Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mi a forrás?

Swarci maga. Neten tele van ezzel a hír... :)

 

 

 

MEGVAN, KI JÁTSSZA NATHAN DRAKE-ET AZ UNCHARTED FILMVÁLTOZATÁBAN

Méghozzá Tom Holland az új Spiderman filmből.

A Sony studio főnök Tom Rothman szerint kiváló választás.

tom-holland-nathan-drake-998099.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, micsoda hírek!

 

A Sony kezére igazán odacsaphatna valaki néha. Ugyan az Uncharted szériához még nem volt szerencsém (ugyanis soha sem volt PS-sem), de Tomira nehezen tudom ráhúzni Nathan Drake szerepét. Ez az a szerep, ami Tom Hardy-ra ezerszer jobban ráillett volna. Hacsak nem valami eredet történet lesz, akkor nagyon mellé lőttek a castinggal.

 

Kaptár filmek eddig sem érdekeltek és ezután sem fognak. Viszont a régieknél sokkal rosszabbak nem lehetnek :D

 

Részvétem Syndernek, egy gyerek elvesztése mindig nehéz, főleg így, de örülök, hogy Whedon átveszi a gyeplőt. Igaz a forgatás már októberben befejeződött, de utóforgatásokkal és egy másmilyen vágással még megmentheti talán a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Galaxis Őrzői Vol 2-t.

Nehéz megfogalmazni, mi a problémám a filmmel. Az első rész nagyon tetszett. De ez annál kevésbé. A karakterekkel nincs baj, továbbra is szerethetőek és viccesek. De a film túl sokszor ült le és fordult unalomba nálam. Ezen kívül szerintem átestek a ló túloldalára, és elrontották az arányt a humor és az akció között. Én legalább is úgy éreztem, hogy az egyben ez az arány jobb, egészségesebb volt, a sztori is érdekesebbnek tűnt. Szóval nekem csalódás volt sajnos.

 

Nabo: ez alapján én nem reménykednék: >>Toby Emmerich, a Warner Bros. elnöke a következőt nyilatkozta a The Hollywood Reporternek a váltásról: "A rendezői munka minimális, és illeszkednie kell a Zack által lefektetett alapokhoz: a stílushoz és a hangvételhez. Nem vezetünk be új karaktereket, a régiek tűnnek fel néhány új jelenetben. Zack átadta a stafétabotot Jossnak, de ez továbbra is az ő filmje. A tragédia ellenére pedig úgy vélem, hogy a film nagyszerű lesz."<<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sony kezére igazán odacsaphatna valaki néha.

 

Egyet értek, de úgy hogy a Marvel jogok kiessenek belőle! :D

 

 

Kaptár filmek eddig sem érdekeltek és ezután sem fognak. Viszont a régieknél sokkal rosszabbak nem lehetnek :D

 

Ma fogom megnézni az új filmet, eddig a régebbieket újráztam*...ehhh sokkal nagyobb katyvasz, mint ahogy régről emlékeztem, de sebaj talán majd a rebootolt összeszedetteb lesz.

 

Részvétem Syndernek, egy gyerek elvesztése mindig nehéz, főleg így, de örülök, hogy Whedon átveszi a gyeplőt. Igaz a forgatás már októberben befejeződött, de utóforgatásokkal és egy másmilyen vágással még megmentheti talán a filmet.

 

Baszki, épp az előtt láttam egy képet, mielőtt idejöttem, de nem tudtam, hogy "akkor most mi ez?" Szegény. :(

 

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18582055_649575875232599_4197702229348405746_n.png?oh=73563dff03857d9c1aaa21bab6317bf0&oe=5974C2A8

 

 

Whedon viszont öröm az ürömben.

 

 

* Az elmúlt fél évben és a következő pár napban annyi film jött/jön ki aminek gyökerei régre vezetnek vissza(és ennek következtében már kevésbé emlékszem rá :) ), hogy győzze az ember újrázni az előző részeket.

Ott volt az Underworld, a Kaptár, itt az Alien, jön az új Karib és bár azok nem nagyon kapcsolódnak, de az új XXX előtt betolom az első 2 részt is :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nabo: ez alapján én nem reménykednék: >>Toby Emmerich, a Warner Bros. elnöke a következőt nyilatkozta a The Hollywood Reporternek a váltásról: "A rendezői munka minimális, és illeszkednie kell a Zack által lefektetett alapokhoz: a stílushoz és a hangvételhez. Nem vezetünk be új karaktereket, a régiek tűnnek fel néhány új jelenetben. Zack átadta a stafétabotot Jossnak, de ez továbbra is az ő filmje. A tragédia ellenére pedig úgy vélem, hogy a film nagyszerű lesz."<<

Nyilván a munka oroszlánrésze már le lett tudva, de én úgy érzem, hogy Whedon még hozzátehet valamit. Snyder eleve az a rendező, akinek 1 valami megy, de az nagyon: minden jelenet pöpecül nézzen ki. Úgy érzem, hogy egy igazán jó rendező még ilyen késői fázisban is tud javítani a filmen, ha elég szabad kezet kap. Már csak az a kérdés, hogy a WB hajlandó-e megadni ezt, vagy tényleg foggal körömmel ragaszkodnak-e Snyder víziójához?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis adalék, az új jeleneteket, amiket még felvesznek Londonban, már eleve Whedon írta meg. Snyder kérte meg, hogy írja meg őket még a múlt hónapban, szóval azért mélyebben benne van, mint szimpla beugró. Az ő általa írt és rendezett jelenetek még ki tudja, mennyit adnak hozzá (vagy éppen vesznek el).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma fogom megnézni az új filmet, eddig a régebbieket újráztam*...ehhh sokkal nagyobb katyvasz, mint ahogy régről emlékeztem, de sebaj talán majd a rebootolt összeszedetteb lesz.

Hát az új kaptár részt senkinek nem ajánlanám, az első 5 nézhető, még tetszenek is , de az utolsó katasztrófa. De azért kíváncsi vagyok mit szólsz hozzá.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az új kaptár részt senkinek nem ajánlanám, az első 5 nézhető, még tetszenek is , de az utolsó katasztrófa. De azért kíváncsi vagyok mit szólsz hozzá.

 

Szerintem nem lett rosszabb sem jobb a többinél. Sok mindenre fény derült.

 

Happy Ending van, ez nálam külön pozitívum. Mondjuk azért eléggé morcos voltam, hogy az előző rész végén bemutatott, nagy darálással kecsegtető ostromot egyszerűen átugrották.

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lett rosszabb sem jobb a többinél. Sok mindenre fény derült.

 

Happy Ending van, ez nálam külön pozitívum. Mondjuk azért eléggé morcos voltam, hogy az előző rész végén bemutatott, nagy darálással kecsegtető ostromot egyszerűen átugrották.

 

Hát a sötétség a vágások, meg a rángatózó kamera tönkretették az akciókat. Eddig minden részben látványosak voltak, de itt kb nézhetetlenek. Pedig a film eleje nagyon jól indult.

 

 

Csak ez így ellentmond a második résznek, hisz ott is van egy orvos aki kifejlesztette a vírust a lányának. A csavar viszont jó lett, hogy Alice klón. Meg is lepődtem rendesen, nem gondoltam volna, hogy pont egy kaptár filmben kapunk ilyet.

Az, hogy átugrották a nagy csatát tényleg felháborító. Nagyon látszik, hogy levitték a költségvetést. De amit Weskerrel tettek, na az már megbocsáthatatlan.

Az eddigi szupererős főnökből lett egy csicskás. Nagyon vártam pedig egy Alice vs Wesker bunyót. Dr. Isaacs meg felesleges volt, Wesker szerepét vette át.

 

 

Viszont a rebootot várom. Ha nem lesz benne egy Alice pótlék akiknek hol van szuperereje, hol nincs :D nem próbálják másolni az eddigi filmeket, kicsit jobban átgondolják az egészet és újra normális akciók lesznek akkor még nagyon jól is elsülhet. Mert a világ adott csak jól kell bánni vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a sötétség a vágások, meg a rángatózó kamera tönkretették az akciókat. Eddig minden részben látványosak voltak, de itt kb nézhetetlenek. Pedig a film eleje nagyon jól indult.

 

 

Csak ez így ellentmond a második résznek, hisz ott is van egy orvos aki kifejlesztette a vírust a lányának. A csavar viszont jó lett, hogy Alice klón. Meg is lepődtem rendesen, nem gondoltam volna, hogy pont egy kaptár filmben kapunk ilyet.

Az, hogy átugrották a nagy csatát tényleg felháborító. Nagyon látszik, hogy levitték a költségvetést. De amit Weskerrel tettek, na az már megbocsáthatatlan.

Az eddigi szupererős főnökből lett egy csicskás. Nagyon vártam pedig egy Alice vs Wesker bunyót. Dr. Isaacs meg felesleges volt, Wesker szerepét vette át.

 

 

 

 

 

A második részes doki az antivírust készítette el, én inkább azon lepődök meg, hogy Alice meglepődik az új részben, hogy van ellenszer...oh kislány már az elsőben azt szúrtátok.

Vesker: Nemt'om ennyi klón után nekem evidens volt, hogy vagy a többi vagy a jelenlegi darab klón és valószínű, hogy ez a nem kapta meg a vírust. Nekem jobban is fekszik, mintha túlélte volna a 4. rész robbanását.

Én sem értettem miért kellet visszahozni Ser Joraht, ahogy azt sem, hogy miért hozták vissza Raint és Jillt az előző részben, ha most meg nem kezdtek velük semmit. És ha már az előző rész: volt az a Las Plagas parazita amit mindenki tök természetesnek vett amikor Rain beszúrta, de előtte egy mukk annyi sem volt róla szó egyik részben sem.

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A második részes doki az antivírust készítette el, én inkább azon lepődök meg, hogy Alice meglepődik az új részben, hogy van ellenszer...oh kislány már az elsőben azt szúrtátok.

Vesker: Nemt'om ennyi klón után nekem evidens volt, hogy vagy a többi vagy a jelenlegi darab klón és valószínű, hogy ez a nem kapta meg a vírust. Nekem jobban is fekszik, mintha túlélte volna a 4. rész robbanását.

Én sem értettem miért kellet visszahozni Ser Joraht, ahogy azt sem, hogy miért hozták vissza Raint és Jillt az előző részben, ha most meg nem kezdtek velük semmit. És ha már az előző rész: volt az a Las Plagas parazita amit mindenki tök természetesnek vett amikor Rain beszúrta, de előtte egy mukk annyi sem volt róla szó egyik részben sem.

 

 

 

 

Igazad van nem is rossz ötlet, hogy az eredeti Wesker meghalt a negyedik részben. Itt meg egy klón lenne. Viszont utalhattak volna rá akkor. Bár lehet nekik ez az ötlet nem jutott eszükbe :D

 

 

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan Pókember is befut a mozikba.

 

És itt a teljesen más nemzetközi trailer is.

 

Úgy látom az amerikaiba inkább a humorra, a nemzetközibe inkább az akciókra helyezték a fő hangsúlyt.

 

Valószínű erre is elmegyek a moziba, ahogy minden Pókember filmre megtettem eddig (ő volt gyerekkoromban a kedvenc szuperhősöm), de megmondom őszintén a Tom Hardy féle Venom, így látatlanba is jobban felcsigázott, mint ez... de bízom benne, hogy Tom Holland egyszerre lesz jó Peter Parker és Pókember is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.