Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Úgy néz ki, hogy ez a poszter nem végleges, csak egy ötlet - nézd meg, halandzsa van a stáblista helyén. Én arra gondoltam, hogy talán Jet Liről még nincs képük a poszterhez, így ezt a csajt rakták be a helyére.

Jet Li nekem is hiányzik róla. Az a csaj nem illik ebbe a társaságba. Ő a kakukktojás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azt hiszem nekem kell egy ilyen poszter a falamra. És addig nem állok meg, amíg be nem szerzem!!!! :D

Iszonyúan várom. SZámomra az első is hatalmas durr volt,de így ARnieval és JCVDal...atyám!

 

Gáz, hogy még az első részt sem láttam? Tele van számomra is "kedves" színészekkel, de az öncélú ONLY véregzést férfi létemre nem szeretem. Itt csücsül az első rész már jó ideje a gépemen HD minőségben, már édesanyám is megnézte... :D na majd valamikor rászánom magam.... még az is lehet, hogy eldobom az agyam, bár nem tartom túl valószínűnek. A 2. részt sem várom ... hát kb: semennyire :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gáz, hogy még az első részt sem láttam? Tele van számomra is "kedves" színészekkel, de az öncélú ONLY véregzést férfi létemre nem szeretem. Itt csücsül az első rész már jó ideje a gépemen HD minőségben, már édesanyám is megnézte... :D na majd valamikor rászánom magam.... még az is lehet, hogy eldobom az agyam, bár nem tartom túl valószínűnek. A 2. részt sem várom ... hát kb: semennyire :P:D

 

 

Nem öncélü a vérengzés. Van oka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gáz, hogy még az első részt sem láttam? Tele van számomra is "kedves" színészekkel, de az öncélú ONLY véregzést férfi létemre nem szeretem.

Ha engem kérdezel, akkor nem :evil: A többivel pedig egyetértek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gáz, hogy még az első részt sem láttam? Tele van számomra is "kedves" színészekkel, de az öncélú ONLY véregzést férfi létemre nem szeretem. Itt csücsül az első rész már jó ideje a gépemen HD minőségben, már édesanyám is megnézte... :D na majd valamikor rászánom magam.... még az is lehet, hogy eldobom az agyam, bár nem tartom túl valószínűnek. A 2. részt sem várom ... hát kb: semennyire :P:D

Akciófilm révén a fő lényege a szórakoztatás (a műfaja alapján AKCIÓ segítségével), nem az élet nagy kérdéseire való elvont tartalmi mondanivalók. :) De aki annak idején szerette a filmjeiket, az ezúttal sem fog csalódni, sőt... szerintem régen sokak álma volt ez, hogy a "nagyok" együtt akciózzanak a vásznon, amit most meg is kaptunk.

Szerintem próbáld meg, sokat nem veszthetsz. Persze számít a hozzáállás is. ;)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick, hat hét Dr. Who elvonás. :P Addig elő ne kerülj még nem nézted meg az első részt. :evil:

Férfiaknak ennek olyannak kell lennie mint a csajoknak az Alkonyat. Mese nincs.

 

6 hét DW nélkül? Ne viccelj!! :)

 

Ígérem meg fogom nézni, még idén rászánom magam, SŐT... írni is fogok róla :P

 

De engem minden taszít, amit csak 0.1%-ban is az Alkonyathoz ""hasonlítanak"", még ha férfi vonatkozásban is. Jááááj!

 

MissKarrde köszi a megértést!

 

Sky! ;)

 

Frenkie, ahol az a lényeg, hogy durranjon az adrenalin és a tesztoszteron és x-ezer töltényt ellőjenek, túlzásba vigyék a vért, stb... az számomra "öncélú". :P Ez van. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek tényleg csak ugy van köze az Alkonyathoz hogy annak a TOTÁLIS ellenpólusa :) Úgy hogy ne ijedj meg az összehasonlítástól.

 

Ody: a csajt Nan Yu-nak hívják. Korábban ahogy nézem főleg távol-keleti filmekben játszott. Fura, hogy őt odarakták Jet Li-t pedig -aki szintén játszani fog- nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem tudom, hogy milyen rágcsálnivalót vigyek majd a filmre. Egy fél tábla szalonnát vöröshagymával, esetleg egy nagy tál töpörtyűt vagy egy marhapörkölt turmixot. :D

 

 

Majd én megmondom mit vigyél. Sört és pálinkát de rohadt sokat. :D :D A moziban ülve csak szólsz a pincérnek hogy 2 sör és egy feles. A pincér meg megy az IFA-hoz ahol a munició van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte már látom magam előtt a Grylls gyerek irigységtől sárguló fejét. :D .

 

http://www.youtube.com/watch?v=8laDB4-NHVw

 

 

Mi van Batmannél? Hordozható szolárium? :D

Bármi is az már nagyon szeretném látni azt ahogy Róka úr bemutatja. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szöveg is nagyon érdekes az Empire-ből. Spoilerek lehetnek.

 

"Az egész arról szól hogy befejezzük Batman és Bruce Wayne történetét. Eléggé bizonytalan szituációban hagytuk őt az előző rész végén. Talán meglepetést okozhat néhány embernek, de eléggé nagyot ugrunk a történetben, 8 évet az 'A sötét lovag' után. Tehát egy idősebb Bruce Wayne-ről beszélhetünk, aki nem éppen csúcsformában van. Bane-nel az a célunk hogy egy olyan kihívás elé állítsuk Batmant, amivel még nem volt dolga. Azt akarjuk ezzel az új ellenséggel hogy teszteljük Batmant mind testileg, mind lelkileg." - Nolan

 

"Brutális egy alak. Nagydarab és egy igazi klinikai eset. Eredmény-orientált harci stílussal rendelkezik. Nem érdekli őt a harc művészete, az egész a vérontásról szól. Egy vasöklű gyilkológép. Kezeket tör, bordákat zúz be, kulcscsontot és nyakat tör ki, öklével mellkasokon tör keresztül, gerincoszlopokat kitépve. Kívül-belül igazi terrorista." - Tom Hardy

 

"Még a története elején sérülés érte. Fájdalomtól szenved, és különféle gázokra van szüksége hogy túlélje. Ehhez kell neki a maszk, ami nélkül a fájdalom megölné. A szájában csövek helyezkednek el, ami egyenesen a hátán található tartályokba vezet." - Lindy Hemming jelmeztervező, Bane-ről

 

"Ez a prológus a film első 6-7 perce. Bane bemutatására szolgál, és egy kis ízelítőt ad a teljes filmből." - Nolan a Mission Impossible előtt látható prológusról

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól hangzik, csak meg ne öljék Batmant.

Attól, hogy minden Batman hír után beírod ezt, nem fogják átírni a sztorit. ;) Én is remélem, hogy nem ölik meg, de szerintem igen csekély arra az esély, hogy Nolan így akarná befejezni a szériát. Baromság is lenne, és szükségtelen is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.