Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mostanában sok olyan filmet néztem, amitől többet vártam (Zöld Lámpás, A tetovált lány, Underworld 4. – Az ébredés, Szellemlovas 2., John Carter), pedig a neten szénné reklámozták őket és úgy állították be, hogy nagy durranás lesz. Amikor ezt megelégelem, akkor elkezdek olyan filmeket nézni, amik régebbiek, jó kritikákat kapnak és azért emelik ki őket, mert nem egy amúgy is sikeres széria részei, így akármilyen béna, jónak kell lennie, vagy mert milliókat költenek csak a CGI-re, hanem azért ütős, mert többet ad, mint a mostani 3D láz szüleményei. Ebben a filmben pedig a színészek igen jól szerepeltek és meglepően sok B kategóriás arcot is felfedezhetünk. Végig néztem úgy, hogy nem nyúltam a belepörgető gomb felé, mert nem voltak üresjáratok a filmben, vagy unalmas párbeszédek. A fentiek közül egyedül a John Carter volt még ilyen, de azt a filmet sem nézném meg még egyszer, max ha lenne folytatása, az előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanában sok olyan filmet néztem, amitől többet vártam (Zöld Lámpás, A tetovált lány, Underworld 4. – Az ébredés, Szellemlovas 2., John Carter), pedig a neten szénné reklámozták őket és úgy állították be, hogy nagy durranás lesz.

Miért van olyan film, amibe beleölnek közel 100 milliót de úgy viszik mozikba, hogy "hát gyerekek ez igazából nem lesz valami nagy durranás... azért nézzétek meg ha gondoljátok de sokra ne számitsatok"? A kritikák azért elég megbizhatóak jelezték, hogy ezek nem valami jó filmek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A maszkos poszter kreatív, sötét és vészjósló volt, látszott rajta hogy valaki konkrétan dolgozott is rajta. Egyszerűen ütött.

 

Ennél meg fogták a legelső posztert, rádobták a TDK egyik ősrégi magazinképét, és lett belőle ez a gyenge Photoshop munka.

Még rajongóinak is gyenge lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél meg fogták a legelső posztert, rádobták a TDK egyik ősrégi magazinképét, és lett belőle ez a gyenge Photoshop munka.

Még rajongóinak is gyenge lenne.

Ja, így viszont már biztos, hogy fake. Gond nem lenne vele, ha nem reklámoznák "official"-ként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Get The Gringo

 

Mel Gibson visszatért, nem is akárhogy. Színészként és rendezőként is részt vett a filmben. Nagyon jól tette. 1és fél óra izgalom, pörgés.

A történet kezdetén két amerikai menekül, bohóc álarcban, a mexikói határ felé. Sikeresen landolnak a másik térfélen. A mexikóiak éppen átadnák az amcsiknak a kocsit és a két rablót, de észreveszik, hogy rengeteg pénz van a járgányban és így maguknak követelik. A korrupt zsaruk nekilátnak elkölteni a közel 2.000.000 dollárt, Mel Gibson pedig börtönbe kerül ebben az országban, hogy ne járjon el a szája, Azonban ez nem egy szokásos sitt, itt az emberek egy falu szerű létesítményben laknak, ahol szabon mászkálhatnak, csak az elítéltek nem mehetnek ki a falakon kívülre. A főhősről kiderül, hogy katona volt, nem is akármilyen, összebarátkozik a helyiekkel és elkezdni nagyon ügyesen keverni a lapokat.

Remek színészek, pörgős akciók, hiteles helyszínek és igényes párbeszédek. A filmben annyit cigiznek, hogy én is majdnem egy egész patronnal eltoltam! :)

Összességében ma is láttam egy minőségi filmet, aki teheti nézze meg, nem fogja megbánni. 10/10

Amúgy Mel balkezes, mert kb. mindent azzal csinál, cigizik, fogja az üveget, néha lő is...érdekes.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a Tom Hardy gyereket marha nehéz elképzelni egy ekkora behemótnak. Nem tudom mit szúrtak neki, de marha alacsony egy srác. A Kémes Hármasban legalábbis úgy tűnt. :)

 

A kis cicusnak meg elhallgatnám a dorombolását. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából 178 cm a pali (mint én, még hogy marha alacsony :P), tesznek alá magasító bakancsot és lesz 185 - ami sikerült is a forgatási képek alapján a kb. 185 centis Batman mellett állva. Megfelelő fényképezéssel ez a magasság tovább növelhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sötét Lovag felemelkedés pletykák:

 

 

-Alfred meghal

 

-Blake meghal

 

-Gordon meghal

 

-Gotham polgármestere meghal

 

-Bane meghal - Az árnyak ligájának a tagja és innen tudja, hogy Wayne Batman.

 

-Bane azt akarja, hogy Batman csatlakozzon hozzá!

 

-Amikor fiatal volt, Selina elvesztette gyermekét.

 

-Tate az Talia és mellesleg Bane felesége. Állítólag Selina öli meg.

 

-Lucius nem hal meg, mert Bane tiszteli?!

 

-Arkhamből Madárijesztő engedi majd ki a roszfiúkat.

 

-Batman és Bane összesen háromszor fog harcolni.

 

 

 

A biztonság kedvéért spoiler mögé raktam, bár ezek csak kósza hírek, koránt sem biztos, hogy így lesz.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.