Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Felhőatlasz

 

Nagyon érdekes film volt. Nem mondom, hogy az üzenetén túl teljesen értettem benne mindent, de egy élmény volt végignézni. :) A színészek alakítása és átváltozása egyik szerepről a másikra valami egészen kívételes néhol. Néhányukról csak a stáblista alatt jöttem rá, ki mindenkit alakított még.

 

A kedvenc történet nálam az Új-Koreában játszódó.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felhőatlasz

 

Nagyon érdekes film volt. Nem mondom, hogy az üzenetén túl teljesen értettem benne mindent, de egy élmény volt végignézni. :) A színészek alakítása és átváltozása egyik szerepről a másikra valami egészen kívételes néhol. Néhányukról csak a stáblista alatt jöttem rá, ki mindenkit alakított még.

 

A kedvenc történet nálam az Új-Koreában játszódó.

 

Nálam másodszori megnézésre volt igazán csodás élmény, mivel már az elejét is igazán tudtam élvezni. Én sem fedeztem fel minden színészt elsőre, sőt még másodszor is elszalasztottam pár megjelenést.

Nekem is az a kedvenc részem, hajszállal lemaradva követi a hajós :)

 

Jupiter Ascending előzetes

Most úgy néz ki, hogy ez a film mindenképpen moziban nézős lesz jövőre!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha könyvbe nem volt benne, akkor valószínűleg a filmben sem térnek ki rá... így pedig számomra érdekes információk nem kerülnek napvilágra.

 

Sajnos ez ilyen, engem is érdekelne mi van Panem-en túl, de hát mindenre nem lehet kitérni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Godzilla előzetes! :yes: :yes: :yes:

Nyami! Na, ez moziba nézős lesz megint. Öröm, hogy Hollywood is rákattant a kaiju filmekre. Szép, amit japán csinál, de Hollywoodban mégis csak több pénz áll egy ilyen produkció rendelkezésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félek, hogy ez a Godzilla is totál átlagos film lesz. A trailer elején volt egy eszméletlenül jó jelenet, de gondolom nem ez lesz jellemző a filmre. Mindenki Godzit akarja majd látni aki feltűnik 2-3x a filmben, sötétben, alig láthatóan azt kész. Persze ne legyen igazam, mert én is várom és remélem jó film lesz!

 

Huhh azért ez régen mekkora egy film volt. A csapból is ez folyt, és most a trailert megnézve már csak röhögni lehet rajta. :D

http://www.youtube.com/watch?v=F2ATmBoSjxM

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak legyenek érdekesek az emberi karakterek. Nálam a Pacific Rim is itt csúszott el. Ha az összes főszereplő a film közepén kipurcant volna csak megvontam volna a vállam. Kicsit erőltessék már meg magukat a forgatókönyvirók is és ne csak egy tech demo legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva én a '98-as Godzillánál, a Pacific Rimnél és ennél a Godzillánál is előre lecsopkizom az embereket. Nem szép dolog, nem is jó dolog, de engem legfőképpen itt a "tech demo" rész tud meghatni. A Pacific Rimnél is az tetszik, hogy benga robotok ütik a benga szörnyeket. Persze nyilván jobb lenne érdekesebb szereplőkkel, de így is élvezem őket.

Mondjuk attól nem tartok, hogy Godzót nem fogjuk elégszer látni. Se a '98-as amcsi emigráns godzónál, se a Pacificnél nem állt fenn az, hogy alig láttuk a dögöket. Csalódás is lenne, ha csak párszor látnánk részleteiben a sötétben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Zero Dark Thirty-ből megismert Jason Clarke alakítja majd John Connort a Terminator rebootban.

Ha ott lesz Emilia Clarke is mint Sarah Connor, akkor a Clarke-ékból lesznek a Connorék :D

 

 

White_House_Down_32302.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bejön "Mindentlegyalultatok" Roland Godzillája. Nem tartom kizártnak hogy emez is tetszeni fog de ez az eddig látottak alapján valamelyest kétséges. Talán egy hosszabb tréler dobni fog a dolgon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hobbit - Smaug pusztasága:

 

Egyelőre csak annyit, hogy NAGYON BITANG VOLT!

 

-------------

 

Fel is állítanám az ideiglenes* 2013 TOP5 listámat:

 

1. The Day Of The Doctor (A Doktor napja) - nem kérdés. Moziba tolták, szóval választhatom filmes TOP listába! :)

2. A Hobbit - Smaug pusztasága

3. Star Trek Into Darkness

4. Man Of Steel

5. Pacific Rim

 

(Megjegyzés: nem a filmek minősége alapján állítom a listámat - sosem tettem úgy - érzelmi alapon állítok listát, mindig is így tettem. Mely filmek szórakoztattak és kötöttek le a leginkább idén...)

 

* azért ideiglenes, mert több filmet sem láttam még a 2013-as felhozatalból (ami érdekelt), de ezt az elmaradásomat természetesen mielőbb pótolom majd.. és ennek fényében akár változhat is a lista.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én holnap este nézem IMAX-ben :)

Lehet, hogy én is készítek majd listát, de csak januárban :P Évek óta nem tettem, mert alig láttam olyan filmet, ami megütötte volna azt a mércét, amiből már top listát érdemes készíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hobbit: Smaug pusztasága

Hát emberek, egy ilyen film után azt az egy évet már csak ki tudom várni. Ilyen befejezés után csak annyit mondok : ez brutális lesz!

A film maga kolosszális, annyi mindent tudtak beletömni ennyi játékidőbe, hogy csak néztem. Az egész film egy hatalmas kapocs, a maga karakterisztikáival kiegészülve, borzasztóan jól összeköti az első részt a "közelgő" befejezéssel. Végig pörög a cselekmény, nincs megállás, folyamatosan mindenki mozgásban van, ezerrel megy a hajsza a fináléhoz, ami nem kevéssé teszi izgatottá a várakozást jövő ilyenkorra. A színészek mind-mind briliánsak, és még Smaug magyar hangjával is minden rendben volt, nagyon bejött.

Részletesebben majd akkor, ha többen néztétek már meg, mert nem akarom telespoilerezni a topikot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Megjegyzés: nem a filmek minősége alapján állítom a listámat - sosem tettem úgy - érzelmi alapon állítok listát, mindig is így tettem. Mely filmek szórakoztattak és kötöttek le a leginkább idén...)

Ezzel szerintem itt mindenki így van. :)

 

Amúgy a Smaug pusztasága az első részhez képest jobb vagy rosszabb lett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel szerintem itt mindenki így van. :)

 

Amúgy a Smaug pusztasága az első részhez képest jobb vagy rosszabb lett?

 

Érdekes ez a jobb vagy rosszabb. Alapvetően egy film-sorozatnál nem is szeretem használni ezeket a kifejezéseket (pont azért, mert EGYBEN kezelem az egészet és nem szedem külön részekre.). Pláne, mert nekem a Váratlan utazás is nagyon bejött. Sokkal jobban belemélyültem hatására Tolkien világába, mint anno a Gyűrűk Ura filmek idején! Ami nem kis szó! A Smaug pusztasága ezt mondhatjuk csak tovább fokozta. Ebből döntsd el, hogy akkor "jobb" vagy "rosszabb"-e az első résznél ;)

 

Egyébként Merr minden szavával egyetértek!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.