Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sokszor írtam már, nem vagyok isten. De utána én következem. :D

Viccet félre téve, most komolyan arról akartok filmet, hogy a predatorokat valami laborpatkány fejlesztette ki? Vagy National Geographic természetfilmet arról, hogyan fejlődtek ki? Láttuk a bolygójukat, egy másik világukat, láttunk ifjakat, felnőtteket, véneket, építészetüket, technikájukat, két különféle fajtát, három különböző klán-irányzatot. Hadd ne lássuk már, hogyan lett a kis kard-amőbából nagy yautja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, én ezt az előzményt sem annyira akartam, bemutattátok, majd letöltöm, vagy esetleg mozi, még nem tudom, de nem várok tőle igazán sokat, ahogy a Predators filmtől sem tettem.

 

Az a baj, hogy nem igazán értünk a filmekhez és úgy beszélünk róluk, mint ebből a videóból is kiderül, lenne még mit tanulnunk!

http://www.youtube.com/watch?v=QyLH2gtC2bU

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sokára kiderül, hogy az Alien hogyan jött a világra, az az miként lett.

Nagyon várom és remélem, hogy jó film lesz. Mert szerintem a többi rész az volt.

Viszont, ha már az ő eredetükről készítettek filmet, akkor nem akarnak a Predator-okról

is készíteni egyet? Mert én személy szerint nem tudom az ő eredetüket.

Érdekes lenne egy ilyet is látni.

Amit támogatnék. Több Predator filmet. Olyat is lehetne csinálni, amiben egyáltalán nincs ember. Csak a ragadozók és még más fajok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lenne egy ilyet is látni.

Amit támogatnék. Több Predator filmet. Olyat is lehetne csinálni, amiben egyáltalán nincs ember. Csak a ragadozók és még más fajok.

Az emberek nélküli Predator film sem lenne túl jó, hiszen a Predator cím nem csak a lényre, de az emberre is utal (ezért szeretem például a Predators-t is, mert az első filmhez hasonlóan a cím ott is kétértelmű - mondom ezt úgy, hogy a Predator 2 a kedvencem a szériában, de ott Harrigan inkább egy elszabadult feka-Rambo, semmint vadász). Mert ugye végül mindig kiderül, hogy mi még a vadászatra specializálódott high-tech idegeneknél is nagyobb ragadozók vagyunk.

A Prometheus-szal is ez a baj. Azzal, hogy eredetet ad a xenomorphoknak, nagyjából értelmetlenné teszi a következő filmek kétértelmű címének egyik jelentését. Már nem lesz idegen az idegen, és ha ez is az LV-426-on játszódna, akkor meg már az ember sem lesz abban a környezetben annyira idegen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az emberek nélküli Predator film sem lenne túl jó, hiszen a Predator cím nem csak a lényre, de az emberre is utal (ezért szeretem például a Predators-t is, mert az első filmhez hasonlóan a cím ott is kétértelmű - mondom ezt úgy, hogy a Predator 2 a kedvencem a szériában, de ott Harrigan inkább egy elszabadult feka-Rambo, semmint vadász). Mert ugye végül mindig kiderül, hogy mi még a vadászatra specializálódott high-tech idegeneknél is nagyobb ragadozók vagyunk.

A Prometheus-szal is ez a baj. Azzal, hogy eredetet ad a xenomorphoknak, nagyjából értelmetlenné teszi a következő filmek kétértelmű címének egyik jelentését. Már nem lesz idegen az idegen, és ha ez is az LV-426-on játszódna, akkor meg már az ember sem lesz abban a környezetben annyira idegen.

Én azért el tudnék képzelni olyan Predator filmet, ahol más idegenekre (nem az Aliens franchise szörnyeire), esetleg más fejlett humanoidokra vadásznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a Gears of War hőseire, vagy megtámadnának egy Mortal Kombat tornát? :)

Így is már sok a kutyulás, meg a feat-elés, inkább egyedi, új ötletekkel állnának elő, ne az ilyen előzményekre hajtanának, mostanában én túl soknak tartom ezt a témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 dühös ember szenzációs volt, kb. két éve láttam, kötelező darab. Pildi jóvoltából pedig láttam az Ádám almáit, tetszett, érdekes film :)

Én a 12 dühös embert színházban láttam, még diák koromban, valóban remek darab volt.

Örülök, hogy tetszett az Ádám almái. :) Van most egy másik dán film, Bor, tangó, kapufa címen fut, rendkívül mulatságos vígjáték, sablonok nélkül, jó adag öniróniával. Azt is érdemes megnézni, már a nyelvi kavalkád miatt is. :) Dánul, angolul és spanyolul megy a szöveg, egymásba fonódva.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van most egy másik dán film, Bor, tangó, kapufa címen fut, rendkívül mulatságos vígjáték, sablonok nélkül, jó adag öniróniával. Azt is érdemes megnézni, már a nyelvi kavalkád miatt is. :) Dánul, angolul és spanyolul megy a szöveg, egymásba fonódva.

Köszi, utána nézek, hátha le tudom tölteni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Uma Thurman csapkodta (széria 4. része), de azon kívül, hogy morgott, füstölgött és bénán harcolt, más nem maradt meg belőle. Reméljük most azért kapunk egy Hulk szerű agymenést, mivel a képregényben és a mesékben is inkább arra hajazott.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esélyes hogy Józsika és Brúszika csatája döntetlen lesz. A maffia meg hadd szívjon. :D

 

 

 

Bár a nőci jelmeze nem jön be. :para:

Nekem se igazán. Pedig nem kéne sok hozzá.

 

 

A maszkos csávó kőkeménynek néz ki.

A film is hasonló lehet. A Warner bratyós fejesek annyira odáig voltak az első vágás levetítése után hogy állva tapsolták meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit fura nekem ez a film. Annyira nem is értem a lényegét, de Gordon meg kifejezetten rosszul néz ki benne. CGIal rásegítettek hogy kicsit hogy jobban hasonlítson Brucera? Hmm...Willis meg ugye nem nyírhatja ki magát...elég érdekes. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a filmmel nem stimmel valami. Tegyük fel visszaküldenek a múltba hogy öljön meg a fiatalkori énem. Mivel én már tudom mi vagyok ezért védekezek ellene(ezért van Willis hátán golyófogó). Azaz értelmetlen. Utána meg elmondom a fiatalkori énemnek hogy én vagyok ő a jövőből és annyi. Ez valami ultragáz sztory tele buktatóval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.