Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

El lett már itt mondva, de hahó: ez vicc! A készitők maguk vallották be, hogy a filmek nagy részét amit szétcincálnak imádják, sőt -nem mondták meg melyek ugyan- de azt mondták, hogy néhány film amit igy szétszedtek az benne van a legnagyobb kedvenceik top 10-ben. Egyébként már készitettek arról is videót hogy mi a legnagyobb baj és mik a hibák az ő Youtube-csatornájukkal. Itt magukat fikázzák:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az egyik hiba a Star Trek Into Darkness-ben, hogy a film elején pl analóg ébresztő óra van? :facepalm:

Riddick, és nézd hogy imádja a nép ezeket a videókat, szinte elenyésző a dislike-ok száma...

Jajj :pfff: , emberek mikor jöttök már rá, hogy ezeket nem kell komolyan venni. Ezek csak poén videók, hogy szórakoztassák vele az embereket, de ha nektek ez nem szórakozás, akkor nem tudom miért kínozzátok velük magatokat folyamatosan :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El lett már itt mondva, de hahó: ez vicc! A készitők maguk vallották be, hogy a filmek nagy részét amit szétcincálnak imádják, sőt -nem mondták meg melyek ugyan- de azt mondták, hogy néhány film amit igy szétszedtek az benne van a legnagyobb kedvenceik top 10-ben. Egyébként már készitettek arról is videót hogy mi a legnagyobb baj és mik a hibák az ő Youtube-csatornájukkal. Itt magukat fikázzák:

 

Értem... tehát a fikázás (még ha VICC?? is) már külön műfajjá nőtte ki magát mára. Hát... gratulálok, és irigylem azokat, akiknek ennyi idejük van...

 

Nabo, elhiheted, hogy nem szándékosan keresem ezeket... most sem én linkeltem. Szóval kínozza magát a franc vele... csak NEM ÉRTEM! De ez már az én bajom!

 

Egyébként tényleg velem lehet a baj, méghozzá oltári, ha nem csak hogy viccesnek nem tartom azt, hogy az általam szeretett művet a sárba tiprom (mert ezek szerint erről van szó ... LOL), de még csak értelmesnek sem! De ha ez kell a népnak, akkor tessék... ki vagyok én, hogy gátat szabjak neki? Én csak véleményt nyilvánítok ÚGY, hogy az mások ízlését és szabadságát ne korlátozza SEMMIBEN! És talán ezt még szabad... vagy nem?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem... tehát a fikázás (még ha VICC?? is) már külön műfajjá nőtte ki magát mára. Hát... gratulálok, és irigylem azokat, akiknek ennyi idejük van...

Szintén elhangzott már: ezzel már pénzt keresnek, tehát nem üres perceiket fecsérlik erre és nem agyatlanul fikáznak, hanem mókáznak. Valaki tényleg azt hiszi hogy az komoly filmes (!) negativumként van felhozva hogy amikor az egyik bolygó őslakosai isteniteni kezdik az Enterprise-t akkor hasonlatossá válnak az ST fanokhoz? Ők maguk is utalnak rá az általam berakott videóban: ha tényleg komoly filmes hibákat akarnának taglalni akkor nem Nolan hanem Uwe Boll filmekkel foglalkoznának. És láthatóan tömegeknek esett le a tantusz hisz ahogy Jake is irja a többség nyomja a like-ot. Én értem ha valakit idegesit a tömény fika, de egy kilométerekről látható viccelödésen hogy nem lehet túllépni az számomra óriási talány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

viccesnek nem tartom azt, hogy az általam szeretett művet a sárba tiprom

Akkor itt van a kutya elásva, hisz amit a CinemaSins-es srácok csinálnak olyan messze van a "sárba tiprástól", mint ide a Plútó. Ők csak fognak egy már (általában) alapból oda nem illő és/vagy logikátlan részt a filmből, felnagyítják, mintha ez akkora "bűn" lenne és poént csinálnak belőle (valamikor jót, valamikor rosszat). Lehet legyinteni rá majd egy jót nevetni rajta -és néha ráeszmélni hogy: "És tényleg, ez eddig fel sem tűnt" , vagy lehet komolyan venni és duzzogni, bár ennek meg én nem látom értelmét

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kicsit örülök, hogy megérte írni valamiről, megérte ajánlani valamit. :)

 

Jó érzés, hogy ennyi embernek bejött a Triangle!

Lent van a gépemen, csak a hétvégén nem néztem meg, majd a mostanin :)

 

Számomra is igen sok talány létezik ezen a planétán, aminek neve: Föld bolygó ;)

Lazíts már egy kicsit!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

R2-D2: Én nagyon köszönöm hogy ajánlottad, már nagyon vártam régóta egy ilyen agyalós filmre. Ha tudsz még ilyeneket akkor szólj, mert már lassan herótóm van a százszámra készülő tucat akció-vagy képregényfilmekből. Megnézem őket de már kezdenek unalmassá válni.

Remélem a többiek is kedvet kapnak hozzá és bekapcsolódnak a megfejtésbe.

 

 

Tegnap este óta azon gondolkodom, mi az, amit ajánlhatnék Neked, és még esetleg nem láttad volna. Ha a hasonló témánál akarunk maradni, akkor mindenképp a Pillangó-hatás és a Forráskód az, ami csont nékül ajánlható, ha viszont "szimplán" csak sokkolóan jó filmre vágysz, ami elkanyarodik a tucat filmektől, akkor meg a Korcs szeremek, az A hullám, az Isten városa , a Lé meg a Lola , az Amistad és az eredeti, német A kísérlet jut eszembe elsőre. No meg az olyan örök klasszikusok, mint a Pokoli lecke , a Legbelső félelem, meg az Egyenesen át - bár szerintem ezeket már korodnál fogvan láttad.

 

Remélem, tudtam újat is mondani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Pillangó-hatást én is ajánlanám, szerintem remekül megírt film, nagyon jól van összerakva, bár ha van rá lehetőség, akkor inkább az alternatív befejezést javasolnám hozzá (mert az olyan, mint a tömény kísérő nélkül... úgy jobban üt!).

Felkeltettétek az érdeklődésem a Triangle-el, ha lesz rá időm mindenképpen megnézem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Pillangó-hatást én is ajánlanám, szerintem remekül megírt film, nagyon jól van összerakva, bár ha van rá lehetőség, akkor inkább az alternatív befejezést javasolnám hozzá (mert az olyan, mint a tömény kísérő nélkül... úgy jobban üt!).

Felkeltettétek az érdeklődésem a Triangle-el, ha lesz rá időm mindenképpen megnézem. :)

 

 

Láttam úgy is, tényleg üt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agyalós film kell? Donnie Darko!!

A Donnie Darko szerintem tipikusan az a film, aminek nagy kultusza van, de maga a film nem sokat ér. Legalábbis nekem nem jött be, elég nagy csalódás volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akarva akaratlanul agyalsz rajta, és nem is keveset. Más dolog, hogy legtöbbször nem jutsz vele kapcsolatban egyről a kettőre. :P Egyébként a kultusza szerintem is nagyobb, mint maga a film, de alapvetően szeretem. Van benne valami érdekes hangulat, ami engem megfogott.

 

Egyébként ajánlom a rendezői verziót! Valamivel jobb, mint a mozis vágás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Donnie Darko szerintem tipikusan az a film, aminek nagy kultusza van, de maga a film nem sokat ér. Legalábbis nekem nem jött be, elég nagy csalódás volt.

 

A DD nekem kb. harmadszorra jött be, azóta viszont imádom. Már csak a Mad world miatt is. Abban a képsorban, arra a zenére több érzelem van, mint némely más moziban összesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Pillangóhatást valamikor én is láttam de nem sok rémlik belőle. Pedig tetszett. Ha már szóba jött akkor azzal az alternatív befejezéssel újra megnézem.

 

 

Mit szűrtél le belőle Rog? :)

 

Az első gondolatom az volt a mitologizálós résznél hogy a filmben is egy ismétlődős dolog lesz és arra alapoztam amit a skacok a képnél mondtak: hogy Sziszifusz átverte a halált.

Szerintem Jessinek a többiek likvidálása után magát is ki kellett volna nyírnia a tengerbelökés intézése után de ennek elmulasztásával (ami gondolom azért lehetett mert vissza akart jutni a fiához) új módosult ciklust indított.

A karambol miatt meg kellett volna halnia de mivel nem végzett magával a hajón életben maradt és visszament jogy megakadályozza a fia halálát.

Véleményem szerint ha a partrasodródó Jessi letaszítása után a vízbelökő Jessi kinyiffantotta volna magát akkor előbbi szintén ott hevert volna az alteregója és a fia közelében és megszakadt volna a ciklusok körforgása.

 

A memóriatörléssel úgy vagyok hogy a taszítás pillanatában történhetett meg a partrasodort Jessi fejében.

 

 

 

Egy kis érdekesség: Akinek fenn van a gépén a "Google Earth Plugin" és a Gugli térképbe beüti a "-27.97293,153.426902"-t akkor az a zöld nyílra való közelítéssel elméletileg megnézheti az Aeolus szerepét játszó hajókát. Már amennyit látni lehet belőle meg ha tényleg az a hajó az.

 

aeolusdock.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá, Luc Besson következő filmterve, az Ötödik Elem folytatása lenne :clap::yes: (nehogy már kimaradjon a buliból, mikor mindenki SW-t, Avatart, StarGate rebootot meg Star Treket készít :D )

 

Én örülnék egy Ötödik Elem folytatásnak, hatalmas potenciál van az univerzumban szerintem :):cool:

http://www.youtube.com/watch?v=3CaSifq7vU0

4265879861_fd3a7f008d_z.jpg?zz=1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem is tudom. Esetleg, ha ebben az univerzumban játszódnának még egyéb történetek, az érdekes lenne.

Egy direkt folytatásban viszont nem látok potenciált, eléggé lezártnak éreztem Az ötödik elemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.