Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sajnos a moziban nem volt választás. :) Amúgy nekem sincs különösebb bajom a Django szinkronjával a leírtat leszámítva. Sőt, ahogy korábban említettem, a változatosabb szava járásunk miatt még jobbnak is tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rontó Ralph: nekem nagyon tetszett. Én még játszottam ilyen játékokkal, de még mennyit, de persze be vannak hozva az újfajta FPSek is a történetbe. Látványos, nosztalgikus, jó zenékkel és humorral. Aki játszott ezekkel a játokokkal annak még tuti ad egy pluszt. A legtöbbnek a nevére sem emlékszem már, de tudom hogy játszottam vele, de jó lett volna még párat látni. Ajánlom mindenkinek, egyszeri megnézésre biztosan, én talán még többször is. :)

Wreck-it_Ralph.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Silver Linings Playbook: nagyon jó kikapcsolódás volt.

Cloud Atlas: az "első" órát nehezen néztem végig, az "utolsó" óra viszont csodás volt, valószínűleg megszoktam a gyors váltásokat, és a kép is nagyrészt összeállt a végére, szóval összességében remek film. Újranézős, főleg most már az egész film ismeretében. Sok helyen gyönyörű a zene. Ja, és nem minden színésznek ismertem fel az összes karakterét :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem bánom, sőt, kifejezetten imádom, hogy ilyen eszetlen, tesztoszterontúltengéses törés zúzás széria lett. Nekem a 2-3 nem jött be, de főleg a három.

 

Én sem bánom, főleg hogy imádom az autókat, főleg a brutális sportverdákat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss, örülök, hogy tetszett az Atlasz. Én most olvasom a regényt. Olvastatja magát és nagyon élvezetes, de eddig a film változat jobban tetszik... eddig... még nem értem a végére. :)

Ott van a gépemen a könyv egy ideje, egyszer majd el fogom olvasni :) A filmváltozatnak van egy olyan vizualitása, ami miatt jobban tetsző lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erőnek erejével

 

Anyám, megint milyen egy elb@szott magyar cím… Az eredetinek legalább van köze a film történéseihez. No, mindegy. Nem csak a címen múlt, hogy nem tetszett.

 

Előre is bocs minden Schwarzi fantól, de úgy gondolom, ez már nem neki való. A fénykorában jól állt neki ez a karakter, de ebben a filmben – ami ugyebár rá lett írva – számomra nagyon hiteltelen az a szerep, amit eljátszott. Mármint az után, hogy felvette a harcot a banditákkal. Helyenként amúgy is kimondottan buta filmként éltem meg a The last standot, tele kisebb nagyobb ésszerűtlen és logikátlan eseményekkel, de a vége meg néha már fájt. S hogy miért? Talán mert a film maga sem tudta eldönteni, hogy mennyire vetesse magát komolyan a nézőkkel. Míg az EX2 egyértelműen vígjátékként funkcionált, addig ez inkább próbált egy erősen retro hangulatot megidéző akciómozi lenni, amit ez által illene icipicit komolyan venni: próbált érzelmi kötődést is kialakítani a szereplőkhöz, meg van benne dráma, szerelem… Számomra kevés volt benn az ezeket feloldó poén és ezek mellett túl sok volt benne az Arnold karakterére épített akció. Ahol el kellene hinnem, hogy egy 65 éves öregedő sheriff pankrátor módjára lenyom egy nála 30 évvel fiatalabb, „harcművészetben jártas” egyént. Hogy ismét csak a rosszfiúk hullnak el a várost leamortizáló golyózáporban. Az már csak hab a tortán, hogy ebben a filmben van az eddig látott legtöketlenebb FBI és Nemzetbiztonság, no meg a legtökösebb autóvezető, aki 200 mérfölddel száguld lámpa nélkül az éjszakában. Éjjellátó autó ide vagy oda. A szöktetés kínosan gagyi, mint ahogy az a bénaság, a hogy az egész hatóság az ügyhöz áll. Kivéve persze a sheriffet…

 

Nem nézhetetlen, ha ezt huszonöt évvel ezelőtt látom, megnyalom mind a tíz ujjamat, de ma már kevés. De szimplán csak az is lehet, hogy én vettem túl komolyan…

 

50%

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J. Abrams a Valve-val készül társulni, hogy Half Life film és Portal mozi készüljön!!!

http://www.ign.com/articles/2013/02/06/jj-abrams-game-newell-partnering-for-game-movies?abthid=51129cc7795886db4c00000f

 

halflifemovieposterbyes.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem bánom, hogy készül, ez a gyerekkorom meghatározó játéka (mármint a Half Life)

 

Dzséjt, mit szólsz, hogy J.J. Abrams Half Life és Portal filmeket készít elő? :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, mit szólsz, hogy J.J. Abrams Half Life és Portal filmeket készít elő? :yes:

Szerintem kezdi túlvállalni magát (ha ez a hír igaz egyáltalán). Ráadásul nem kicsit van túllihegve a fickó. Talán még a SÜSÜ a sárkány folytatására is őt fogják felkérni....

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha jól értem itt igazából semmi nem lett bejelentve. Lehet, hogy majd lesz egyszer valami... vagy nem. És még az se derült ki hogy ha lesz akkor Abrams mit fog csinálni. Lehet producer lesz az meg túl nagy kötöttséget nem kiván. Elég csak megnézni hogy például Spielberg mennyi producerkedést vállal per év.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ebből csak évek múlva valósulna meg valami, és minden bizonnyal J.J. csak producerkedne.

 

De nekem nagyon olyan érzésem van, hogy Abrams a Star Trek és Star Wars után annyira belelkesült, hogy lecsap minden potenciális -giga jó sci-fis témára- és tárgyal a felekkel, hogy zöld utat kaphassanak a projektek. Becsülöm is érte.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy látom, hogy most minden "sz*rt" vele akarnak eladni. Csak be kell dobni a nevét, és máris ugranak rá.

Ez van, ha az ember nagymenő. Most ez akkora baj? Belépett Spielberg, Cameron, meg féltucat olyan filmes körébe, akik ha már ráköpnek egy film szerződésére, akkor a neve a reklámokban kulcsszerepet vállalt. A Transformers filmeket sem éppen Spielberg nevével kellett volna reklámozni, mégis nem csak az előzetesekben van benne, de egy halom making filmben is, aztán sosem járt a forgatásokon. De ilyenek a Nolan fivérek is a Batman óta. Ilyen a só biznyisz.

 

Half Life film, hát, ha akkor lesz belőle film, amikor elkészül az ep3, akkor majd az unokáimmal elmegyek rá. Különben is, én Mass Effect filmet akarok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.