Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az egy dolog, attól még volt rá húzva egy "folja", egy effekt, teljesen más az amikor az arcodon semmi érzelmet nem tudsz kimutatni, meg mikor CGI-vel ráncolják a homlokod és kifejező képessé tetszik. De ha nem hiszel nekem nézzed meg a Titánok xy-ja bármelyik részét, vicc amit ott művelnek vele. A színészek 95% magasabb és izmosabb, mint ő (még a nők is), erre melyik szerepet kapja? Félisten...annyira rossz választás volt ott is. Főleg mikor börtönbe zárják, bejön hozzá a csaj és igazából az egy szomorú, síros jelenet LENNE, ő meg bambán néz maga elé, végigmond egy megrázó monológot és utána egy bosszú ígéretet egy arccal.... Azon nagyon sokat röhögtünk haverokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem teljesen 8, hogy Te és a haverjaid min röhögtök. Az is mellékes, hogy a CGI mesterek mennyit javítanak a mimikán, az arcjáték eredetijét AKKOR IS a színész adja! De egyébként meglepődsz majd, mert itt a fórumon sem állnak be sokan mögéd és a szuper haverjaid mögé az "Utáljuk együtt Sam Worthingtont!" jelmondatot hangoztatva!

 

Te tényleg nem tudsz mást tenni, csak második napja az Avataron és annak főszereplőjén pattogni, és ez már egyébként sem az első eset, hanem folyamatosan visszatérő mantra. Korábban már volt is vita arról, hogy mi a francért nem bírod elfogadni mások ízlését! Állj már le végre ezzel jóember!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy dolog, attól még volt rá húzva egy "folja", egy effekt, teljesen más az amikor az arcodon semmi érzelmet nem tudsz kimutatni, meg mikor CGI-vel ráncolják a homlokod és kifejező képessé tetszik.

Te meg nézd meg az Avatar kiadások extra lemezeit, és majd aztán mond azt, hogy "teljesen más". ;)

 

Riddick, ne etesd a Flórit! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Avatarba a CGI-on kívül mi szeretni való lehet? :) Vagy kiskorodban Hupikék Törpikék fan is voltál, aztán jó volt látni, hogy végre felnőttek?

Muszáj ezt a poénnak szánt törpikék-párhuzamot ismét elővenni? Meg úgy általában a nem értem az Avatar-rajongás témát. Sajnos már legalább kétszer (de valószínűleg többször) körbejártuk, azért, hogy legyen miről beszélgetni, nem kell ugyanazt a témát előhúzni a kalapból bizonyos időközönként. Többször leírtad, hogy nem érted, mit szeret más benne, többször leírtuk, hogy mit, de ha nem érted, sose fogod megérteni (most itt jönne egy hosszabb írás a mások ízlésének elfogadásáról, még ha nem is értjük, stb., stb., de nem ismétlem, amit már kifejtettem korábban). Én sem értem, hogy bizonyos típusú filmeket miért szeretsz, de nem kattogok rajta ennyit, mert teljesen fölösleges ízlésekről vitázni. Tanóra vége.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap...

Everyone Ependable(s 2)!!!! :rock: Várom! Addig meg megnézem az egyet, csakhogy felelevenítsem az élet értelméről elgondolkodtató sztorit, azokat a mély emberi emóciókat átadó színjátékokat, és hogy felidézhessem az összes filozófiai mélységekbe merülő dialógust. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassú, de bitang jó!

 

Ha már lassú film: 2001 Űrodüsszeia ... na az lassú, de én azt is nagyon csípem! :)

 

Egyébként épp most jöttem meg az új Resident Evil filmről. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként épp most jöttem meg az új Resident Evil filmről. :)

Sikerült újat mutatniuk, vagy hozta az előző részek "színvonalát"? Bár az elég árulkodó, hogy neked vagy tetszik egy film és írsz róla, vagy nem tetszik és nem írsz. :)

 

Én az animációs film 2. részét várom, az már tényleg Resident Evil, nem csak a címében. Ha jól tudom, hó végén jelenik meg DVD-n, mondjuk én biztos előbb nézném meg moziban, mint Jovovich néni kalandjait, de így még jobb is, mert előbb hozzájutok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most fogom megnézni életemben először. :)

A legjobb ismerkedési lehetőség... Iszonyú sz*r, az eseményekkel olykor köszönő viszonyban sem lévő szinkron, hangulatból kizökkentő reklámok, részleteket kitakaró logók és akkor lehet, hogy még a véres jeleneteket is kivágták... Sajnálom, hogy így kell megismerkedned ezzel a zseniális filmmel. :(

 

Egyébként épp most jöttem meg az új Resident Evil filmről. :)

Egy -1-től -10-ig terjedő skálán, amin a President Debil - HIV a -1 és a President Debil - Fuckerlife a -10, hová sorolnád? :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval ... A Kaptár - Megtorlás

 

Azzal kezdeném pár soros véleményezésemet, hogy emlékeztetnék mindenkit arra, amit már régebben leírtam a RE filmekkel kapcsolatban: Számomra a Resident Evil játéksorozat igen meghatározó volt 13-14 éves korom körül. Emlékszem épp gépet fejlesztettem és az volt a kritérium, hogy a RE 2 fusson majd a masinán gond nélkül. Az volt a kedvenc RE epizódom... később még egy használt Nintendo GameCube konzolt is vettem az első rész remake-elt verziója miatt. Szóval meghatározó játékélmény volt a RE a szememben. Mikor először találkoztam a film verzióval nagyon megörültem. Az első két rész még úgy ahogy köthető volt a játékokhoz, de a többi már nagyon elrugaszkodott... bár ez engem cseppet sem zavart. Valahogy sikerült helyén kezelnem a RE filmeket, a szememben külön léteznek a RE játékok és a RE filmek egyikkel sem volt különösebb bajom. A filmekből az első kivételével mindegyiket láttam moziban így az új rész sem maradhatott ki.

 

Ami a filmet illeti, alig telt el belőle 15 perc olyan pipi-inger kapott el, hogy ihaj... de nagy kínlódások közepette sikerült kiszenvedni a film végéig, meglepő módon ez az affér a film élvezeti értékéből nem vett el szinte semmit. Mit vártam a filmtől? Sokszor mondom, hogy nem szoktam várni semmit, mert akkor nem csalódok illetve kisebb az esély a csalódásra, itt mégis volt egyfajta "elvárásom", mégpedig az, hogy a filmek stílusát 4 rész alatt már megismertük, annál nem vártam többet... de szerintem butaság is lett volna. A "kötelezőt" hozta (aszem így szokták a nagy filmesztéták megfogalmazni magvas mondókájukat mikor összegeznek). Jó volt nagyon a látvány és a 3D is egész jól működött. Nagyon tetszettek a harcok és a bunyók... persze láttam már jobbat is, de igencsak látványos volt. Ami a történetet illeti, szokás szerint nem volt bonyolult. Akadt egy-két dolog, amivel kapcsolatban vakartam a fejem, de sebaj.. a RE filmekbe ez belefér, mégis miért pont az ötödik rész legyen sokkal másabb, mint a korábbi négy. De egy dolog kiemelnék, ami nagyon bejött: Ada Wong egyszerűen a játékból mászott elő. Rendkívül jól sikerült visszaadni a karaktert, főleg megjelenésre. Valamint Leon karaktere sem volt rossz, bár fura volt a játékok után itt mellékszereplőként látni. Később talán lesz még jelentősebb szerepe is... meglátjuk. Kinézetre őt is sikerült egész jól eltalálni. Aztán ott van Alice. Oké, ő végképp nem volt a játékokban, a filmhez találták ki a karakterét és megtették főszereplőnek, de igazából nekem soha nem volt komoly gondom vele. Ebben a részben is azt hozta, amit eddig. De a legjobban a visszatérő szereplőknek örültem.

 

Zombis filmekből ugyan nem láttam még túl sokat ... most hogy agyalok talán a RE sorozaton és a 28 nappal/héttel később filmeken kívül nem is nagyon láttam mást... legalábbis nem jut eszembe. A 28 nappal/héttel később természetesen jobb filmek, mint bármelyik RE, de én beleestem abba a "hibába?", hogy a RE sorozattal is teljesen jól elvagyok. Ergo részemről nem lesz semmi fika vagy ilyesmi. Úgy sem szoktam írni olyanokról, amik nem tetszenek... szóval :)

 

Röviden, tömören ennyit az új RE filmről. Lehet, hogy ciki kedvelni a RE fimeket, úgy ahogy ciki a Transformers filmeket is kedvelni, de az van... én már csak ilyen vagyok :P

 

Dzséjt, tudom, hogy benned elég mély gyűlölet tombol a RE filmek iránt, de szokásomhoz híven nem sorolom sehová. Az utóbbi néhány hónapban teljesen leszoktam a pontozásról... a mínusz skálán meg eleve nem is pontoztam soha :) most sem teszem ;) a kedvedért sem... de egyébként is bőven felül van a mínuszokon (számomra)

 

Bár az elég árulkodó, hogy neked vagy tetszik egy film és írsz róla, vagy nem tetszik és nem írsz. :)

 

Erről van szó... neked sikerült megértened a filmekhez való viszonyulásomat! ;) ;) Pacsi koma! :)

 

Ami az animációs filmet illeti... én is várom. Csak azt nem értem, hogy annyira sokkal de sokkal jobbank tartják a Degenerationt is, de szerintem az ég világon nem nyújtott semmivel sem többet, mint bármelyik élőszereplős RE film. Persze jó volt... de hát... mindegy... nekem aztán 8 kinek mi jön be! ;)

 

---

 

Na igen Nute, tévében Alient nézni elég komoly hiba... mit hiba, "bűn"! :P Más dolog, hogy én soha semmit (film/sorozat) nem nézek tévében, épp azok miatt, amiket Dzséjt mondott!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zombis filmekből ugyan nem láttam még túl sokat ... most hogy agyalok talán a RE sorozaton és a 28 nappal/héttel később filmeken kívül nem is nagyon láttam mást...

Vagyis akkor még nem láttál zombis filmet. :evil:

 

Ami az animációs filmet illeti... én is várom. Csak azt nem értem, hogy annyira sokkal de sokkal jobbank tartják a Degenerationt is, de szerintem az ég világon nem nyújtott semmivel sem többet, mint bármelyik élőszereplős RE film.

Az a különbség a Degeneration javára, hogy abban a Resident Evil nem csak abban merül ki, hogy ugyanaz a címe, meg néhány karakter névrokona az alapműben lévőkkek. A szereplők, a szörnyek, a kulcsfontosságú részletek ugyanazok, az univerzum ugyanaz, a történet szerves része a Resident Evil világának. Így a visszautalások (mint Claire és Leone újratalálkozása) sem légből kapott, öncélú, már-már gúnyolódó motívum, hanem kedveskedés a rajongóknak, nem utolsó sorban, kellemes nosztalgiafaktor. Hogy a történet milyen, nos, olyan, amilyen minden Resident Evil játéké: a B horrorok legszebb pillanatait idézi. Csak ezt kellemesen hátborzongató tálalásban. És ez is azt mutatja, hogy a Degeneration a Resident Evil film, a másik négyet, vagy most már ötöt meg egy barom így keresztelte el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

úgy ahogy ciki a Transformers filmeket is kedvelni, de az van... én már csak ilyen vagyok :P

Mégis miért lenne ciki kedvelni?

Alapjában megvan mindenkinek a maga stílusa és érdeklődési köre, ahogyan nekem is a sajátomon és ebe bőven belefér a Transformers trilógia, mivel nekem alapjában véve bejönnek a hatalmas idegen robotok, melyeket Michael Bay felsorakoztatott a filmekben, az már kérdés, hogy itt már korábban is létező dolgokhoz nyúlt. Ugyan itt a végtelenségig lehetne sorolni a hibákat és a logikai buktatókat, a poénosnak szánt, szinte már kínosan rossz jeleneteket, valamint az eseteket, amikor is a kreatív ötletek helyett Michael bácsi látványeffekteket alkalmazott, de ez van, sokan nem tudnak felülemelkedni ezeken. Azonban van egy dolog, amihez ért - csak sajnálatos módon képtelen ezen felül bármi mást is felmutatni, de sebaj, nem lehet mindenkiből George Lucas - mégpedig a látvány. Számomra ez elviszi a hátán valamennyi filmet és különösen a harmadik részt, egyszerűen öröm nézni a transformerek harcait és az emberek kicsiny, de annál célratörőbb próbálkozásait, ennél nem is vártam többet az első rész után és mégis remekül szórakoztam. Persze most lehet jönni azzal, hogy ennyi pénzből bárki más össze tudna dobni egy százszor sikeresebb filmet, de nincs túl sok jelentkező, s nálam a jelenlegi felhozatal is megteszi az ilyen filmek terén.

Persze ez csak az én véleményem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Darth Raven, ez nem csak a Te véleményed, hanem szinte szóról szóra az enyém is. Az, hogy ciki kedvelni valamennyire is a Trafó filmeket nem az én agyszüleményem, hanem a magukat igen nagyra tartó, szuper intelligens és ízlésbajnok önjelölt filmesztétáké! Nem egy olyan véleményt olvastam még anno ezen emberfaj némely egyedétől Trafó 3 kapcsán, hogy akinek tetszett csak egy picit is a film, az.. megpróbálom idézni, hogyaszongya: "ízléstelen szemétláda"

 

Aztán úgy tapasztalom, hogy ez szépen beépült valamennyire a filmes köztudatba... Trafó filmeket nézni, ne adj Isten kedvelni lassan már nem ciki, hanem bűn. Aztán ha nem gyűlölöd zsigerből Bay bácsit, akkor hülye vagy! Én ezt sohasem értettem... de szerintem az én agyamban lehet blokkolva az a rész, ami ezen fantasztikus vélemények és megnyilvánulások dekódolását tennék lehetővé, mert hiába erőlködök, nem értem.... de már nem is akarom megérteni.

 

Vagy friss példa, ugyan ezt olvastam Prometheus kapcsán is, hogy akinek tetszik a film, az egy üresfejű barom, akinek a torkán minden moslékot le lehet tolni. De volt aki tovább ment és azt mondta, hogy ezért a hulladékért mind Scott mind Lindelof halált érdemel, mert kinyírták a 33 éve legendás Alien Univerzumot. Én meg, What The Fu*k? Ez komoly? Ezért halált érdemelnek? Meg ugyan mivel is nyírta ki az Alien Univerzumot? Oké, az én ízlésem olyan amilyen, azt szólja le nyugodtan, hisz köztudomású, hogy sz*r, de univerzumokat temetni, főleg emberek halálát kívánni egy nyomorult film miatt már a "te jó Isten, mi folyik itt?" kategória, de nagyon erősen! Akkora sötétség van emberi agyakban, hogy leírhatatlan!

 

Aztán lehetne ezt még végeláthatatlan hosszan ragozni. Én az a fajta vagyok, aki bekajálja a Resident Evilnek csúfolt moslékot is, immár ötödik alkalommal... és vállalom. Szórakozom rajta és ismerem az eredeti játékokat is, sőt a Degeneration animációs filmet is láttam... mégis tetszik.

 

Egy dolog biztos, ha valahol csoportos gyűlölködés van ott engem ember fia nem fog látni. Ha valamiről negatív is a véleményem gyűlölködni, fröcsögni és gusztustalanul fikázni nem fogok SOHA! Ha valami nem érdekel vagy nem tetszik nem méltatom szóra és le van tudva a dolog.

 

---------

 

Dzséjt, meglehet, hogy akkor egy zombis filmet sem láttam. :P .. sőt, mi az a zombi? :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy dolog biztos, ha valahol csoportos gyűlölködés van ott engem ember fia nem fog látni. Ha valamiről negatív is a véleményem gyűlölködni, fröcsögni és gusztustalanul fikázni nem fogok SOHA! Ha valami nem érdekel vagy nem tetszik nem méltatom szóra és le van tudva a dolog.

Elsőre azt mondanám - a sok fikázót megtapasztalva - hogy bár mindenki ilyen lenne. De aztán rájövök, hogy ez sem lenne jó, hiszen akkor mindenhol ajnározás folyna, az meg unalmas. :) Szerintem lehet kritizálni, de építően, és elfogadva a mások véleményét, nem pedig lenézve azt. És főleg nem begőzölt indulatoktól fűtve...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Darth Raven, ez nem csak a Te véleményed, hanem szinte szóról szóra az enyém is. Az, hogy ciki kedvelni valamennyire is a Trafó filmeket nem az én agyszüleményem, hanem a magukat igen nagyra tartó, szuper intelligens és ízlésbajnok önjelölt filmesztétáké! Nem egy olyan véleményt olvastam még anno ezen emberfaj némely egyedétől Trafó 3 kapcsán, hogy akinek tetszett csak egy picit is a film, az.. megpróbálom idézni, hogyaszongya: "ízléstelen szemétláda"

 

Aztán úgy tapasztalom, hogy ez szépen beépült valamennyire a filmes köztudatba... Trafó filmeket nézni, ne adj Isten kedvelni lassan már nem ciki, hanem bűn. Aztán ha nem gyűlölöd zsigerből Bay bácsit, akkor hülye vagy! Én ezt sohasem értettem... de szerintem az én agyamban lehet blokkolva az a rész, ami ezen fantasztikus vélemények és megnyilvánulások dekódolását tennék lehetővé, mert hiába erőlködök, nem értem.... de már nem is akarom megérteni.

 

Vagy friss példa, ugyan ezt olvastam Prometheus kapcsán is, hogy akinek tetszik a film, az egy üresfejű barom, akinek a torkán minden moslékot le lehet tolni. De volt aki tovább ment és azt mondta, hogy ezért a hulladékért mind Scott mind Lindelof halált érdemel, mert kinyírták a 33 éve legendás Alien Univerzumot. Én meg, What The Fu*k? Ez komoly? Ezért halált érdemelnek? Meg ugyan mivel is nyírta ki az Alien Univerzumot? Oké, az én ízlésem olyan amilyen, azt szólja le nyugodtan, hisz köztudomású, hogy sz*r, de univerzumokat temetni, főleg emberek halálát kívánni egy nyomorult film miatt már a "te jó Isten, mi folyik itt?" kategória, de nagyon erősen! Akkora sötétség van emberi agyakban, hogy leírhatatlan!

 

Aztán lehetne ezt még végeláthatatlan hosszan ragozni. Én az a fajta vagyok, aki bekajálja a Resident Evilnek csúfolt moslékot is, immár ötödik alkalommal... és vállalom. Szórakozom rajta és ismerem az eredeti játékokat is, sőt a Degeneration animációs filmet is láttam... mégis tetszik.

 

Egy dolog biztos, ha valahol csoportos gyűlölködés van ott engem ember fia nem fog látni. Ha valamiről negatív is a véleményem gyűlölködni, fröcsögni és gusztustalanul fikázni nem fogok SOHA! Ha valami nem érdekel vagy nem tetszik nem méltatom szóra és le van tudva a dolog.

 

---------

 

Dzséjt, meglehet, hogy akkor egy zombis filmet sem láttam. :P .. sőt, mi az a zombi? :D

Durva, hogy egyesek min mondanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól mondod Donát. A negatív véleményt is lehet tisztességesen tálalni... de ahogy látom ez egyre ritkább. Egyébként én nem ajnározok mindent, mert vannak dolgok, amik nem tetszenek, nem is kevés, csak azokkal nem foglalkozom.

 

Negatív vagy rossz véleménye az embernek lehet gyűlölködés nélkül is! És ez a lényeg.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges, csakhogy én semmit sem divatból teszek. Aki divatból imádja az a szememben majdnem akkora wtf, mint aki divatból utálja. (mert előbb vagy utóbb úgy is kiderül, hogy rajongása valódi vagy divatrajongás) De akármit is mondasz Nute, az én meglátásom az, hogy ma fikázni sokkal nagyobb trend, mint bármit is szeretni és elismerni. szvsz. De még egyszer mondom, én sz*rok a divatra. Sohasem szerettem emberek után menni vagy különböző sorokba beállni!

 

A Doctor Who-t sem azért szerettem meg, mert kudar és Bomarr nagyon szeretik és nekem igenis be kellett állnom mögéjük a sorba. Marhára nem! A BSG-t meg hiába ajánlotta vagy 10 ember is nekem, hiába kezdtem el nézni egyszerűen nem fogott meg. Ennyit arról, hogy én mennyire a divat szerint cselekszem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké. De még annyit hozzátennék, hogy amennyire én tapasztalom eléggé divatszagú a TDKR-t utálni és a TDK-t isteníteni. Én ezt tapasztaltam. Plusz bőven vannak olyanok is, akik "keresztes hadjáratot" folytatnak a Nolan-féle Sötét Lovag Trilógia ellen. Ennyit arról, hogy mennyire divat imádni a TDK Trilogyt! :);)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tapasztalataim szerint általában ez a "divat" az összes nagysikerű filmre kiterjed, mivel az egyik sem tökéletes és sokan azzal akarják láttatni a nevüket, hogy bele is kötnek a hiányosságaikba, - Transformers 3 után is ezzel volt tele minden, bár még most is feljön néhány esetben. És ugyan nem a filmek közé tartozik, de az ME 3 végén sokak által követett "The Ending S*cks"" hadjárat is jól mutatja a példáját - aztán ez szép lassan elül és belátják, hogy túlzásba vitték a dolgokat. Viszont mindig vannak olyanok, akik beleragadnak ebbe és a végtelenségig szajkózzák az egyes filmek negatívumait, újra és újra felhozva a témát - itt konkrétan nem célzok senkire.

 

Kritikát írni, szóba hozni a saját, éppenséggel nem túl pozitív véleményedet persze lehet, sok esetben szükséges is, hogy a készítők beláthassák tévedéseiket. De tudni kell, hol van a határ, fel kell ismerni, mikor kell abbahagyni. Bár én mindig is azok közé tartoztam, akik inkább ilyen esetben megtartják a saját véleményüket az esetek többségében. Azonban mindig akadnak kivételes esetek, bár tudtommal még ezzel nem estem át a ló túlsó oldalára.

Hogy ne csak ajnározzak mindent, ugyan még nem láttam az új RE filmet, de a többi sem tetszett, nem jött át az egész, akárcsak a Doctor Who esetében - ennek viszont még lehet adok még egy esélyt. Megérteni, viszont megértem, aki kedveli őket, meg vannak a maguk pillanatai. És az össze film közül egy van, aminél nem fér a fejembe, hogyan kedvelheti bárki is, mégpedig a Twilight, de eddig foglalkoztam vele. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem voltam ilyen szerencsés, még régebben néztem meg az első részt - nem írok értékelést, nincs ilyen negatív szám a skálámon. Pár év elteltével úgy láttam, hogy talán fejlődtek valamit és elhatároztam, hogy adok neki még egy esély, ezúttal a harmadik filmre ültem be... húsz perc után kisétáltam a moziból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Twilight szidásánál nem sok nagyobb divat létezik, valljuk be.

 

Sok sz*r filmet láttam már életemben, és bár valóban nem lett valami jó a Twilight-széria(csak az elsőt láttam), de a közelükbe sincsen azoknak a borzalmaknak. Érveket felsorakoztatni hogy na vajon miért is rosszabb a Nagymenőknél, olyan mint ha azt ecsetelnénk hogy de hát a Júlia regények történetvezetésben elmaradnak a Trónok Harcától, miért olvassa annyi öreglány?

Mint ahogy a fiúknak is elég annyi néha egy filmben hogy kocsikká alakuló robotok 2 órán keresztül püfölik egymást, a lányoknak is elég pár kigyúrt tini és a vámpír-romantika.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Twilight szidásánál nem sok nagyobb divat létezik, valljuk be.

Egyáltalán nem fikázni akartam, csupán a példa kedvéért leírtam róla a véleményemet és a személyes tapasztalataimat. Nem értem, valószínűleg soha nem is fogom, hogy vonzhat ez bárkit is, de nem is akarom. Részemről ennyi bőven elég volt ezzel a filmmel kapcsolatban, sokkal szívesebben beszélek azokról, melyek elnyerték a tetszésemet.

Nem rég például a Nolan féle TDK-t - ez eddig sajnálatos módon kimaradt - és az Emlékmás - a 2012-eset - című filmet néztem meg, na azekról már jóval szívesebben beszélek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.