljuk össze, hogy a Star Wars filmek összesen hány milliárd forintot hoztak :)

Arról nem szól a fáma, hogy melyik mennyi idő alatt érte el ezt a mitikus számot? Van egy olyan sanda gyanúm, hogy az ep1 gyorsabb volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És most számoljuk össze, hogy a Star Wars filmek összesen hány milliárd forintot hoztak :)

Arról nem szól a fáma, hogy melyik mennyi idő alatt érte el ezt a mitikus számot? Van egy olyan sanda gyanúm, hogy az ep1 gyorsabb volt :D

A filmek látogatottsági/bevételi adatait általában(legalábbis a Nemzeti Filmiroda honlapján) 12 hónapig számolják. Az Avatar esetében még van két hónapunk eddig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmek látogatottsági/bevételi adatait általában(legalábbis a Nemzeti Filmiroda honlapján) 12 hónapig számolják. Az Avatar esetében még van két hónapunk eddig. :)
Az EPI nem volt egy évig a moziban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleve ott hibádzik az összehasonlítás, hogy az Avatar eddig egy film, míg az SW-t már 6 film miatt lehet szeretni közel 30 év távlatából, így összességében az, hogy legyőzte az egyik SW-filmet a hat közül, még nem sokat mond. Majd ha az Avatar Ep2 vagy Ep3 is legyőzi a Baljós árnyakat, és nem 15 év múlva (tekintve az árváltozásokat), annak lesz hírértéke. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit más, de ahogy nézegettem pár filmelözetest arra jutottam, hogy a New World igazán speciális helyzetben van: ilyen rossz filmnek ilyen jó elözetest még nem csináltak. Emlékszem évekkel ezelött végigkinlodtam minden percét és megfogadtam, hogy többet Malick filmre rá se nézek, de a trailere piszkosul rendben van. Föleg az utolsó egy perc: az arcok, a zene, a dumák. Ezért megérte leforgatni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmek látogatottsági/bevételi adatait általában(legalábbis a Nemzeti Filmiroda honlapján) 12 hónapig számolják. Az Avatar esetében még van két hónapunk eddig. :)

Hát éppen ez az. Ahogy Ody írta, az ep1 nem volt egy évig a moziban, az Avatar mégis csak tíz hónap alatt érte be azt az összeget, amin az ep1 három hónap alatt összeszedett. Ráadásul mindkettőnek elég nagy hátszele volt, szóval nem vádolhatjuk az ep1-et előnnyel. Az egyiket a bődületes marketing és három sikeres rész támogatta, a másikat egy bődületes marketing és egy eddig csak sikeres rendező (és ha eddig nem is volt az - dehogy nem -, most már tuti: James Cameron márkanév, akárcsak a Star Wars :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit más, de ahogy nézegettem pár filmelözetest arra jutottam, hogy a New World igazán speciális helyzetben van: ilyen rossz filmnek ilyen jó elözetest még nem csináltak. Emlékszem évekkel ezelött végigkinlodtam minden percét és megfogadtam, hogy többet Malick filmre rá se nézek, de a trailere piszkosul rendben van. Föleg az utolsó egy perc: az arcok, a zene, a dumák. Ezért megérte leforgatni.

 

 

Ilyen szereplőgárdával rossz a film? Na ezt megnézem. A trailer tényleg jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt. Ha Dzséjt bácsi igazat mondd, és 3 hónapig nyomták az EpI-t, akkor gondolom azért nem játszották tovább a mozik, mert a végén már nem volt elég néző. Ergo a három hónap alatt összejött nézőmennyiség jelentős része az időszak első két harmadára tehető, azaz ez még dinamikusabb nézővonzó képességről tanúskodik... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Vasember 2 -ben (Iron Man 2) Nick Fury a SHIELD vezetője már többet volt jelen és elvileg úgy volt, hogy a képregényben látott hatalmas Helicarriert is bemutatták volna, ám ez végül nem valósult meg. Kevin Feige, a Marvel fejese azt szeretné, ha a 2011-es Comic-Conra megépítenék az egyiket és az épület tetején látni is lehetne, az viszont biztos, hogy a Bosszú Angyalaiban biztosan meg lehet szemlélni ezt a repülő mostrumot, amelyen több száz ember utazik és dolgozik, több repülőt is cipe."

 

"A 2013-as év tavaszán láthatjuk a Vasember harmadik részét. A filmet azonban már nem a Paramount fogja gyártani, hanem a Marvelt nemrég bekebelező Disney. Tony Stark persze addig más filmekben is feltűnik.

A nemrég megkötött Marvel-szerződés, valamint a napokben kötöt megegyezés értelmében Vasember mozis kalandjai 2012 után már nem a Paramount Pictures-t, hanem a Walt Disney stúdiót illetik, és utóbbi nem is késlekedett sokat a 3. rész premierdátumának bejelentésével. A Vasember 3, akárcsak az előző filmek, május első hetében, egész pontosan harmadikán kerül mozikba Amerikában, azonban ezúttal nem két, hanem három év lesz két epizód között, így 2013-ban láthatjuk ismét nagy vásznon saját filmben Tony Starkot - a trend szerint 3D-ben.

 

A saját filmes kitétel természetesen arra vonatkozik, hogy 2012-ben kerül bemutatásra a The Avengers-mozifilm (mely mostantól ugyancsak a Disney-hez tartozik), márpedig Vasember tagja a Bosszú angyalainak, ráadásul az eddig tapasztalatok szerint jó eséllyel láthatjuk cameózni a playboy szuperhőst a Thorban vagy az Amerika kapitányban.

 

Magának harmadik résznek a léte természetesen megkérdőjelezhetetlen, hiszen az 585 millió dollárt bevételt elérő első film után a második is nagyjából hasonló eredménnyel zárt, világszerte 621 millió dollárt kalapozott össze. Ez remek teljesítmény, bár olyan szempontból csalódás, hogy a Paramount szerette volna, hogy ha a folytatásra megugrik a nézettség, mint például az újkori Batman első két epizódja között."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit más, de ahogy nézegettem pár filmelözetest arra jutottam, hogy a New World igazán speciális helyzetben van: ilyen rossz filmnek ilyen jó elözetest még nem csináltak.

Anno nekem is nagyon bejött az előzetese, még ha a film nem is annyira, de ilyen rossznak nem találtam. Közepes volt pár jó jelenettel, de sose vágytam rá, hogy újra nézzem :)

 

Szerintem meg nem kell ezzel foglalkozni. Verje meg az EP1-et. És? Attól én még sw-rajongó maradok.

Ott a pont.

 

Sawyer-papa akcióban.

Nem néztem meg ebből a "sorozatból" csak egy részt még régen, mert szerettem a sorozatot, de ezt a részt csak miatta meg fogom valamilyen formában nézni :D

 

Bardemről is jó rég hallottam.

Köszi a trailert, ez a film érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi kíváncsi vagyok már az Avatar Így készült filmekre. Roppant érdekes lehet ez az egész :D

 

Pl ezt a jelenetet is érdekesen módon forgatták több lépésben. Azok a zöld ruhás emberek jól mutatnak :D:D

Avatar így készült képek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy bunyós volt ez a Dzsék Szúli. :D

 

 

Arra az esetre ha emez Tube-osat is törölnék:

http://www.indavideo.hu/video/Torolt_Avatar_bar_jelenet

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti hogy vagytok vele? :D :D

Avatár mindenképpen. Inceptionról még nem tudok nyilatkozni. Valahogy nem érdekel a tartalom alapján. Még a "ráveszem magam a filmre" szakaszban vagyok. :D

Nekem még az Anne várós a fa alá. Esetleg a Karácsonyi ének, bármely változata. Gyereknek pl a Miki egeres:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.