Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Midnight in Paris valami fantasztikus volt. :)

Örülök, hogy másnak is tetszett ez a könnyed kis film :)

 

A Helpet azóta se nézte meg amúgy senki? :(

Sajnos még nincs magyar felirat, már ahol néztem, hogy van-e, így tolódik. Most már időm se nagyon lesz, csak karácsony felé. Remélem, addig lesz felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Helpet azóta se nézte meg amúgy senki? :(

 

Nem feljtettem el, de a lent említett felirat-hiány miatt, illetve, ha tv vagy monitor elé ülök, akkor Doctor Who-t és/vagy Gyilkos elméket nézek... így most annyira nem is marad idő filmeknek ezek, illetve az egyéb tennivalók mellett.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hír:

"Befejeződött Denevérember legújabb kalandjainak megközelítőleg fél évig tartó forgatása, a premierre jövő júliusban kerül sor, addig a legnagyobb rajongók már féllábon állva is kibírják.

 

Ennyi volt, véget ért A sötét lovag: Felemelkedés (The Dark Knight Rises) forgatása, 179 nappal a hivatalos kezdés után lepihenhet a stáb - ezt jelentette be Joseph Gordon-Levitt Tumblrjén. Valójában persze már pár nappal a hivatalos kezdés előtt forogni kezdtek a kamerák, Indiában. Az indiai helyszínek mellett Angliában, Skóciában és az Egyesült Államokban forgatott Christopher Nolan és csapata, utóbbi országban Pittsburgh, Los Angeles, New York és New Jersey városaiban, illetve azok környékén készültek jelenetek.

 

A sötét lovag: Felemelkedés Nolan trilógiájának záróakkordja lesz, s egyben Nolan utolsó Batman-filmje rendezőként, bár egy esetleges folytatásra vagy rebootra (utóbbi a valószínűbb) visszatérhet produceri minőségben. A filmet Amerikában 2012. július 20-án fogják bemutatni normál és IMAX-verzióban, s azok a fanatikusok, akik az új Mission: Impossible IMAX-es elővetítéseire jegyet váltanak, láthatnak egy 6 perces ízelítőt belőle. A magyar premier időpontja egyelőre nem ismert, akár világpremier is lehet belőle, de Nolan előző filmjeit kivétel nélkül 2-3 hetes késéssel láthattuk idehaza."

 

Remélem a reboot nem lesz valószínű. Talán csak Batman Beyond verzióban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben az egész 3D mizériában esküszöm az a legjobb hogy újra bemutatnak régi jó filmeket. Harcosok klubja gyereeee!

Azért a filmért sokat adnék én is :yes: Pedig kétszer láttam moziban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon király, főleg a kontinenses. :rock:

Az nagyon ott van. Az olaszcsizmás kunszton röhögtem egy sort. :D

 

Remélem a kincskereséssel folytatják. :D
Nem tartom kizártnak hogy még azzal is foglalkoznának. A nagy felfedezősdibe az is beleférhet.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filmmaratont tartottam a hétvégén, megnéztem a Becstelen Brigantyk, Conan, a barbár, Amerika kapitány és a Lopott idő című filmeket.

 

 

A Becstelen Brigantyk-ban nagyon lazán tolták a nácik öldöklését, Hans Landa nagyon furfangos srác volt, Hitler megölése kicsit viccesre sikeredett, "szegénykém" úgy ugrándozott ott a golyókba, hogy az már komikus volt. Összességében könnyed kis kikapcsolódás volt, durva akciókkal és kiváló eszmefuttatásokkal. :yeah:

 

A Barbár, aki ráadásul még Conan is nem nyerte el túlságosan tetszésemet. :oops:

Számomra talán kicsit 300 koppintás volt, ez a sok agyontetovált és eltorzított vezér. A harcok fröcsögősek voltak, kellett is ehhez a barbár időket idéző filmhez. A történet azonban eléggé sablonsztori volt, de megmondom őszintén nem is vártam itt oly nagy eszmei magasságokat. Alapjaiban véve vasárnap esti vértocsogásnak tökéletes volt.

 

Az Amerika kapitány tetszett a négy film közül a legkevésbé, ez a náci csodafegyver, meg csodaágyú téma nem nyerte el maradandó szimpátiámat. Lehet, hogy az én hibám, de ez van. A Hydra rész végi bombázós akciója számomra egy csöppet irracionális, már ha a filmben jele van egyáltalán egy minimális racionalitásnak. Steve csapata jó volt, király akciókat láthattunk.

 

Az est fénypontja azonban a Lopott idő volt, tényleg úgy éreztem, a film elhitette velem, hogy akár a napokban átválthatunk az idővel való fizetésre. Egy percre sem állt meg a film, a pókerasztalnál történt jelenet briliáns volt, legalább annyira, mint amilyen szomorú volt Salas anyjának halála. Az autós üldözések is nagyon rendben voltak, és a karakterek is mind-mind nagyon egyediek voltak. A k*csög maffiózótól kezdve, a tragikomikus alkeszon és a kő gazdag szemétládán át az elvakult rendőrfőnökig. Egyetlen kivetnivalóm, ami elismerem kicsit kukacoskodás, hogy egy hajszálnyival csinosabb hölgyet megnéztem volna Justin oldalán. Félreértés ne essék csinos volt a hölgy, de nem az én esetem. ;)

Bravó, nagyszerű film volt aki nem nézte meg, annak csak ajánlani tudom. :)

 

 

Szerk: Basszus, spoiler kimaradt, bocsi! :pfff:

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tegnapig mindkettő új volt. Ha nem jelent volna meg tegnap a második akkor az első még mindig ismeretlen lenne előttem.

A merülés nagyon agyament. Szegény motkeszből kis girnyó lett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól látom, hogy egy csaj is van a képen? Ki ő?

 

Úgy néz ki, hogy ez a poszter nem végleges, csak egy ötlet - nézd meg, halandzsa van a stáblista helyén. Én arra gondoltam, hogy talán Jet Liről még nincs képük a poszterhez, így ezt a csajt rakták be a helyére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.