Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az, hogy a forgatási felvételek, amik ugye közeli viszonyban sincsenek a kész filmmel, és a semmit mondó teaser, ami még annyira sincs rokonságban a filmmel, mint a forgatási felvételek, nem csigáztak fel, semmiféle következtetésre nem adnak okot. Majd ha a moziból kijövet is ezt érzed, na akkor van gáz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az, hogy a forgatási felvételek, amik ugye közeli viszonyban sincsenek a kész filmmel, és a semmit mondó teaser, ami még annyira sincs rokonságban a filmmel, mint a forgatási felvételek, nem csigáztak fel, semmiféle következtetésre nem adnak okot. Majd ha a moziból kijövet is ezt érzed, na akkor van gáz. :)

Most ezt érzem azok alapján amit tudok. Biztos változik majd később a megítélésem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ezt érzem azok alapján amit tudok. Biztos változik majd később a megítélésem.

Ez tény, de magáról a filmről voltaképpen semmit nem tudsz, meg mi sem. Tudunk a forgatásról, tudunk egy trailerről, de ez nem a film. A filmről egy hangyafütyinyi infónk sincs. Szóval véleményünk eddig egyelőre a forgatásról van, nem a filmről. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tény, de magáról a filmről voltaképpen semmit nem tudsz, meg mi sem. Tudunk a forgatásról, tudunk egy trailerről, de ez nem a film. A filmről egy hangyafütyinyi infónk sincs. Szóval véleményünk eddig egyelőre a forgatásról van, nem a filmről. ;)

Ne erőszakoskodj már. :D Akkor a forgatáson látottak nem tetszenek. Így már jó lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tény, de magáról a filmről voltaképpen semmit nem tudsz, meg mi sem. Tudunk a forgatásról, tudunk egy trailerről, de ez nem a film. A filmről egy hangyafütyinyi infónk sincs. Szóval véleményünk eddig egyelőre a forgatásról van, nem a filmről. ;)

Jó de azt csak megtudja állapítani hogy ezektől jobban vagy kevésbé várja a filmet. :)

 

Én is így vagyok mint Ody. Illetve én baromira várom a filmet, és minden képkockától borsódzik a hátam, de ez nálam olyan alapállapot. :D Viszont 4 éve a TDK előtt sokkal jobban bennem volt ez, pedig ott kevesebb minden derült ki. Illetve az is más most hogy nincsen víruskampány, ami anno ilyenkor már javában folyt.

És többször vontam fel a szemöldököm 1-1 dolog kapcsán, de minden alkalommal úgy nyugtáztam hogy Nolan még nem csinált rosszat.

 

És tényleg. Ha eddig tényleg csak zseniálisat tudott letenni az asztalra, akkor igen valószínű hogy egy ilyen magaslabdát, mint a Batman történet lezárása nem fogja elrontani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó de azt csak megtudja állapítani hogy ezektől jobban vagy kevésbé várja a filmet. :)

 

Én is így vagyok mint Ody. Illetve én baromira várom a filmet, és minden képkockától borsódzik a hátam, de ez nálam olyan alapállapot. :D Viszont 4 éve a TDK előtt sokkal jobban bennem volt ez, pedig ott kevesebb minden derült ki. Illetve az is más most hogy nincsen víruskampány, ami anno ilyenkor már javában folyt.

És többször vontam fel a szemöldököm 1-1 dolog kapcsán, de minden alkalommal úgy nyugtáztam hogy Nolan még nem csinált rosszat.

 

És tényleg. Ha eddig tényleg csak zseniálisat tudott letenni az asztalra, akkor igen valószínű hogy egy ilyen magaslabdát, mint a Batman történet lezárása nem fogja elrontani.

Na végre valaki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem életemben először a nagy klasszikusnak számító Keresztapa trilógiát, azt kell mondjam hogy nem hiába magasztalják egekig a filmet, nagyszerű alkotás mind a 3 rész, bár a sok zenélés már egy kicsit idegesítő volt :) De azért jó volt látni, hogy a filmben is olyan nézeteket vallanak mint én.

 

Másik amit megnéztem újra az a Holló volt, először és (máig) utoljára asszem 8-9 évesen láttam a filmet, de már akkor nagy hatással volt rám az egész, hozzájárult a jellemem fejlődéséhez is. Most újra megnézve még mindig nagyon nagy hatást gyakorol rám, még nagyobbat mint a Keresztapa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A hazai forgalmazó a legutóbbi rész magyar címével (Legdrágább az életed) kissé sarokba szorította magát, bár még dönthetnek úgy, hogy Legeslegdrágább az életed-re keresztelik az ötödik epizódot, viszont onnan már tényleg nehéz lesz tovább lépni."

 

Ez kicsit olyan, mint az Alien filmek magyar címei :D "Izzadtságszagú,de legalább Halál" :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A hazai forgalmazó a legutóbbi rész magyar címével (Legdrágább az életed) kissé sarokba szorította magát, bár még dönthetnek úgy, hogy Legeslegdrágább az életed-re keresztelik az ötödik epizódot, viszont onnan már tényleg nehéz lesz tovább lépni."

 

Ez kicsit olyan, mint az Alien filmek magyar címei :D "Izzadtságszagú,de legalább Halál" :evil:

Nem is értem, miért szoktam rá arra, hogy az eredeti címeket használom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is értem, miért szoktam rá arra, hogy az eredeti címeket használom. :)

Szerintem ez tipikusan egy olyan helyzet, ahol jó döntés volt kreatívnak lenni. A "Die Hard" kifejezést nehéz lenne szó szerint visszaadni, ráadásul a "Drágán add az életed!" egy nagyon találó fordítás, ahogy a "Még drágább az életed" és az "Élet mindig drága" is. A "Legdrágább az életed"-del sincs baj, ha csak az nem, hogy most törhetik a fejüket rendesen a fordítók. Javaslom a "Az élet eszmei értéke most a legnagyobb" címet. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez tipikusan egy olyan helyzet, ahol jó döntés volt kreatívnak lenni. A "Die Hard" kifejezést nehéz lenne szó szerint visszaadni, ráadásul a "Drágán add az életed!" egy nagyon találó fordítás, ahogy a "Még drágább az életed" és az "Élet mindig drága" is. A "Legdrágább az életed"-del sincs baj, ha csak az nem, hogy most törhetik a fejüket rendesen a fordítók. Javaslom a "Az élet eszmei értéke most a legnagyobb" címet. :lol:

 

 

Szerintem a Die Hard a következőt jelenti magyarul: " Dögölj meg". Mégpedig azért mert szó szerint ezt jelenti: "Halj meg keményen" de ez nem magyaros.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szerintem baromi jó lesz ez a film. Majd Dzséjt megmondja mennyire valósághű. Az is biztos hogy Bin Laden miatt kászült a közönség látni szeretné az alakulatot ami kinyírta. Persze én is. Amerikai kommandós alakulat az jöhet bármikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sógor jól lerendezte a sógorait. Őket is beszervezhetnék Sly-ék egy feláldozhatós múviba. :D

 

http://videa.hu/ZywUlQswVB0Ed7EE

 

 

Másik amit megnéztem újra az a Holló volt, először és (máig) utoljára asszem 8-9 évesen láttam a filmet

Az nekem nagy kedvencem. Eddig kábé hétszer láttam. Első nézésre nem igazán jött be de néhány év múlva újra megnéztem és akkor már jobban megfogott. Azóta a valaha készült legjobb képregénymúvinak tartom.

 

 

Szerintem baromi jó lesz ez a film. Majd Dzséjt megmondja mennyire valósághű. Az is biztos hogy Bin Laden miatt kászült a közönség látni szeretné az alakulatot ami kinyírta. Persze én is. Amerikai kommandós alakulat az jöhet bármikor.

Én valószínűnek tartom hogy igyekeznek valósághűre csinálni mert tudtommal aktív állományú tengerészgyalogosokat is szerepeltetnek benne. Ha a szereplőkre rágyúrnak akkor talán a többi dologra rágyúrnak.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrült, dilis, szerelem - életszagú, kedves és nem kevés tanulsággal is szolgáló szerelmi történet. :) Egy élmény volt ez a két óra, nagyon szerethetőek a karakterek, még történeti csavar és humor is akad benne elég. :) Igazi jó romkom, nem a negédes fajtából.

Egyedül Steve Carell szinkronja nem tetszett. A férjhez passzolt, csak én sajnos valamiért nem bírom Kassai Károly hangját az utóbbi időben. Jago-ként (Aladdin) sokkal jobban bejött. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Bemutatnak jövőre még egy baromi jó akciófilmet.

 

http://www.sg.hu/cikkek/85106/oktoberi_film_lesz_a_taken_2

Remélem hozza az előző rész színvonalát. Amiből még viszont megnéznék egy folytatást, az a Halálos Hajsza. Nagyon jól hozták ott a lendületet, a különálló szálak izgalmát ( a gyerekdarabolós dolog pl nagyon durván volt bemutatva, anélkül, hogy egy csepp vért is láttunk volna ugye ) .
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.