Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mi tart(ott) vissza? :)

Semmi konkrét. Egész egyszerűen kimaradt. A marvel filmek 90%-a is így szokott járni.

Más programok voltak vagy mást néztünk, mikor mentünk moziba.

A párom igényeit is -néha ;) - szem előtt tartom. így akkortájt azthiszem a Legendás állatokat néztük, és/vagy a Trollokat a gyerekekkel? :hmm:, így nem került sorra.

Kb havi egy mozi van nálunk programon, mert Pécsre kell menni miatta.

 

Most viszont pénteken megyünk az Utazókra! :rock:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves "műkedvelő" férfitársaim!

Egész egyszerűen nem lehet elmenni a dolog mellet szó nélkül, olyan gyöngyszemre bukkantam.

Nem tudom hányan ismeritek a Cseh/Magyar színésznőt; Kerekes Vicát, rám az újdonság erejével hatott, így be kell linkelnem ezt az amúgy kultúrált, de mégis a nyugalom megzavarására alkalmas jelenetet a Férfiremény c. filmjéből.

Észbontóan vonzó a drága hölgy szerintem. Na, mindegy remélem nem baj, hogy berakom ide.

 

 

Kis utánajárás után egyébként úgy tűnik, maga a film is megér egy misét.

 

Ja, és ha lehűtenétek magatokat:

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel meg most találkoztam: http://index.hu/kultur/cinematrix/2016/12/30/assassins_creed_kritika_justin_kurzel_michael_fassbender_marion_cotillard_videojatek/

 

Kár, pedig a környezetben elég sokan várták a filmet, de úgy fest, megint egy adaptáció csalódás...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt olvastam, hogy a film nem rossz, de kell hozzá egy kis "gamer" előképzettség.

Nekem meg az nincs. Egyszer láttam, hogy unokatesóm játszik vele PS3-on. Ennyi.

Úgyhogy elrettentem a mozis megtekintéstől..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma letudtam az Utazókat. Nekem nagyon bejött amire nem igazán számítottam. A skac korai felébredésének okául valamelyest mást kaptam mint amit vártam de annyi baj legyen. Menti a helyzetet hogy a rejtély felgöngyölítése úgy lett kidolgozva hogy be is tudjam fogadni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekel hogy a korábbi piros trélerben mutatott fejátszúrás (három Logan-féle pengével át lesz döfve az egyik szemétláda feje) benne lesz-e. Ha a gyilkolászó kiscsajt bevállalták akkor gondolom amazt is be merik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utazók:

Reális az imdb. Jól szórakoztunk, de sok kérdést fel tudtunk tenni egymásnak a végén, amire nem volt logikus válasz.

 

Áramszünetkor vagy meghalni, vagy felébredni kellett volna a hibernáltakbak pl.

 

A trailer is becsapós lett:

 

El sem hangzik a mondat, hogy "okkal ébredtünk fel", ráadásul valami komolyabbat sejtetett ez, vagy szóljon az aki arra gondolt, hogy meg kell javítani a hajót.

Az viszont elegáns és szinte szükségszerű kis különbség, hogy nem egyszerre ébrednek hanem a férfi választ párt magának!

más:Viszont óriási kihagyott ziccer, hogy nem alapítottak családot, remek lett volna a záróképsorok közt, ha az unokáik éldegéltek volna a hajón és célba érnek

 

Amúgy egy hangulatos romantikus klausztrofób régi vágású sci-fi modern köntösben. Ha 20-25 évvel korábban születik Alec Baldwinnal és Kim Basingerrel, szerintem hatalmas klasszikus lenne már, manapság viszont csak egy a sok küzül.

De nem bántuk meg.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

El sem hangzik a mondat, hogy "okkal ébredtünk fel", ráadásul valami komolyabbat sejtetett ez, vagy szóljon az aki arra gondolt, hogy meg kell javítani a hajót.

Az viszont elegáns és szinte szükségszerű kis különbség, hogy nem egyszerre ébrednek hanem a férfi választ párt magának!

más:Viszont óriási kihagyott ziccer, hogy nem alapítottak családot, remek lett volna a záróképsorok közt, ha az unokáik éldegéltek volna a hajón és célba érnek

 

Elegáns??? Az a film legnagyobb hibája, hogy

 

 

Egyáltalán nem foglalkozik a moralitási mélységeivel annak a ténynek, hogy a férfi kvázi kinyírja a nőt azzal, hogy felébreszti. :nana:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elegáns??? Az a film legnagyobb hibája, hogy

 

 

Egyáltalán nem foglalkozik a moralitási mélységeivel annak a ténynek, hogy a férfi kvázi kinyírja a nőt azzal, hogy felébreszti. :nana:

 

 

Ez tegyük tisztába:

A castingra gondoltam elsősorban, mikor a trailert néztem, hogy két ilyen szép ember szerepel benne, "micsoda véletlen"?.

És hát nem az ami dícséretes. Én is megnéztem volna kit ébresztek.

 

De amúgy is tévedsz:

 

Míg eldönti hogy felébreszti, addig is igen sokat őrlődik rajta. Mikor kiderül, és enyhén szólva fasírtba lesznek miatta, akkor is sokkos hiszti van, + lány egyszer majdnem megöli érte. Gus is foglalkozik a témával, mindkettőjükkel beszél róla. Szóval akkor hogy érted, hogy a film nem foglalkozik vele? Hisz igenis sokat foglalkozik vele, szinte erről szól.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is elég volt ama témával való foglalkozás. Végül is nem mehetett el a muvi nagy része arra hogy azon rágódjanak. Rágódjanak rajta csak a nézők ha akarnak. Nekünk is kell valami.

 

Utazók:

 

Áramszünetkor vagy meghalni, vagy felébredni kellett volna a hibernáltakbak pl.

 

 

Talán valamiféle biztonsági protokoll mentette meg az utasokat a kipurcanástól. Amúgy nem egyszerű áramszünet volt hanem majdnem húsz hiba jelentkezett egyazon napon. Annyi gubanctól nem csoda hogy jól megkergült a rendszer.

Az meg szerintem már csak a véletlenen múlott hogy egyedül Kristóf ébredt fel a hibák miatt.

 

 

A trailer is becsapós lett:

 

 

El sem hangzik a mondat, hogy "okkal ébredtünk fel", ráadásul valami komolyabbat sejtetett ez, vagy szóljon az aki arra gondolt, hogy meg kell javítani a hajót.

 

Én is valami bonyolultabbra gondoltam de aztán rájöttem hogy elég komoly volt amúgy is a gubanc.

 

Elvégre rengeteg embert kellett megmenteni azzal a javítgatással.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.