Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

Valószínűbb, hogy a lélekkő Heimdallban van/Heimdall használja. A kő színe megegyezik Heimdall szeme színével, és a Thor 2-ben elhangzik egy mondat, hogy "Innen 9 birodalmat és 10 billió lelket látok"

Ezen kívül ha hihetünk James Gunnak, akkor a GotG 2-ben nem lesz egy végtelen kő sem. A Pókemberben megintcsak valószínűtlen, így marad a Thor Ragnarök

Plusz egy kis easter egg a készítők részéről

marvel-infinity-stone-.jpg

 

 

 

Erről az easter egg-ről már én is hallottam. Tetszetős, és van is igazságalapja. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy miként fog a lélekkő Thanoshoz kerülni. Gondolom megjelenik majd a film végén, és végez Heimdall -al, vagy Thor -ék megtudják, hogy Heimdall -nál van egy kő, és az IW part 1 -ben Thanos Asgard -ra megy elsőnek felszedni a lélekkövet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a Helát alakító színésznőről azt hittem, hogy Claire Forlani.

Gondoltam milyen remek választás. Aztán meglepődtem, hogy Cate Blanchett az.

Semmi bajom vele, sőt remek, de korábban említett színésznőt is szívesen láttam volna egy ilyen szerepben!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Tanos a köveket csak az IW1-ben fogja megszerezni, annak is a végén.

Mert ahhoz, hogy meglegyen, két jelentős szereplővel is végeznie kell, ha igazak a pletykák. Vízióval ugye mindenképpen, és ha igaz, akkor Heimdallal is. Ráadásul, elég sok felé el kell mennie, hiszen a Tesseract Asgardon van, az Aether a Gyűjtőnél, a Gömb a Novánál - ezek meg nem éppen egyszerűen bevehető helyek. És legalább azt is sejthetjük, hogyan kerülnek képbe az Őrzők.

A történet szerintem úgy áll majd össze, hogy Thanos megszerzi a Novától a Gömböt és a Gyűjtőtől az Eathert, meg Asgardról az egy vagy két másik követ. Hogy melyikkel kezdi, az mindegy, a lényeg, hogy Thor és az Őrzők eztán valószínűleg a Földre mennek, hogy szóljanak, meg kell védeni a maradék kettőt, így a Bosszúállók és a mágusok is beállnak a buliba.

Mondjuk Thanos ellen nem sok mindenkinek van esélye, már ha a filmekben is láthatjuk az igazi hatalmát. Strange-nek, Víziónak, Wandának, Thornak és talán Hulknak, Draxnak és Quillnek. A többiek addig élhetnek, míg Thanos rájuk nem néz. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Thor (2011): Nos ígéretemnek eleget téve ma este megtekintettem az amúgy már elég régóta halogatott filmet. Összességében tetszett, a karakterek nagyon jók, és amiket te is mondtál Dzséjt, azok is tisztázva lettek most már. A többit spoileresen ;)

 

 

A látvány engemet nagyon megfogott. Persze részben sci-fi is a film, szóval ezért is fogadtam be olyan gyorsan. 2011 -es filmhez képest elég jól oldották meg le a kalappal előttük.

A történet nagyon egyszerű volt, és éppen ezért tetszett nekem. Persze a jégharcosok vagy micsodák kinézete is nagyon frappáns lett, és a konfliktus kezelése is ügyes megoldás volt.

Thor: hát öööö.... :oops: Azért csak én éreztem egy kicsit túl hevesnek a fickót az elején? Nagyon önfejű, kicsit arrogánsnak és nagyon magabiztosnak tűnt nekem, amely kb. a veszte is lett később. A száműzetést én is helyeseltem Odin részéről, és lám meg is lett az eredménye ( és ezt később is észrevehetjük :) ). Ő és Jane közötti kémia remek volt, az elején amikor a csaj 2 -szer is elüti Thort, hát az kemény volt :D.

Loki, Loki és Loki. Ez a fickó már 2 3. -ára mutatja meg, hogy ő aztán egy igazi sz*rkavaró :D Komolyan ha lehetne egy olyan díjat osztani az Oscaron, hogy leggennyább szereplő/ellenség, tényleg előnnyel indulhatna. A hovatartozása meglepett: szóval akkor ő is a jégharcosoktól származik. Most így nem emlékszem, de használta -e ezt a fagyasztó képességet később? :hmm:

 

 

 

Egyenlőre ennyi lenne :). Nem ez lesz a kedvenc MCU filmem, de eddig a legjobb Thor film. Kíváncsi leszek a Ragnarokra, és mint említettem, ott már a téma miatt kell egy kicsit komolynak lennie(amolyan Civil War -os hangulatot képzelek el csak sci-fi formában :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Thor (2011): Nos ígéretemnek eleget téve ma este megtekintettem az amúgy már elég régóta halogatott filmet. Összességében tetszett, a karakterek nagyon jók, és amiket te is mondtál Dzséjt, azok is tisztázva lettek most már. A többit spoileresen ;)

 

 

A látvány engemet nagyon megfogott. Persze részben sci-fi is a film, szóval ezért is fogadtam be olyan gyorsan. 2011 -es filmhez képest elég jól oldották meg le a kalappal előttük.

A történet nagyon egyszerű volt, és éppen ezért tetszett nekem. Persze a jégharcosok vagy micsodák kinézete is nagyon frappáns lett, és a konfliktus kezelése is ügyes megoldás volt.

Thor: hát öööö.... :oops: Azért csak én éreztem egy kicsit túl hevesnek a fickót az elején? Nagyon önfejű, kicsit arrogánsnak és nagyon magabiztosnak tűnt nekem, amely kb. a veszte is lett később. A száműzetést én is helyeseltem Odin részéről, és lám meg is lett az eredménye ( és ezt később is észrevehetjük :) ). Ő és Jane közötti kémia remek volt, az elején amikor a csaj 2 -szer is elüti Thort, hát az kemény volt :D.

Loki, Loki és Loki. Ez a fickó már 2 3. -ára mutatja meg, hogy ő aztán egy igazi sz*rkavaró :D Komolyan ha lehetne egy olyan díjat osztani az Oscaron, hogy leggennyább szereplő/ellenség, tényleg előnnyel indulhatna. A hovatartozása meglepett: szóval akkor ő is a jégharcosoktól származik. Most így nem emlékszem, de használta -e ezt a fagyasztó képességet később? :hmm:

 

 

 

Egyenlőre ennyi lenne :). Nem ez lesz a kedvenc MCU filmem, de eddig a legjobb Thor film. Kíváncsi leszek a Ragnarokra, és mint említettem, ott már a téma miatt kell egy kicsit komolynak lennie(amolyan Civil War -os hangulatot képzelek el csak sci-fi formában :D).

 

"Persze a jégharcosok vagy micsodák.." -jégóriások

És igen Thor jellemfejlődése a film lényege!

Amúgy mivel hasonlítottad össze? A 2. résszel? Mert a megfogalmazásod ("de eddig a legjobb Thor film.") olyan, mintha egy raklap Thor film lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Persze a jégharcosok vagy micsodák.." -jégóriások

És igen Thor jellemfejlődése a film lényege!

Amúgy mivel hasonlítottad össze? A 2. résszel? Mert a megfogalmazásod ("de eddig a legjobb Thor film.") olyan, mintha egy raklap Thor film lenne.

 

Köszi a pontosítást. Este már nem figyeltem eléggé :D

Igen, a 2. résszel hasonlítottam össze. Kicsit furán írtam le a mondatot, de remélem érthető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, két részből is lehet legjobbat választani, ez tulajdonképpen csak egy részből lehetetlen feladat. :) Örülök, hogy tetszett.

 

Pontosan ;) Ez olyan, mint a Csodálatos Pókember: sokan a 2. részét rossznak tartják, nekem viszont egy hangyányit jobban tetszik, mint az első(jó, mondjuk annak nem jön a 3. része - amely jobb is a híreket olvasva :P).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Halálos iramban 8. világszinten iszonyatos mértékben tarol: meg is döntötte a rekordot, amit eddig Az ébredő Erő tartott 529 millió dollárral. Az új rekord 532,5 millió dollár, melyet a stúdiónál elsősorban Kínának köszönhetnek, ott ugyanis az USA-nál is jobban kezdett a film: 190 millió dollárral..."

 

Én kedvelem a szériát de ez már nekem is túlzás. Miért zabálja ennyire a nép, főleg Kínában?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o Hátha az IW közeledtével mégis szerepelni fog benne Thanos,

 

ahogy ellopja a Novától a követ? Ha a filmben semmi fő kapcsolat nem lesz az eddigi filmekkel, csak részben, mint az első részben, akkor Thanos felbukkanása a stáblistában lesz. De akkor a másik négy miről fog szólni?

 

 

Nekem van egy olyan érzésem, hogy az 5 -ből max 3 lesz felhasználva. ( egy az elején, egy a közepén és egy a végén. )

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lol, lassan ott járunk, hogy már stáblistát tesznek a jelenetek közé, és nem fordítva. :lol:

 

 

Négy szinte adja magát:

- Egy levezető jelenet, mint az első rész táncikálós jelenete.

- Egy bekapcsolás a GotG 3-ba.

- Egy bekapcsolás a Thor: Ragnarokba.

- Egy bekapcsolás az Infinity Warba.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, ma én is láttam a Kincsemet, és igazából csak jót tudok róla mondani. :) Romantikus történet, szuper látvány, és nem várt izgalmak tárháza -

hiába tudtam magam is, hogy Kincsem veretlen volt, mégis képes voltam izgulni a versenyjelenetek alatt, annyira hatásosak voltak.

Erre a filmre nem sajnálták a pénzt, az tény (3 milliárd Ft-ba került), de legalább látszik is rajta, minőségi szórakoztató darab lett. A modern kikacsintások is kifejezetten jól sikerültek.

Nem szégyellem bevallani, hogy szeretem a romantikus filmeket, a BBC klasszikus sorozatai és filmjei a kedvenceim, és a Kincsem átugrotta a lécet nálam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Assassin’s Creed

 

Egy teljesen korrekt film, nem is értem mire volt az a nagy hiszti a film körül. A múltbeli jelentek és akciók kifejezetten látványosak és jól hozták a játék hangulatát. Történet is teljesen korrekt a szereplők is rendben vannak. Az tény sokkal több potenciál van az AC világban mint amit a film kihozott de nem egy rossz film. Az is igaz hogy másképp nyúltak a történethez mint a játékok. A film története a jelenre koncentrál és a jelen adja a történet gerincét és a múltba csak bele-bele nézzünk. Sokkal jobban működött volna ha Avatar szerűen lett volna felépítve a film, hogy a nézők a szereplővel együtt fedezné fel a múlt világát és hogy mind2 világnak lett volna története ami a végén összeér. De egy ilyen film jóval hosszabb és drágább film lett volna és lehet hogy ezért készült el egy ilyen AC film.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GotG2: 5? Hát ez nagyon komoly! ;)

A Pécsi Urániában a Logan vetítésekor ki volt rakva a falakra, hogy bár Marvel film nincs stáblistás jelenete.

Most mit írjnak ki? Hogy külön jegyet szednek a stáblistára? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csoli, bevésheted a naptáradba végre!

FOX és Cameron tegnap bejelentette, hogy 2020 végén érkezik az Avatar 2! :cool:

Ez emlékeztet engem az euró magyar bevezétésének céldátumára. Szerintem akkor lesz Avatar 2, amikor belépünk az euró zónába. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.