Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Warcraft:

A játékot -legrégebbit- láttam, de nem játszottam vele. Sokan szerették.

Már csak Duncan Jones miatt is érdekel, remélem, hogy a játékok ismerete nélkül is jó kis fantasy lesz.

Mondjuk így viszonyítási alap nincs, lehet, hogy nem is rossz kiindulópont! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múlt héten annyira elvoltam havazva, hogy nem tudtam rá sort keríteni, de a héten mindenképp látni szeretném.

 

Én tegnap megnéztem a Puskinban. Nekem nagyon tetszett, elsősorban a hangulata és a képi világa miatt, valami fantasztikus - természetfotós - felvételek voltak benne és ahogy olvastam ténylegesen Skóciában vették fel. A darabbal korábban nem találkoztam, úgyhogy az egész új volt nekem, de kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy Te, mit gondolsz róla, mintha azt mondtad volna, hogy ezt Shakespeare legjobb darabjának tartod. :) Az akció jelenetek mondjuk annyira nem voltak átütőek szerintem, bár lehet csak az sok belassítás vette el kicsit a dinamikáját, de a színészek remekeltek, itt még Sean Harris játéka is egész szimpatikus volt, szemben a Mission Impossible-el. Ami igazán nagy negatívum volt számomra az a felirat minősége volt. Elírások, félrefordítások is voltak benne és azért ez a film olyan nyelvezettel dolgozott az alapanyag miatt, hogy itt mondjuk elkelt a felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A felirat minőségét sajnálattal hallom. Hisz a szövegek adják az egyik sava borsát. De már nagyon rá vagyok készülve. Az elvárásaim azért is magasak, mert a Polanski-féle Macbeth feldolgozást minden idők legjobb középkorban játszodó drámai filmjének tartom. Az utóbbi években rengeteg középkorban játszodó alkotást láttam a Beckettől a Lion in Winteren át az olyan gyöngyszemekig mint az "Hour of the Pig" vagy a "Return of Martin Guerre"... de annál jobbat nem láttam. Azt nem várom el, hogy felülmúlja a Polanski verziót, de ha már csak megközelíti már akkor nagyon jól fogok szórakozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett, elsősorban a hangulata és a képi világa miatt, valami fantasztikus - természetfotós - felvételek voltak benne és ahogy olvastam ténylegesen Skóciában vették fel.

Nekem is főleg a fentiek miatt tetszett. Valamelyik nap szintén belefutottam egy interjú olvasásakor, hogy ott forgattak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ez nekünk való lesz. Ahogy kivettem 6 volt Seal védi a libiai követséget a tömegével rájuk törő araboktól 2012 szeptember 11.-én. Ez is megtörtént események alapján készült. A hírekben akkor az volt hogy megölték a nagykövetet, meg pár munkatársat. A filmet Michael Bay rendezte. Remélem nem úgy rendezte meg hogy túlzott akciójelenetekkel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek az esetnek a kivizsgálása több pénzbe került, mint a JFK gyilkosság utáni vizsgálóbizottsági tevékenység annak idején. Egyébként 4 személy halt meg (remélem ez nem minősül spoilernek), mindegyik a füstmérgezésben, nem tudom elképzelni, ebből hogy lehetne Bay-szerű kemény akciófilmet csinálni. Talán most visszafogja magát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

WARCRAFT TRAILER!!!!

 

Hát nemtudom..... Nagyon vártam ezt a filmet mint fantasy rajongó meg nem is rossz de sok minden zavar. Pl. az hogy látszik hogy az egész filmet zöld háttér előtt vették fel. Sztem egy jelenetet nem vettek fel külső helyszínen. Például az a erdős jelenet mikor az ork támad annyira látszik hogy mű erdő és nem valós. De belső jeleneteknél is az érzem hogy az nem díszlet csak egy háttér. Persze tudom mi az oka így olcsóbb meg miden de akkor is. Másik ami zavar és nagyon jó hogy most jött ki ez az új SW trailer így összelehet hasonlítani az pedig a filmszerűség. Ebbe a trailerben néha annyira elveszek és videojátékos az egész hogy nemtudom megkülönböztetni hogy film vagy játék. Viszont az új SW trailrben annyira sok jó kameraállás van hogy szinte művészi pl. Naplemente Tie Fight az ilyen dolgokat hiányolok. Mind1 majd meglátjuk h mi lesz belőle.

 

u.i.: Történet viszont tetszik nem az a sablonos jönnek a rossz orkok és vannak a jó emberek.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na Revan számára már meg is érkezett a szinkronos előzetes!

 

Hát nemtudom..... Nagyon vártam ezt a filmet mint fantasy rajongó meg nem is rossz de sok minden zavar. Pl. az hogy látszik hogy az egész filmet zöld háttér előtt vették fel. Sztem egy jelenetet nem vettek fel külső helyszínen. Például az a erdős jelenet mikor az ork támad annyira látszik hogy mű erdő és nem valós

 

Erre a jelenetre gondolsz? Itt azért nem rossz a CGI na. És ez júniusig csak javulni fog minden bizonnyal

http://i.imgur.com/v7FFAEt.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nemtudom..... Nagyon vártam ezt a filmet mint fantasy rajongó meg nem is rossz de sok minden zavar. Pl. az hogy látszik hogy az egész filmet zöld háttér előtt vették fel. Sztem egy jelenetet nem vettek fel külső helyszínen. Például az a erdős jelenet mikor az ork támad annyira látszik hogy mű erdő és nem valós. De belső jeleneteknél is az érzem hogy az nem díszlet csak egy háttér. Persze tudom mi az oka így olcsóbb meg miden de akkor is. Másik ami zavar és nagyon jó hogy most jött ki ez az új SW trailer így összelehet hasonlítani az pedig a filmszerűség. Ebbe a trailerben néha annyira elveszek és videojátékos az egész hogy nemtudom megkülönböztetni hogy film vagy játék. Viszont az új SW trailrben annyira sok jó kameraállás van hogy szinte művészi pl. Naplemente Tie Fight az ilyen dolgokat hiányolok. Mind1 majd meglátjuk h mi lesz belőle.

 

u.i.: Történet viszont tetszik nem az a sablonos jönnek a rossz orkok és vannak a jó emberek.

A megjelenítés nekem sem tetszik teljesen. Sajnálom, hogy újabban a fantasy epic-ek a kinézetükben ilyen erős rokonságot mutatnak a matiné-rajzfilmekkel. De itt már több olyan jelenet volt, ami felkeltette az érdeklődésem. Nem a kinézet, hanem a sztori miatt. Ha a Hobbit filmek kikövezte látványvilággal nem is szakít, a sztoriban -ahogy te is irtad- úgy tűnik hoz egy kis friss vért. Nekem ennyi elég ahhoz, hogy érdekeljen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.