Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Prometheus Web-DL változat (720p):

 

Most fejeztem be... óriási volt. Még mindig lenyűgöz a film, pedig már harmadszor néztem meg. Elméletileg október közepén a Blu-Ray megjelenés néhány plusz jelenetet nem csak az extra lemez deleted scenes szekciója fog tartalmazni, hanem maga a film is. Ez még nem a rendezői változat lesz, csak szimplán egy bővített változat... és állítólag csak Blu-Ray lemezre jön most ez... DVD-re a moziban látott verzió kerül.

 

HD-ban a látvány több volt, mint pazar, de nem tudom... van ebben a filmben valami, ami az első másodperctől a stáblista utolsó betűjéig magába szív és nem ereszt.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

deleted scenes szekció

Nálam a film mappája volt ez a szekció, miután visszaseedeltem. :) Ismerősök pénteken nézik meg, hívtak is, hogy menjek át este, lesz sör is, de sajnos még így sem érné meg végigszenvedni a filmet. Főleg, úgy, hogy már tudom, semmi izgalmas nem lesz benne. Akkor inkább megnézem itthon egyedül az első részt, most már legalább végig tudom úgy nézni, hogy a durva jeleneteknél nem takarom el a szemem! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Angolul már lassan 3. hete fent van jó minőségben, amúgy a legjobb netes változat most ez:

Menü: van

Felirat(ok): angol, francia, dán, holland, svéd, arab, finn

Hangsáv: angol 5.1, francia 5.1, arab 5.1, Hindi 5.1, Tamil 5.1

Extra: összes

 

Ez már majdnem 7giga!

Magyarok meg a sok illegális másolat miatt valahol a sor végén kullognak, érdemes volt anno a sok cam-os szemetet feltenni, ez miatt egyes cégek csúsztatják a megjelenéseket. Bezzeg a Tamil ??? 5.1 az aztán kell! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de amit meg én mondtam, abban már benne vannak az Extrák, nem csak a film, az összes kivágott jelenetet tartalmazza és nem hiszem, hogy minőségben rosszabb lenne nála... Mondjuk ennek a filmnek aztán tök mindegy, hogy 10perccel tovább baktatnak, gondolom azért vágták ki, mert már így is sok volt az üresjárat, főleg az elején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elméletileg október közepén a Blu-Ray megjelenés néhány plusz jelenetet nem csak az extra lemez deleted scenes szekciója fog tartalmazni, hanem maga a film is. Ez még nem a rendezői változat lesz, csak szimplán egy bővített változat... és állítólag csak Blu-Ray lemezre jön most ez... DVD-re a moziban látott verzió kerül.

Ha kijött és megnézitek, megírnátok, hogy melyiket érdemesebb megnézni? A mozisat vagy a bővítettet? Mert csak azt nézném meg, amelyik filmként jobban működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láthatatlanban is a bővítettre voksolok. Sajnos annyi lyuk van a sztoriban és a karakterekben, hogy minden bővítés csak a hasznára válik a filmnek. :( Sőt, a film végén egy alapos újravágás sem ártana, hogy a korábban meghalt emberek ne támadjanak fel csak úgy... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az már rég szomorú, mikor az utómunkák általi kozmetika teszi érdekessé az amúgy már késznek nevezett alkotást. Amúgy ezek a jelenetek maradtak ki:

 

do1ukoqwk3hdexx3xwe.jpg

 

Összesen 15perc. De a címek alapján, talán kettő van ami hozzá is ad valamit a történethez, nem ömlengősségbe csap át. Azért az már extra durva lenne, ha így a film értelmet kapna és csak azok érdemelnék meg ezt, akik hajlandóak megvenni majd a Blu-Ray kiadást. Aki csak moziban látta, az haljon meg? :) Ezért mondom, ez a film minden szempontból régi rajongók ellenes, pénzt érte kiadni hiba!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg vak vagyok, de továbbra sem látok "feltámadó" embereket a filmben. :)

Akkor nézd meg nyitott szemmel azt a négy plusz embert, ami Weylandra vigyázz, azután, hogy megölték őket a hangárban.

Az eredeti vágás szerint ugyanis az a jelenet, amiben Weyland előkerül, megelőzte a hangáros támadást. A moziban ezt a két jelenetet "nagy okosan" párhuzamosan vágták, így akiket lemészárolnak a hangárban, pár perc múlva újra élnek Weyland kabinja mellett. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez valóban nem kis hiba, bár még így sem kezdem el utálni és leszólni a filmet ;) Érdekes is lenne, rajongói fórumot készítek hozzá, de közben titkon utálom :D überlol

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody várjuk a rieksönt!

Dzséjt, amikor jellmeztem a filmet spojlerbe tettem fel pár kérdést, te tudod arra a választ? Ami nagyon érdekelne:

 

a hajónál, mikor a dokk még nyitva volt rájuk támadt a félig izé, félig ember tudós, az mi a sz*r volt? mert én nem értettem, egy zombi, hogy kerül oda... lángszóróval adtak neki

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nézd meg nyitott szemmel azt a négy plusz embert, ami Weylandra vigyázz, azután, hogy megölték őket a hangárban.

Az eredeti vágás szerint ugyanis az a jelenet, amiben Weyland előkerül, megelőzte a hangáros támadást. A moziban ezt a két jelenetet "nagy okosan" párhuzamosan vágták, így akiket lemészárolnak a hangárban, pár perc múlva újra élnek Weyland kabinja mellett. ;)

Jesszusom :D Nálam ez a film egyébként sincs magasan (szerintem még annyira se tetszik mint neked Dzséjt... rémlik, hogy te dicsérted a hangulatát), de ez még adott neki egy pofont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem aki látta bármelyik Alien részt és tetszett neki, de úgy tényleg, és izgalmat, vért, jó karaktereket, feszültséget és remek történetet várt, az hányingerrel fogadta ezt a... 12 karikás előzményt...nem is az a baj, hogy ilyen lett, hanem, hogy sokan tövig bekajálták, hogy ennek köze van az Alien történésekhez....kb, mintha egy SW filmnek legyártanák a Csupasz Pisztoly a Zűrben részét, mint folytatást. Megalázó.... A licence ilyen szintű torzítása elszomorít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha... én nyilván az a fajta vagyok, aki bekajál minden sz*rt. Megalázva is érzem magam szégyenkezem is miatta ezerrel, mindjárt megszaggatom a ruháimat, hamut szórok a fejemre és sarokba ülök, mert tetszett a film. Azok érzik magukat megalázva, akik nem bírják elviselni, hogy voltak olyan marhák jó néhányan, akiknek tetszett a film. Ha lesz időm, majd hullatok néhány könnycseppet értük.

 

Megsúgom Flóri, én kiskorom óta erre vártam... kiskorom óta a Space Jockey történetére vártam... most megkaptam reménység szerint az első felvonását. Nem érdekel, hogy mennyire kapcsolódik az Alienekhez, ha semennyire nem kapcsolódna engem az sem érdekelne.... két dolog érdekel: Ridley Scott és Space Jockey... és igen, nekem ennyivel el lehet adni a filmet. Gáz? Lehet... ez van! Sz*rok arra ki mit gondol vagy hogy mi lenne a "filmesztéták" szerint a helyes magatartás a filmmel kapcsolatban.

 

Rohadtul elfogult vagyok a Space Jockeyval és épp ezért nem érdekel semmiféle rossz vágás vagy logikai baki... nem ér de kel!

 

Ami az Alien Quadrológiát illeti, mindig is kedveltem, de sohasem voltam vérfan... sőt hogy őszinte legyek, a végére már kezdett is unalmas lenni a xeno-ember és fussunk a xenok elől felállás. Scott és Lindelof olyan szinten találta el azt, amire gyerekkorom óta várt az én "ízléstelen beteg lelkem", hogy az elképesztő.... és semmiféle negatív kritika nem tántorít el!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, ezt már írtad, de nálad az Alien filmek arra alapultak, hogy vártál egy fajt, ami még nem volt? Ugyan már ember... akkor neked a lényeg nem jött át. A rejtély, a misztikum, a félelem, az emberi halandóság, az, hogy a katonák csak bábúk és az Alienekel szemében étel, nem több....mégis, harcol, nem adja fel, próbál életben maradni. Feszültséget kelt a karkterek küzdelme, a létjogosultság, a remek helyszínek, a jó színészi játék. Én is vártam egy folytatásra, de nem kiskorom óta. A 4. rész is önmagában remek volt és hozta a stílust, nem is azt a félelmet és reszketést, de teszett, voltak bennek a történethez kapcsolód, félelmetes, jó részek. Ez az új, előzmény film...mondj egy izgalmas, gyomorforgató, színészt követelő, jó részt.

Michael Fassbender, igen, tudta a dolgát és tényleg volt rajta hangsúly...de hol van az az igazi Sigourney Weaver karakter? akiért izgulni lehet, akinek egyénisége van és számít, akinek vannak izgalmas pillanatai? Mert a főhős nő, enyhén szólva is kb. egy érdekfeszítő jelentben vett rész... (szülés)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.