Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom, ki látta innen a Helpet.

 

Egyszerűen fantasztikus film. Megrázó, hogy mik történhettek mindössze 50 évvel ezelőtt. Az igazságérzetem sok esetben kilengett, és néhányszor bizony megkönnyeztem. Máskor a hasamat fogtam a nevetéstől. Ilyen egy jó film. Nagyszerű színészi játékok, egyszerű de nagyszerű (és igaz) történet, megható és mulatságos egyszerre. Csak ajánlani tudom, pláne, ha valaki egy kicsit tágítani szeretné a látószögét.

A bemutató alapján tényleg jó kis film lehet, még nem láttam, de érdekel! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Már az X-Men: Az elsők (X-Men: First Class) előtt szóba hozták az esetleges folytatást, a résztvevők jelezték, hogy érdekelné őket a következő felvonás, de a bemutató óta nem sok hivatalos dolog történt. Megszokhattuk, az X-Men környékén mostanában semmi sem megy simán. Hiába beszéltek az X-Men 4-ről, eddig sem mozgolódás nem történt körülötte és Wolverine is csak később engedheti ki adamantium karmait.

 

A Fox úgy döntött, hogy Simon Kinberget szerződteti le Az elsők második részének a megírására. Kinberg már mutánsszakértőnek mondhatja magát, hiszen az előzményfilm producere volt és az X-Men 3-at ő írta.

 

Egyelőre nem tudni, hogy miről fog szólni a film, Matthew Vaughn rendező úgy vélte korábban, hogy A Kennedy gyilkosságot összefüggésbe lehetne hozni Magnetoval. A Mágnesesség Ura által irányított lövedék okozná Kennedy halálát, a mutáns azért nyírná ki az elnököt, mert nem tett említést a kubai rakétaválságban betöltött fontos szerepükről."

 

Ennek a Simon Kingerg szakértőségét erősen kétsége vonom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újranéztem a Fast Five-ot (pedig ilyen rövid időn belül ez nálam nagyon ritkán fordul elő filmeknél), és csak most tűnt fel a végén lévő extra jelenet...

 

...ami szerint Letty él. :o Bár jobban belegondolva, nem is olyan meglepő, mivel nem láttuk konkrétan a halálát, ami lassan szokásos filmes kiskapuvá válik. Gondolom a 6. rész e köré fog épülni valahogy, és az sem ártana, ha Statham bácsi végre tényleg felbukkanna. Meg nézném, mit alkot Diesellel és Johnsonnal karöltve. 8)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda öreganyók meg zetorok állnak a háttérben. :D Ráadásul a mamák gépfegyverrel. :lol:

Nagy lenne ha a nagymenők alig boldogulnának nélkülük. Egy "The Expendables"-stílusú "egri nők" felállás érdekes lenne. :D

 

 

Na férfivá avatom magam :D Letöltöm a Rambot :P

Aztán homlokpánttal a fejeden nézdd ám meg. A többi részt pedig nem kihagyni. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apollo 18

 

Hogyan is kezdjek bele? Eléggé pozitívan álltam a filmhez, hiszen a marketingje a filmnek egész jó volt a filmnek. Így tehát kapva kaptam az alkalmam és megnéztem... Maga a film ötlete érdekesnek tűnt, hogy a valósághoz egy ilyen kitalált, mögöttes tartalmat próbáltak kötni. A megvalósítás sajnos már közel sem sikerült olyan jól, mint ahogy azt elképzeltem. Igazából az ál-dokumentumfilm stílus még be is jött. De sajnos a film több logikai sebből is vérzik. A karakterek sorsa sem érintett meg, hiszen nem tudtam megutálni/megszeretni őket.

Sajnos rendesen kijutott a negatívumokból, DE azért annyira nem volt rossz a film, hiszen lekötött. Csak ne lettek volna ezek az idegesítő dolgok. Nekem ez egy 6.5/10. Ja és annyira nem ijesztő a film, mint amennyire beállítják. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Conan a barbár:

 

Nekem nagyon tetszett. Semmi extrát nem vártam tőle, de nagyon kellemes volt. Végig lekötött, nem volt holt idő, mert gyakorlatilag két órát végigharcoltak. Szép helyeken, jó karakterekkel, szóval egy remek kalandfilmet kaptunk aminek nem sok köze van az eredetihez, de nem is baj. MOndjuk Momoa nem ér fel számomra Schwarzihoz, de teljesen jól megállta a helyét. Simán kaphatna egy folytatást, mert ilyen filmet néznék még.

8/10 - A CGI néhol nagyon gagyi volt azért... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halhatatlanék tudnak ám irtani. :rock:

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Nem gondoltam volna hogy Van Damme-ot ennyire kikészíti a forgatás. Totál elszokhatott már a nagyobb volumenű múviktól. :D

 

theexpendablesset1.jpg

 

theexpendablesset3.jpg

 

theexpendablesset2.jpg

 

theexpendablesset4.jpg

 

theexpendablesset5.jpg

 

theexpendablesset6.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.