Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt láttam a Predi bólygót az aol-on. Szerintem baromi jól néz ki. Neked mi a véleményed?

Hangulatos.

Új TVSpot: http://www.avpuniverzum.hu/

 

Erről a Happeningről most hallok először. Ezmiez lesz?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

86 perc lesz ami édeskevés.

Hát meglátjuk mennyire lesz elég az a 86 perc. A rendezők szerint pont elég hosszú a film. 86 perces film is lehet nagyon jó film. Akcióban nem lesz hiány az tuti, de legyen mögötte tartalom is. Bár tény hogy lehetne hosszabb is :)

Szerkesztve: - Geri_mester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát meglátjuk mennyire lesz elég az a 86 perc. A rendezők szerint pont elég hosszú a film. 86 perces film is lehet nagyon jó film. Akcióban nem lesz hiány az tuti, de legyen mögötte tartalom is. Bár tény hogy lehetne hosszabb is :)

Az AvP 1 milyen hosszú volt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félek a T erminator 3 hatástól.Az is kb 90 perc volt, és nagyon lehetett érezni, hogy rövid.Épp kezdtem belemelegedni erre vége lett.Nagyon rossz volt.

Hát kiderül hogy mit sikerült alkotni a rendező tesóknak. A hossztól én is félek. az sw 3 közel 2 és fél órás volt és az is olyan hamar errepült :) bár az azért mert baromi jó volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az csak a stáblistával együtt annyi azthiszem. a 108 perces pedig az az unrated verzió

Én pont a teljes filmre gondoltam és a 108 perc mellett is ott díszeleg az unrated így nagyon jól tudom hogy az melyik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Hayden ezzel tud-e dobbantani. Ígéretesnek tűnik. Korábban mintha arról írtak volna, hogy ez is egy három részes sztori lesz. Nyilván a fogadtatás dönt majd a folytatásról. Hajrá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az nem igazán villanyoz fel, hogy a Mr. & Mrs. Smith készítőének is köze van a filmhez (nem láttam pontosan kiről is van szó, csak a film cimet), de a trailer alapján valóban egyedinek tűnik. Kíváncsi leszek rá! Jacksonnak milyen haja van már :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Fogyaszthatóbb" mint az elődök. :hmm: Értsd: C kategoriás :D

 

Amúgy érdekes, hogy ebből azért mégiscsak kiderül, hogy csak van köze az első részhez mégha ez nem is annak a második része :D

Jóideje mondogatják már a rendezők és a producerek, hogy ez az első rész folytatása. Sajnos a Fox ragaszkodott ehhez.

Másrészt, azért gyors, mert Colin Strause szerint ez is, mint a cipőboltos videó, meg van vágva (még a zene sem klappol). Lehet benne valami, mert a DH4 első öt perce sem olyan volt állítólag, mint a filmben (speciel azt sem láttam). Majd kiderül a moziban (már aki ott fogja megnézni). Én mondjuk még nem láttam ezt sem, mert piszkosul szaggat, meg szétesik (kicsit leterhelt a szerver).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, azóta olvastam, hogy tényleg megvágták. De ha ezt szánták promónak akkor szerintem kicsit mellényúltak. Bár látván az eddigi trailerek azért én reménykedek, hogy jó lesz mégha csak 86 perces is lesz a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A látvánnyal nem lesz baj, az nagyon jó!! De félek ebben ki is merül az egész. :hmm: De sok sikert kívánok neki ettől független!

Hát látvánnyal már az előző részben sem volt baj :D

Az biztos, hogy ez lesz a legtöményebb alien-predator film. Baromi sok mindent szuszakoltak abba a 87 percbe. Hát majd kiderül a mozi végén. Én már örülni fogok, ha az Alien Resurrection szintjét megüti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csütörtökön kerül a mozikba Az arany iránytű című fantasy film, ami érdekesnek ígérkezik. Néhány éve jelent meg Magyarországon Philip Pullman regénytrilógiája (Északi fény, A titokzatos kés, A borostyán látcső), aminek az első kötetét vitték filmre az említett címen.

A történet nagyon érdekes, eléggé spirituális szellemiségű, és komoly filozófiai témákat érint - de mindezt egy ifjúsági regény nagyon szórakoztató stílusában teszi. Az első kötet is tele volt érdekes motívumokkal, de az igazi csemegék számomra a második és a harmadik kötetben jöttek. Akkoriban valahol azt olvastam, hogy Nagy-Britanniában ajánlott olvasmány is lett az iskolákban, annyira értékes gondolatokat közvetít a fiatalok által is fogyasztható, regényes formában.

Igazából nehezen tudom elképzelni, hogy filmen mit lehet ebből megjeleníteni - de majd elválik. A veszély megvan, hogy szuperlátványba csomagolva az eredeti értékek elsikkadnak majd.

A könyveket mindenesetre bátran ajánlom - tényleg igazi csemegék!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.