Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyre több hír szállingózik arról, hogy ez a Justin Lin nevű fickó egy Terminátor 3-at akar új filmnek. Szerinte nélkülözhetetlen eleme a franchise-nak az időutazás és vissza akarja hozni a régebbi Terminátor filmek gárdáját.

Nem fog semmi jó kisülni ebből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyávák és Hősök(Lions and lambs)

 

Ez egy Robert Redford által rendezett film(játszik is benne) 2007-ből. Ajánlották, hogy nézzem meg. Nagy vonalakban az amerikai politika és az iraki/afganisztáni háború kérdéskörét feszegeti a film. Az érdekes az ahogyan teszi. 3 szálon fut a történet. Az egyiken egy egyetemi professzor(Redford) és egy diákja egy órás beszélgetése, a másikon egy amcsi szenátor(Cruise) és egy újságírónő szintén 60 perces interjúja, a harmadik szálon pedig Afganisztánban történnek az események. A film annyira magával ragadott - főleg a professzor és a diák beszélgetése- hogy órákig tudtam volna nézni. A szenátor úr meg elismer pár hibát, az újságírónő tök jó kérdéseket tesz fel.

Egyszóval nagyon jó film, sok mindenre rávilágít és még azt is bemutatja hogy milyen egy amcsi egyetemen egy oktatás és milyen a tanár-diák kapcsolat.

Főleg Oldie-nak és Dzséjtnek ajánlanám megtekintésre.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZinkron nem jó? :D

 

127

Na megnéztem ezt is, mert most filmpótló fázisban vagyok, és hát nem semmi volt. Hogy mire nem képes az emberi tűrőképesség és akarat. Egyszerűen hihetetlen. Azért szeretem az ilyen filmeket mert ilyenkor tényleg átértékel az ember pár dolgot az életében, hogy az amink van, mennyire becsüljük meg, legyen akár egy kóla, vagy bármi más. Franco alakítása nagyon frankó volt. Nem csoda hogy oscarra jelölték érte.

Jó lenne kicsit az állóképességemen is javítani, már rájöttem, mert én kb egy nap után kómába estem volna... :D 8/10

 

A Dilemma: utálom az olyan filmeket aminek a trailerében azt mutatják hogy vígjáték közben 85-15 arányban dráma. Szal nekem ez így egy 6/10lett, de voltak benne jó poénok csak kevés. És Winona miatt is, mert imádom, és nagyon rég láttam már filmben. A Hattyú nem számít...

 

Maci Laci XD Hát igen, fáradt voltam de megnéztem, mondván hogy mennyire gáz lesz, de be kell vallanom, nem volt az. Az összes ilyen animációs cucc közül amit láttam, még ez volt a legjobb. Tele volt poénokkal, nem vette komolyan magát, és kis könnyed családi vígjáték volt, persze főleg inkább gyerekeknek, de akkor is. 6,5/10 a szám ellenére én jól szórakoztam rajta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor majd utánanézek. :P

Na látod! :);) Te meg itt a feliratra vársz... :D

 

A Katona:

Imádom Jackie Chan filmjeit, és ez is nagyon jó volt. Sokkal komolyabb mint a szokásos. De maradtak az ötletes harcok, és a jó poénok is. 7,5/10

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a Buried-et és a 127 órát egymás után. Hát mit is mondjak... nem semmi kombó-aki látta valamelyiket tudhatja mennyire nyomasztóak-, de még szerencse hogy a Burieddel kezdtem mert

így a filmezés végére végére maradt egy kis "happy-end".

 

Mind a két film elég érdekes, de talán a Buried hangulata jobb,és az a tény hogy az egész egy koporsóban játszódik nagyon sokat dob a filmen, viszont a 127 főszereplője szimpatikusabb(és mellesleg jobban is adja a figurát).

Mindkét film megérdemel egy 8 és felet a 10-ből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap mentünk volna Jinx-szel Karib tenger kalózai 4-et nézni, erre kiderül, hogy (Budapesten legalábbis) sehol nem adják feliratosan :angry: . Már csak Ian McShane miatt is angolul szeretném megnézni a filmet, de mindenhol csak szinkronnal megy. Szerintem elég nagy ostobaság egy ilyen Blockbuster fillmet csak magyarul vetíteni, főleg hogy a PotC szinkronját eddig is igen sok bírálat érte.

Jaj, de nagyon mérges vagyok. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap mentünk volna Jinx-szel Karib tenger kalózai 4-et nézni, erre kiderül, hogy (Budapesten legalábbis) sehol nem adják feliratosan :angry: . Már csak Ian McShane miatt is angolul szeretném megnézni a filmet, de mindenhol csak szinkronnal megy. Szerintem elég nagy ostobaság egy ilyen Blockbuster fillmet csak magyarul vetíteni, főleg hogy a PotC szinkronját eddig is igen sok bírálat érte.

Jaj, de nagyon mérges vagyok. :angry:

A MOM Park digitális feliratos szokott lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az Aréna adja angolul, csak felirat nincs hozzá :)

Pont ezt akartam én is írni. Ma rendeltem meg a jegyet az IMAX-verzióra, ott láttam, hogy adják eredeti nyelven. Szerintem is bűn leszinkronizálni ezt a filmet (Sparrow magyarul egy iszonyat), de sajna nincs mit tenni, vagy így, vagy sehogy. Felirat nélkül mégsem nézném meg, és amúgy is vagy 3D, vagy... á, folyton meg kell alkudni.

Majd itthon feliratosan nézem meg, amint lesz nézhető verzió felirattal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi itt örülünk, hogy egyáltalán adják 2D-ben. Amúgy pedig én CSAK szinkronosan nézek PotC-t, szerintem nagyon jó Jack hangja.

Érdekes, én is így vagyok vele. Angolul egyszer láttam, és hiányzott a magyar hang, pedig egyébként szeretem Johnny Depp eredeti hangját. De ő már csak így Sparrow-s nekem. :)

 

Sajnos a filmet legkorábban két hét múlva lesz alkalmam megnézni. Állítólag jó lett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi itt örülünk, hogy egyáltalán adják 2D-ben. Amúgy pedig én CSAK szinkronosan nézek PotC-t, szerintem nagyon jó Jack hangja.

 

Én sem értem az ellenérzéseket. Mondjuk angol nyelven sosem láttam, csak magyarul, de Sparrow magyar hangja zseniális. Pont neki való. Legalábbis szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem az ellenérzéseket. Mondjuk angol nyelven sosem láttam, csak magyarul, de Sparrow magyar hangja zseniális. Pont neki való. Legalábbis szerintem.

Szerintem pont a lényegét veszi el a karakternek.

Magyarban engem valahogy baromira tud irritálni Jack, olyan pökhendi, teljesen más karaktert ad neki.

 

Pont az veszik ki belőle ami különlegessé teszi az egészet, a alkoholmámoros hanglejtése. Sokkal szerencsétlenebb is az egész alak eredeti nyelven. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=nc49jPl5UGE

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.