Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

5 nap és teljes trailer.

 

The Thing: hát egész jó volt. Mondjuk én a leglangyibb horroron is összesz-rom magam, szóval nekem tetszett. De mondom ez nem mérvadó. Jó volt a szörny, az alapsztori is bejött. De akkor sem leszek a horror híve. :D Egyszer jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:P ... pedig nagyobb "élmény" ha a 82-est is megnézed a 2011-es Prequelhez.

Ha "behalsz" a Nightmare-en, akkor ez valóban nem a Te műfajod. Túlzottan én sem kedvelem. Sokadik helyen van nálam ez a műfaj, de félni utoljára a Silent Hill filmen féltem :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Silent Hill inkább nyomasztó, mint félelmetes. Vagy lehet én láttam sokszor, megnéztem kb. 10* angolul és egyszer német nyelven is, amikor vizsgára készültem. :) Műsoros DVD-n van meg és az a durva, hogy a karakterek nagy része nem CGI hanem maszk, vannak olyan zombik, amiknél a színész egy csövön keresztül kapja az oxigént, a cső végződése pedig az ülepe alatt van...gondolom, hogy milyen jót tett a szájszagának ez a forgatás!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nem. Mondom annyira nem vagyok oda a horrorokért...értsd; még a 80as évek horrorjain is behalok. :D Ha meg kéne néznem egy Rémálom az Elm utcábant valszeg napokig nem aludnék :D

Én se vagyok oda a horror-múvikért de ennek ellenére mégis elég sokat megnézek. Kedvencem azonban csak három van.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se vagyok oda a horror-múvikért de ennek ellenére mégis elég sokat megnézek. Kedvencem azonban csak három van.

Kicsit ellentmondásosnak érzem amit írtál, de én elhiszem. :D

 

BS:Nem tűnik olyan rossznak. Itthon nézősnek jó lesz. :)

Valaki látta már az Anonymust? napok óta a gépen van de még nem szántam rá magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aham valahogy sejtettem, hogy nem kell nekiállni egy ilyen több mint 2 órás cuccnak :D

Nézd, bepróbálhatod...ha tetszik a folyamatos duma és közben nem értesz semmit szituáció. A legelején pedig a hangulati elem nagyon bejött. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Valaki látta már az Anonymust? napok óta a gépen van de még nem szántam rá magam.

 

Pedig jó lett. Féltem tőle így Emmerich miatt, de magát a témát mindig is érdekesnek találtam. Tudom, a Shakespeare kilétét firtató teóriák még ha makacsul is tartják magukat, nem lettek perdöntően bebizonyítva, és egyesek szerint nem is illik egy ekkora irodalmi nagyságot piszkálni már, de szerintem egy jó kosztümös filmhez simán megéri feltenni a nagybetűs HA kérdést (nagy előnye is a filmnek, hogy maga is megadja a választás lehetőségét, hogy ne vegyük készpénznek. Remek lett a hangulat, és a korabeli Anglia, és a hatalmasok mocskos titkai és áskálódásai nagyon jól lettek ábrázolva. Én ajánlom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit ellentmondásosnak érzem amit írtál, de én elhiszem. :D

Ellentmondásos de nem hiszem hogy szokatlan. Egyéb példa okán ott van a kajálás. Vannak kaják amiket nem igazán csípünk és mégis megeszünk. Nálam például a kelkáposztafőzelék épp olyan.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek lett a hangulat, és a korabeli Anglia, és a hatalmasok mocskos titkai és áskálódásai nagyon jól lettek ábrázolva. Én ajánlom.

Ez egy jó ajánló volt, szóval tenni fogok vele egy próbát :) A cím nem volt ismerős, de így már rájöttem, hogy láttam a trailerét korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangulatos ugyan, és talán várnám is ha a főszereplőt egy igazi színésznő játszaná.

 

Egyébként nálam az csapta ki a biztosítékot, hogy idén ez lesz már a második Hófehérke múvi. :pfff: Tényleg ez kell a népnek? :roll:

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg ez kell a népnek?

 

A nép nevében nem beszélhetek, de nekem igen. Nekem nagyon tetszik, hogy a Grimm mesékre rámozdult az amerikai filmgyártás. Idén jön az Égig érő paszulynak is egy ilyen felnőttesre vett feldolgozása. A másik Hófehérke film nem érdekel, de ez nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem egyik Hófehérke sem érdekel, az eredeti mesét szeretem. :)

 

Tegnap megnéztük itthon a Házibuli 2-t, és annyira üdítő élmény volt a mai műanyag tinifilmek dömpingjében egy ilyet látni. :) Igazi életszagú helyzeteket, amilyenekre még én is emlékszem a saját tizenéves koromból. Jó kis nosztalgia. :) A lányomnak is tetszett, leszámítva a 80-as évek divatját, ami szerinte borzasztó volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, srácok, én még mindig nem tudok úgy leülni a Battleship elé, hogy közben ne az járjon a fejemben, hogy ez a Torpedó film adaptációja. :D

 

Az Ember Gyermekét látta valaki? Úgy hallottam, hogy Oscar-díjra jelölték és az egyik kedvenc színészem, Clive Owen játszik benne. Tervezgetem, hogy próbát teszek vele, csak nem tudom, hogy jó-e. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, srácok, én még mindig nem tudok úgy leülni a Battleship elé, hogy közben ne az járjon a fejemben, hogy ez a Torpedó film adaptációja. :D

 

Az Ember Gyermekét látta valaki? Úgy hallottam, hogy Oscar-díjra jelölték és az egyik kedvenc színészem, Clive Owen játszik benne. Tervezgetem, hogy próbát teszek vele, csak nem tudom, hogy jó-e. :)

 

Csatlakozván Oldie-hoz én is javaslom a megtekintését. Nagyon jó film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem egyik Hófehérke sem érdekel, az eredeti mesét szeretem. :)

 

Tegnap megnéztük itthon a Házibuli 2-t, és annyira üdítő élmény volt a mai műanyag tinifilmek dömpingjében egy ilyet látni. :) Igazi életszagú helyzeteket, amilyenekre még én is emlékszem a saját tizenéves koromból. Jó kis nosztalgia. :) A lányomnak is tetszett, leszámítva a 80-as évek divatját, ami szerinte borzasztó volt. :D

 

A nyolcvanas években rengetegszer láttam mind a két részét. Tényleg zseniális alkotás a zenéje meg főleg ütős. Tök fura hogy az akkor 13 éves Sophie Marceau ma már 44 éves. Ma visszanézve az akkori hajviseletet, divatot tényleg fura. De akkor az volt a menő. Emlékszem '88-ban mikor bejött a márványfarmer boldog boldogtalan azt hordta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ember Gyermekét látta valaki? Úgy hallottam, hogy Oscar-díjra jelölték és az egyik kedvenc színészem, Clive Owen játszik benne. Tervezgetem, hogy próbát teszek vele, csak nem tudom, hogy jó-e. :)

Iszonyú jó. Nézd meg :)

 

Pildi: eredeti Hófehérke alatt a Disney-féle adaptációt érted? Azt egyébként én is nagyon szeretem. Durva hogy 75 éves film és még most is simán működik, az animációja pedig mai szemmel is nagyon szép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.