Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Twillight 1. részét én is láttam, bármennyire is mondtam hogy nem nézem meg. Nem rossz film, ha valakinek ez jön be, de az hogy vámpír csillog a napfényben meg romantikázik és hasonló dolgok, az nálam nem fér bele a róluk alkotott képbe. Vámpír szívjon vért, ölje a gonoszokat, vagy Van Helsing-et, bánom én, csak azt ne amit a Twillightban csinál :D Vámpír nálam itt kezdődik:

 

http://www.youtube.com/watch?v=vykgCPi-fho

 

Vörös kabátos, fegyveres fazon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem vámpíros filmben a Penge 1-2 az alap, a II ről van is két nagy poszterem. A régi, fekete fehér filmek ebbe a témában egyszer nézősek, ez az új vonulat, hogy Ragyogás, meg mit tudom én miféle sorozatok... Jah meg egy normális vámpír normális zenét is hallgat:

http://www.youtube.com/watch?v=pD3Yl_lY0ic&feature=related

Aki ennél jobb véres jelenetet tud... :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, a Resident Evilből hogy lett nálunk A kaptár. Egyedül az 1. résznél működik címként, ehhez képest a folytatások és az animációs magyar címe is ez. :pfff:

Mondjuk ahol a The Mant képesek Ki a faszagyerek?-re fordítani, ott nem lepődök meg az idétlen címeken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez olyan, mint az Alien filmek magyar címében feltétlen szerepelnie kell a halál szónak (csodálom, hogy a Prometheus megúszta), a Riddick filmekben a sötétségnek, a Die Hard filmek meg ugye a már nevetségesig fokozzák az élet árát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, a Resident Evilből hogy lett nálunk A kaptár. Egyedül az 1. résznél működik címként, ehhez képest a folytatások és az animációs magyar címe is ez. :pfff:

Mondjuk ahol a The Mant képesek Ki a faszagyerek?-re fordítani, ott nem lepődök meg az idétlen címeken.

Ez igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MIB III.

 

A mostani folytatás dömpingben egy kiemelkedően jól sikerült alkotás.

A humor és a remek színészi játék szerintem elviszi a hátán a filmet és egy baromi nagy logikai buktatót is feledtet...

 

Ha K a múltban meghal, akkor hogy lesz Jből ügynök a jövőben?

Kb. ezen meg is bukott az egész film, de ezt leszámítva érdekes volt. Josh Brolin valóban remek ifjú K volt, de én inkább Michael Stuhlbarg-el a Griffint alakító színésszel voltam megelégedve, nagyon tetszett a karaktere.

Összességében erre a filmre moziban is kíváncsi lettem volna, biztosan felbukkant benne jó pár látványos 3D effekt. Egyedül, a stadionos, motoros rablásnál nézett ki az egész úgy, mintha 4-5 évvel ezelőtti technológiát használtak volna. Mégis azt mondom, ez a történet jobban illet az egész széria hangulatába és jobban jártunk, mintha kaptunk volna egy előzményfilmet, ahol a sötét zsaruk az alienek eredetét kutatják, és mindenféle furcsa tojások között bukdácsolnak. 8/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ahol a The Mant képesek Ki a faszagyerek?-re fordítani, ott nem lepődök meg az idétlen címeken.

Mi lett volna, Az ember? :P Azért rendesen meglepődtem a film címén, amikor először promózták az rtl klubon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán úgy hogy egy másik úton ment tovább a vonala, aminek ugyanez lett az eredménye!? :)

Nem, ez nem lehet, túl logikus és mindenki, aki képes kettőig számolni, erre gondol először. :evil::hehe:

 

Mi lett volna, Az ember? :P Azért rendesen meglepődtem a film címén, amikor először promózták az rtl klubon. :D

Bár ahhoz nem illik, ahogy a filmben használják, de szerintem a fordítás ebben az esetben lefedi a cím jelentését. És Sam Jackson stílusához ez passzolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom miért kell parasztkodni. Jah, úgy könnyű, ha neked senki sem szól érte...

Szerintem a másik vonal teljesen nyitott volt és sokkal inkább képzeltem el katonának L felnőttként, mint ügynöknek...

 

Mivel, ha az apja életben marad egyértelmű, hogy a fiát is erre a pályára szánja majd...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Robotzsaru:

 

robocopsetsmall1.jpg

hrrobocop2.jpg

 

 

Nem tudom miért kell parasztkodni. Jah, úgy könnyű, ha neked senki sem szól érte...

Szerintem a másik vonal teljesen nyitott volt és sokkal inkább képzeltem el katonának L felnőttként, mint ügynöknek...

 

Mivel, ha az apja életben marad egyértelmű, hogy a fiát is erre a pályára szánja majd...

 

 

És mivel az első részből tudjuk, hogy a hadseregből is toboroz a MIB, mi következik? Hogy akkor is felfigyelt volna rá az ügynökség, hiszen a képességei nem lettek volna mások. Legfeljebb K nincs ott hátszélnek.

 

Hogy miért bunkózok veled, azt egyszer már megírtam neked. Azóta sem változott az, amit akkor leírtam. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kaptár 5

 

Borzalom. Én szeretem az egész franchise-t, eddig minden részben megtaláltam magamnak a kapaszkodót, de ebben nem. Néhány jelenete szabályosan fájt… Forgatókönyv, mint olyan, szerintem nem létezett, az egész egy értelmetlen zagyvaság. Össze-vissza ugrálunk mindenhova és mindenhol csak lőnek… Mindenki lő mindenre és mindenkire a 90-ből 60 percen keresztül, a szerepek és karakterek totál felcserélődtek, sokig azt sem tudjuk, hol vagyunk, hogyan és miért. Nem vágyom egy Kaptár-filmben hitelességre, de az abnormális akciójelenetek már idegesítettek, a jeges szélben, mély dekoltázsban egymást püfölő csajok látványa meg ugyan egy ideig jó volt, de negyed óra abból az eltúlzott verekedésből is sok volt… Míg legutóbb pl. az Underworld 4-nek jól állt a zúzda, ennek épkézláb történet nélkül most nem. Egyedül a hang, ami maradéktalanul tetszett.

 

Pedig az első 5 perc nagyon jó és ígéretes volt… Utána viszont csak lövés, robbanás és más semmi. Ja és lesz hatodik…

 

40%

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nemrég jöttem rá hogy nagyon nem tudom mi folyik itt az emberek között a fórumon és miért tűnnek el emberek... :D szóval én nem tudom.

 

Robocop:

 

Hát hogy semmi újat nem tudnak már kitalálni...se film, se design...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Logikailag így is hibás:

 

K ügynök meghal, nem védi meg a Földet (magyarul már akkor el kéne pusztulnai) , de mégis 40év után a katona múlt miatt beválasztott és kiképzett L visszautazik, hogy segítse az invázió megakadályozását. K ismerete nélkül nem tudom, hogy bizonyította volna, hogy a jövőből jön, a villantást csak a jövő beli tényekkel tudta elkerülni. Később megtörténik az elhelyezés, sikeresen fellövik a pajzsot. Valószínű hagyná, hogy a saját apját lőjjék le, aki mivel nem halt meg, közel áll hozzá, az ügynök helyett, aki számára semmit sem jelent. Magyarul, akkor inkább megint visszautazik, hogy aput megmentse...

 

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Logikailag így is hibás:

 

K ügynök meghal, nem védi meg a Földet (magyarul már akkor el kéne pusztulnai) , de mégis 40év után a katona múlt miatt beválasztott és kiképzett L visszautazik, hogy segítse az invázió megakadályozását. K ismerete nélkül nem tudom, hogy bizonyította volna, hogy a jövőből jön, a villantást csak a jövő beli tényekkel tudta elkerülni. Később megtörténik az elhelyezés, sikeresen fellövik a pajzsot. Valószínű hagyná, hogy a saját apját lőjjék le, aki mivel nem halt meg, közel áll hozzá, az ügynök helyett, aki számára semmit sem jelent. Magyarul, akkor inkább megint visszautazik, hogy aput megmentse...

 

Ez, amit itt vázoltál, nemhogy logikailag nem áll meg két lábon, de még tárgyi tévedésektől is hemzseg. Amúgy meg, a film címe Men in Black. A széria nagyjából addig tartja magát a logikához, amíg elgázolják azt a szegény szitakötőt, onnantól kezdve önfeledt mulatozás (sokaknak ezért sem jön be a MIIB, mert valamiért az a kényszerképzetük van, hogy ez egy magát komolyan vevő széria). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretném kipróbálni a Drive! rendezői változatát is. Honnan láthatom, hogy amit letöltök az a mozis verzió, vagy a rendezői?

A 700 megás cocaint keresd. :) Hivatalosan nem adták ki, csak kalózban van meg. Egyébként sok eltérés nincs az eredetihez képest, csak a zenékbe nyúltak bele. Bár nekem azok a részek annyit tesznek hozzá, hogy a hivatalos kiadást meg se vettem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.